Jante Aluminiu Iarna

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Archangel80 View Post
    Chinezesti probabil ca alea originale te ajunge 200 lei una.
    Eu am luat cu 160 LEI bucata.
    Tin sa mentionez ca am avut anvelopele de iarna pe jante de tabla chinezesti si toate 4 s-au deformat..Ajunsesem sa pun doar la una 135 grame. Le-am vandut
    Si nu te-a "cautat" nimeni, sa-ti multumeasca.
    Last edited by IancuMIC; 29 January 2013, 22:36.
    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

    Comment


    • #32
      Originally posted by Archangel80 View Post
      Nu e adevarat. La reprezentanta costa 15 lei per roata + plumbii. Pe mine m-a ajuns in toamna 60 lei.
      500 lei jante noi??? glumesti nu? Chinezesti probabil ca alea originale te ajunge 200 lei una. Tin sa mentionez ca am avut anvelopele de iarna pe jante de tabla chinezesti si toate 4 s-au deformat. Ajunsesem sa pun doar la una 135 grame. Le-am vandut si am ales sa fac doar schimbul iarna primavara. E mai simplu.
      gasesti originale pe la colegi si cu 1oo ron / bc

      60 de ron in toamna 60 de ron in primavara x 4 ani .... si daca iti mai strica si vreo anvelopa din cauza grabei ca este coada ... te-ai scos
      Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

      Comment


      • #33
        Originally posted by IancuMIC View Post
        Eu am luat cu 160 LEI bucata.


        Si nu te-a "cautat" nimeni, sa-ti multumeasca.
        Nu, ca i-am explicat problema si nu l-a deranjat. Le-a cumparat pt un Astra model mai vechi. Baiatul a zis ca iarna nu-l intereseaza ca oricum merge incet.
        Eu in general cand vand ceva expun toate problemele la pachet.

        Am fost cu un prieten sa-si faca revizia la Logan, insa la Apan Braila. Am vazut expuse acolo niste jante de aliaj gen model mai vechi de Prestige, anii 2007-08 cu mai multe spite. Foarte faine. Am intrebat cat ajunge una bucata. In jur de 400 bucata. 1600 lei + ventile, plus capacelele antifurt+manopera vreo 18 bulioana. Enorm dpmdv pt niste jante facute in Turcia. Dar totusi imi plac si chiar se potrivesc pe PH2. Daca ajungea toata distractia la vreo 12 mil m-as fi bagat. Nu inteleg de ce sunt asa nesimtiti cei de la reprezentanta cu preturile. Au numai de pierdut.
        Last edited by Archangel80; 29 January 2013, 23:09.

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google