Cauciucuri Kormoran

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fata de Kormoran "stock de Logan" (adica "801"), orice anvelopa este "wow". Eu sunt dispus sa platesc ca sa vad o anvelopa mai proasta decat aia.
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • Poate resapate, desi nu prea cred.
      Sau poate una uzata pana la os

      Comment


      • poate anvelopele "Victoria" pe vreo batranica

        Comment


        • Am eu cauciucuri Victoria din 1968
          Sunt pastrate perfect! Doar ca nu le folosesc!

          Comment


          • din cate am auzit Kormoran-ul , sunt cele mai proaste anvelope cu care a fost echipat Loganul , dar iti faci treba cu ele...

            Comment


            • da,iti faci treaba cu ele pana... . eu aveam cu ele 50.000 (k801 din fabrica),5 ani vechime. pana intr-o zi cand veneam pe fundeni(pe ploaie),cam 50 km /ora . mi-a franat cineva brusc si m-am dus 10-15 metri taras. am avut noroc ca am avut distanta . mi-am luat michelinuri si am crezut ca m-am urcat in alta masina.pe cele vechi le-am lasat la vulcanizare (pe degeaba),nici macar aia nu aveau ce face cu ele,si mai aveau destula carne.
              deci cum zice si vitriol as plati sa vad mai proaste.

              Comment


              • absolut corect ! nu putem compara Kormoran-ul cu alte cauciucuri , care sunt cu mult peste ele . Asa a inteles producatorul sa faca profit , cauciucuri proaste , filtru de polen -lipsa si cate si mai cate ... cu alte cauciucuri spui ca ti-ai schimbat masina , dar asta e ... la drumurile care le avem si pt care platim si rovinete , de nevoie te mai tarasti si cu Kormoran-uri

                Comment


                • Am o cunostinta cu Logan de 7 ani. Are Kormoranurile din fabrica pe ele, tocite pana la sarma si isi cara familia cu el. Cand le-am vazut mi-am facut cruce. A zis ca mai merge 2 ani cu ele. Le muta pe alea de pe spate pe fata, ca mai au putina carne.

                  Comment


                  • Astia sunt niste oameni inconstienti care isi pun propria viata in pericol dar si pe a celorlalti participanti la trafic.
                    sigpic

                    Comment


                    • inconstienta grava altii au cauciucuri mai bune la caruta !

                      Comment


                      • E o adevarata performanta sa ajungi sa faci Kormoranele slickuri.
                        La cat plastic au in compozitie, iti trebuie cateva sute de mii de km.
                        Ce sa mai...cum ziceam..cauciucuri premium!

                        Comment


                        • Originally posted by emilemy View Post
                          inconstienta grava altii au cauciucuri mai bune la caruta !
                          Ai foarte mare dreptate
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by radudanutz View Post
                            anvelopele mele kormoran de vara pe spate se apropie de 115.000 km, au 6 ani, timp in care am fost ft ft multumit de ele. mai am 1 mm pana la semnul acela din fabrica care ma gandesc eu ca zice stop . e cineva care s-a dus si mai jos de semn si cum se comporta masina?
                            si pe fata ce ai? doua cauciucuri de iarna second hand ? masina o sa mearga un pic mai repede ca are cauciucuri "da curse", daca vrei te inscriem de pe acum la un campionat de drifturi.

                            Comment


                            • Sa lasam Kormoranurile, si sa va spun o poveste de dragoste a unei vecine fata de ...MONTANA. Tipa e singura si cu un copil, parasita de iubareț. S-a mutat recent de vreo 2-3 luni. Ma uit la Loganul ei, unul de culoare mustar deschis, nu stiu cum se cheama culoarea. Culoare ce se punea in 2005 pe Loganuri. Ma uit la anvelope.... slickuri. Hai sa vad si firma cand colo MONTANA si pe fata si pe spata de vara. Nu exagerez cand zic slickuri. Nu se vede nimic, nico carnita nicio striatiune. Montana care nu se mai fabrica de prin 2006. Incredibil cata inconstienta la unii, pt ca sunt sigur ca la o revizie ceva, si aia facuta la 3-4 ani, tot ii zice un mecanic de anvelopele infecte cu care circula. Multi nu inteleg ca singura legatura intre planeta si automobil o fac anvelopele. Isi bat joc singuri de viata lor ce sa mai vb de viata celorlati participanti in trafic.

                              Comment


                              • Eu nu inteleg cum ia ITP-ul.
                                http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google