Ce Anvelope Folositi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dunlop sp sport 01. recomand

    Comment


    • recomand YOKOHAMA 185/65 R15
      Attached Files
      noi sa fim sanatosi si masinile benzina in rezervor

      Comment


      • vreau sa-mi pun anvelope Tigar ce parere aveti, http://www.vandanvelope.ro/detaliianvelope.php?aid=259,

        Comment


        • Tigar o sa cumpar si eu dar pentru iarna a folosit cineva si a fost multumit !!

          Comment


          • Tigar Sigura am eu din decembrie (vreo 12.000 km). Sunt super multumit de ele, atat pe timp de iarna cat si vara. Mai ales vara... . Tin bine si la uzura si au o aderenta comparabila cu cea a Continental-ului EcoContact 3 pe care le-am avut inainte.

            Isi merita banii ....
            GL-22-TOF

            Comment


            • colegii nu am citit de la bun inceput acest thread.anvelopele care le folosesc sunt Tgar Hitris si sincer sa va spun sunt foarte multumit de ele.sunt de vara dar aderenta lor este foarte buna nici nu se uzeaza tare.eu unul sunt foarte multumit de ele.inainte am avut Montana dar din punctul meu de vedere Tigar sunt mai bune ca Montana.
              Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

              Comment


              • Rog un moderator sa introduca in sondaj si anvelopele tigar ms!!

                Comment


                • De 4000 km am anvelope de vara vredestein t-track si 185/65/r15 sunt foarte multumit de ele ...iar pentru iarna am Dunlop Winter sport cu acelesi dimensiuni
                  Attached Files
                  In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                  sigpic

                  Comment


                  • dunlop sport 01
                    Attached Files
                    "cati santeti?!?"

                    Comment


                    • Am o "problema" cu Dunlop Sport SP01.De fapt e o intrebare.Cauciucurile au 2 luni pe masina,cand le-am montat au fost echilibrate,ziua urmatoare facuta directia,oricum trebuia facuta,dar am vazut ieri cand am dat o geana mai atent pe langa masina,ca au 2 urme de uzura si pe exterior si pe interior.Adica suprafata de rulare e mai murdara,cu praf,etc dar pe marginea exterioara si interioara e negru cauciucul,ca si cum s-ar uza,dar inca nu se vede uzura pe el.E la fel la toate 4 rotile.Asa trebuie sa fie?Sau...
                      Cumpar volan de Duster

                      Comment


                      • debica passio, originale de pe masina, 9600 km. sunt cam zgomotoase, dar deocamdata vor ramane acolo unde sunt. as fi preferat un michelin dar la 12000 euro cat a costat mcv-ul meu, n-au mai incaput si cauciucuri bune.

                        Comment


                        • @soboBN uitate sa vezi daca ai presiunea corecta in ele, la mine "praful" e uniform pe roata si nu uita de perioada de rodaj al unei anvelope noi
                          "cati santeti?!?"

                          Comment


                          • soboBN ce anvelope ai avut inainte de Dunlop? Kormoran poate? zi-mi cum e diferenta, ca ma tenteaza si pe mine sa le schimb.

                            Comment


                            • Am avut Continental All Season puse din fabrica.Alea si-au facut treaba,au mers 50 000,si mai aveau ceva creste,dar am zis ca e mai bine sa le schimb.Eu am luat Dunlop Sport SP01 la recomandarea mai multor useri de aici.Eram hotarat sa cumpar altceva,Tigar parca,dar pentru inca 30 ron/anvelopa am ales Dunlop.Inca n-am apucat sa le testez la limita,dar sunt multumit de ele.N-au zgomot de rulare,iar pretul mi s-a parut acceptabil.
                              Cumpar volan de Duster

                              Comment


                              • Sunt foarte bune Dunlop mai ales raport calitate - pret. Spre exemplu n-as da banii pe Michelin Energy.
                                Continentalurile sunt iar foarte ok vara si pe ploaie...iarna in schimb, mare grija cu ele. PremiumContact sunt si mai schiuri decat EcoContact
                                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google