Ce Anvelope Folositi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Care sunt mai bune de iarna ma refer la profi anvelopele debica frigo 2 sau tigar winter 1 ca pretul este acelasi?
    Attached Files

    Comment


    • eu am debica frigo directional...si sunt super multumit.pe ud sunt super,la fel si pe gheata , zapada..etc..
      banuiesc ca si frigo 2 e cel putin la fel de bun.
      Eu zic Debica...dar am amici si cu tigar si si ei au trecut iarna cu brio....dar ia debica.
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • tigar cred ca sunt ai lui conti; totusi, conti winter contact...
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment


        • si debita e good year.
          radu2008 ideal ar fi sa gasesti pe cineva care le-a folosit pe amandoua.
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • Tigar sunt facute in serbia si sunt sub licenta michelin pana adun bani mai am timp sa studiez piata!

            Comment


            • Corect, Tigar-ul sunt sub licenta Michelin. Asta m-a convins sa le aleg.
              GL-22-TOF

              Comment


              • ce parere aveti despre anvelopele kumho? in general...raport calitate / pret, cu cine concureaza etc... am gasit unele la un pret bunicel
                If it ain't broke, don't fix it!

                Comment


                • gume bune.
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • Originally posted by radu2008 View Post
                    Care sunt mai bune de iarna ma refer la profi anvelopele debica frigo 2 sau tigar winter 1 ca pretul este acelasi?
                    Debica Frigo 2 toată ziua (iarna)!

                    Comment


                    • Am gasit aceste anvelope ce parere aveti despre ele sun uzate cat la % ca nu ma prea pricep?
                      Attached Files

                      Comment


                      • Eu le vreu pentru iarna este bun profilul nu?

                        Comment


                        • Zice vanzatorul ca sunt marca glacial si sunt reesapate made in italy!

                          Comment


                          • Ai grija cu reesapatele alea...sunt cam pacatoase de felul lor....depinde si de ce stil de mers ai...daca e "batraneste" e mai ok.
                            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                            Comment


                            • Cere 100 ron pe bucata este mult?

                              Comment


                              • Da-le dracu'...ia-ti noi mai bine....si nu reesapate
                                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google