Ce Anvelope Folositi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De anvelopele matador stie cineva ceva?Nu am vazut nici un logan echipat cu matador..
    Vad ca nici in Poll nu sunt cuprinse

    Comment


    • Matador Silika MP 56 aveam pe loganul de la firma si m-au cam dezamagit. Pe zapada sunt super, zici ca mergi cu snowmobilul, n-ai nici o greata. In schimb pe carosabil uscat si umed... sunt slabe.
      Iar despre Matador Nordica MP 59, am facut Buc - Oradea, Buc-Constanta si Buc - Bacau, iarna trecuta, cu o masina de la firma care era echipata cu asa ceva si chiar s-au comportat onorabil, am ramas placut surprins.

      Cele doua tipuri de anvelope de mai sus, sunt de iarna.
      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

      Comment


      • La reprezentantele Dacia ... anvelope Tigar 185/65 R15 88T Winter ... la 152 lei cu tot cu TVA .
        Blue Diesel Tech

        Comment


        • Si montaj inclus?

          Comment


          • Matador MP44 Elite3 anvelope de vara aparute in 2009 ...modelu asta m-ar interesa dar as vrea sa stiu despre marca Matador...au anvelope bune?cu cine se compara..daca se compara cu cineva...etc.

            Comment


            • Originally posted by dorupopa2006 View Post
              vreau sa mi achizitionez un set de anvelope si am gasit unele marangoni si am inteles ca marangoni sunt anvelope resapate?este adevarat?la pret sunt foarte ok pun si un link sa vedeti despre ce e vb. http://www.vanzarianvelope.eu/?l=185...m=Marangoni&s=



              am sunat eu la aceasta firma...marangoni au pretul foarte mic pentru ca le'au ramas foarte multe in stoc si trebuie "sa scape" de ele pana la sfarsitul anului. cele de vara sunt fabricate in 2007 (DOT 5107) si cele de iarna unele sunt din 2008, pe la jumatatea anului.

              sincer, pe mine nu ma prea incanta
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • radu2008
                fara montaj, dar cu precizarea faptului ... daca gasesti o oferta mai buna, ei iti returneaza diferenta ...
                Blue Diesel Tech

                Comment


                • am luat eu tigar de la eurocar service alexandria cu montaj gratuit
                  am platit 651 lei 4 bucati se plateste echilibratul
                  sigpic Alexandria

                  Comment


                  • acum folosesc barum brillantis. mai stock de atat nu se poate
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • Originally posted by frankcadillac View Post
                      am sunat eu la aceasta firma...marangoni au pretul foarte mic pentru ca le'au ramas foarte multe in stoc si trebuie "sa scape" de ele pana la sfarsitul anului. cele de vara sunt fabricate in 2007 (DOT 5107) si cele de iarna unele sunt din 2008, pe la jumatatea anului.

                      sincer, pe mine nu ma prea incanta
                      si eu am renuntat sunt prea vechi,dar ma voi orienta spre oferta celor de la service unde ofera si montaj echilibrat si azot gratuit.

                      Comment


                      • Originally posted by Seba View Post
                        acum folosesc barum brillantis. mai stock de atat nu se poate
                        Offtopic: Mah tu esti posesor de masina noua si meri pe burta
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment


                        • Debica Frigo 2 la Dedeman cu 159 RON si America(Continental) la depozitul de anvelope cu 149 RON

                          Comment


                          • Salutare, aveti cumva idee de vreo schema de rotire a anvelopelor si la ce perioada se executa?

                            Comment


                            • eu am schimbat dupa 2 ani fata cu spate..atunci inca nu aveam pneuri de iarna....deci am mers 2 ani numai cu ele.(iarna ,vara)
                              Am schimbat ptr ca cele din fata se uzasera vizibil mai tare decat cele de pe spate...si intre timp am bagat si rezerva in locul unei anvelope cu pana....asa ca si ea se uzeaza.
                              Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                              Comment


                              • Anvelopele nexen unde sunt fabricate ce parere aveti despre cele de iarna?
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google