Ce Anvelope Folositi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si eu vreu noi dar bugetul nu permite daca le lasa la 80 ron poate le i-au!

    Comment


    • goodyear excelence vs dunlop sp sport01 care ar fi mai bune?

      Comment


      • Azi mi-a trimis cateva poze cu anvelopele respective sa le cumpar sau nu la 70-80 ron?
        Attached Files

        Comment


        • Acum am Sava.
          sigpic
          Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

          Comment


          • Originally posted by radu2008 View Post
            Azi mi-a trimis cateva poze cu anvelopele respective sa le cumpar sau nu la 70-80 ron?
            pret bun radule , eu le-as lua vezi daca le poti lua mai ieftin ..
            Its just a car ...

            Comment


            • Originally posted by zyper16 View Post
              goodyear excelence vs dunlop sp sport01 care ar fi mai bune?
              Dunlopurile se uzeaza mai repede(acest profil) dar sunt foarte perfomante,iar acest model de good year este mai recent si pp ca sunt super ok.Eu am umblat dupa asa ceva in primavara,dar nu am gasit dimens ptr logan si am aes bridgestone b 250,care sunt de nota 20

              Comment


              • mi-am luat azi neste goodyear hydragrip pe spate.... sper sa fie bune de ceva, nu am mai folosit pana acuma goodyear
                "cati santeti?!?"

                Comment


                • ...mda... vorba e ca multi dintre noi si-au luat intre timp alte cauciucuri, dar de votat, am votat o data si gata. La mine se pune kormoran - desi nu le mai am demult... O fi oare posibil sa isi poata modifica fiecare propriul vot, de cate ori isi schimba cauciucurile?

                  Comment


                  • s`ar putea face alt sondaj

                    Comment


                    • De ieri am renuntat la Cormoran deoarece am avut un incident cam neplacut cu ele pe Oituz asa ca am trecut pe America ( made in Germany-Continental) si la prima vedere se vede diferenta 100%

                      Comment


                      • ti-am raspuns si dincolo pe topicul de kormorane sa te uiti daca scrie DOT 6G... nemtesti pe dracu'. oricum, sunt infinit mai bune decat pocnitorile, pardon, kormoranele ce le-ai avut.
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • Cam multi le lauda pe aceste America....yo inca n-am apucat sa-mi cumpar nimic. am strans vreo 550 lei si ma tot uit sa vad ce as mai putea gasi da mai pun 150 lei si gata ma duc sa cumpar ceva

                          Comment


                          • america sunt gume decente, nici varf de gama, nici gunoaie. peste barum, ca sa aveti o idee despre ele. dar sub conti sau uniroyal.
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • Eu mi-am achizitionat doua anvelope goodyear ultra grip 7+ de iarna pe care as vrea sa le pun pe masina in acest weekend ca aici la mine deja a dat asa un pic ninsoarea.Ce parere aveti despre ele? Am facut alegerea buna?

                              Comment


                              • am gasit kumho kh15 la 160 ron! ce ziceti, ar merita? este o marca buna?
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google