Ce Anvelope Folositi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu foloseam goodyear eagle f1, dar acum am ramas doar cu 2 din acestea, mutandu-le pe spate, iar pe fata am achizitionat 2 vreidstein snowtrac 2, de iarna...sunt foarte bune chiar si in conditii de temperatura similara cu temperatura din timpul verii. As avea o intrebare, este vreo problema daca folosesc pe spate cele de la goodyear, de vara-ploaie fiind, iar pe fata vreidstein de iarna???
    SUCCES is MY only motherfucker option , failure's NOT!!!

    Comment


    • @Cristi_DnM -Ideal este sa ai toate 4 anvelopele de acelasi fel. Pentru iarna, merge si cum ai zis tu ca ai pus( 2 iarna pe fata,2 de vara pe spate), sunt multi care procedeaza asa. Tot e mai bine decat sa mergi iarna cu gume de vara!
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • e mai bine..ca 'driftuiesti' fara voie...am N cunoscuti deja cu pozne deastea...
        O sa va para rau daca puneti numa 2-a.
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • @mumus- Raspunsul ideal l-am dat la inceput! Tot e bine pe criza asta ca omul si-a pus gume de iarna macar pe fata..
          Eu tot din cauza crizei o sa pun de luna viitoare Dunlop-urile de iarna si o sa le duc pana prin aprilie-mai viitor.. Sper sa iau atunci alte gume de vara.
          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

          Comment


          • @gusi - inca nu le-am schimbat...m-am hotarat la Barum Brilliantis sau Matador..dar sunt deschis si la altceva, cine stie ce "pica" in momentul in care ma duc sa achizitionez ceva..mai am de strans ceva bani, e greu cu criza asta...

            Comment


            • @Cristi_Dnm: ai gasit cauciucuri eagle f1 pe 15? sau ai schimbat si jantele?
              Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

              Comment


              • Originally posted by stanlei_82 View Post
                @Cristi_Dnm: ai gasit cauciucuri eagle f1 pe 15? sau ai schimbat si jantele?
                nu, am schimbat jantele. 205/55/16
                SUCCES is MY only motherfucker option , failure's NOT!!!

                Comment


                • Nu am gasit nici un site cu anvelope Continental all seson cu specificatiile 185/65 R15, ma puteti ajuta? Multumesc.

                  Comment


                  • Nu am auzit de Continental All Season...ori vrei de vara, ori de iarna...firma asta se respecta si nu prea face compromisuri.
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • Mda, am observat si eu de pe siteul oficial Continental, all season la marci consacrate am gasit la Debica, Pirelli si Good Year. Multumesc oricum!

                      Comment


                      • M-am dat iarna si cu ContiPremiumContact si cu EcoContact...cu ambele trebuie sa ai grija la mazga sau pe zapada...sunt cam "schiuri"...in schimb vara sau pe ploaie la temperaturi ok, sunt destul de bune.
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment


                        • Multumesc pt sfaturi, o sa tin cont la achizitia noilor anvelope. Numai bine!
                          Last edited by darksid3; 24 September 2009, 21:58.

                          Comment


                          • Pt cei care mai stiu cate ceva despre anvelope..ce parere aveti despre Nexen N2000 sau Nexen Class Premiere...da-ti un search pe google si o sa le vedeti profilul...sunt si ieftinute..

                            Comment


                            • Ce fel de garantie iti pot oferi dealerii de anvelope?daca stie cineva...

                              Comment


                              • Daca fac galme sau iasa sarmele!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google