Ce Anvelope Folositi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am un set de Michelin-uri de vara alea nasoale din fabrica (Made in Romania) de care sunt foarte multumit, iar de iarna am 4 Dunlop WinterSport M3 deasemenea multumit.
    1.5 dci 2008; 1.2 16V GPL 2014

    Comment


    • Buna dimineata
      Sunt si eu nou printre voi si am o intrebare.
      Stie cineva ce fel de cauciucuri (profil ) sunt mai bune vara pe ploaie si asfal uscat? Ce am eu la o viteza de 40 km/ora in viraz de 90-120 de grade derapezi de zici ca esti pe gheata si nici nu prea ai aderenta la franare. Nu stiu ce marca sunt dar va voi anunta sa folositi acest model. Sunt de KK!
      O zi buna

      Comment


      • dunlop sp30 de vara.....le am de 2 sapt nu pot sa imi dau cu parerea despre ele asa rpd....diferenta la condus este....doar sunt noi ...

        Comment


        • Michelin de vara (din fabrica) / Kormoran de iarna (oferta). Pentru stilul meu de condus, ambele modele sunt OK.
          The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

          Comment


          • eu as zice ca Michelin sp sport sau ceva de genu , in profil V sunt bune , cele care sunt speciale pentru ploaie sunt bune si uscat
            Its just a car ...

            Comment


            • Eu as zice ca oriunde cauti, in orice gama, Michelin sunt cu o treapta mai sus la pret. Vorbim de game asemanatoare ca si performante.

              S-a zis si mai sus chestia asta si confirm. Cert e ca nu m-as baga sa iau asa ceva niciodata.

              Deocamdata alerg pe GY vara si Dunlop M3 iarna, iar pt vara viitoare mi-am luat deja Proxes T1R

              Am auzit lucruri bune despre Michelin Pilot, dar tot sunt scumpe
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • Kormoran din fabrica -- (buget lipsa deocamdata)
                Viteza ucide !!!

                Comment


                • [img=http://img170.imageshack.us/img170/7691/picture009z.th.jpg] pirelli p zero 225/45/17...toate 4, pret 22mil....

                  Comment


                  • Ce parere averi despre anvelopele tigar?

                    Comment


                    • cele din fabrica .. kormoran .. deocamdata multumit de ele !!!

                      Comment


                      • Astept inca raspuns ce parere aveti despre anvelopele tigar facute in serbia sub licenta michelin?

                        Comment


                        • Originally posted by emy_79 View Post
                          cele din fabrica .. kormoran .. deocamdata multumit de ele !!!
                          Vezi ca pe ploaie se comporta destul de prost,sa nu exagerezi cu viteza.

                          Comment


                          • Nu foloseste nimeni anvelope tigar si sa imi zica daca este multumit sau nu?

                            Comment


                            • Tigar mai proaste decat Kormoran nu pot fi asa ca daca ai fost multumit cu Kormoran poti sa iei si Tigar.

                              Comment


                              • Eu am continental pe masina dar vreu sa i-au de iarna ceva ieftin si inca ma documentez !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google