Ce Anvelope Folositi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Niki intradevar al 2lea link are preturi bune. Eu tot caut un 205/55 r16 pirelli p6000.Vad ca au aici la un pret bun,dar parca eu nu am 91v ci w.nu mai retin exact.
    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

    Comment


    • Iti trebuie neaparat W? Fugi cu 270 km/h?

      Arunca un ochi aici, e bine de stiut.
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • eu folosesc pe fata debica navigator 2 195/65/15 si pe spate goodyear energy saver 205/65/15 super multumit
        Attached Files
        Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

        Comment


        • Originally posted by Niki B View Post
          Iti trebuie neaparat W? Fugi cu 270 km/h?

          Arunca un ochi aici, e bine de stiut.
          asa sunt originalele oricum ma uit mai bine la ele sa vad exact ce este.
          Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

          Comment


          • Originally posted by micutzu666 View Post
            uita-te la DOT ca s-ar putea sa fie facute acu 2 ani.
            Am fost, am vazut, am luat si am venit acasa
            Pretul este cel de pe site de la Dedeman, adica 190, garantie 2ani(oricum nu am ce face cu ea). Ma asteptam sa fie cu DOT10 maxim dar spre surprinderea mea sunt din ianuarie 2011, deja s-a aflat ca au adus anvelope de vara pe 185/15 asa ca a trebuit baiatul de la raion sa se urce pe sus ca jos nu mai erau.
            Fiind 2011 si preul asta nu am mai stat pe ganduri mai ales ca am gasit Kormorane(de care multi chiar nu au fost satisfacuti) la 215RON DOT10 si nici nu aveam de gand sa dau mai mult de 200RON/bucata. Nu am mai stat nici sa caut pe site-uri, probabil gaseam cu banii astia Barum si Tigar (de care acum dupa vreo 30.000 pot spune ca sunt sincer nemultumit si de cum ajuta la franare si de cat s-au uzat, si zgomot).
            Multumesc si celor care au pus linkurile cu preturi mai mici, daca nu imi mai sunt mie de folos poate vor ajuta pe altii.

            Comment


            • azi mi-am luat debica navigator all season. astea le pun pe spate si acolo el tin pana le inlocuiesc cu altele noi.
              pe fata vara am sa pun conti eco 3, am unele noi acum, astept caldura sa le pun pe fata.
              la iarna ca sa fiu de acord cu noua lege voi lua debica frigo2 de iarna....iar pe spate o sa am in continuare cele all season. daca ma opreste militia o sa am fulguletu pe toate 4

              Comment


              • Vredestein Quatrac 3

                Din ce am gasit pana acum, dintre toate anvelopele ALL SEASON, numai Vredestein Quatrac 3 intrunesc standardele minime pentru un cauciuc de iarna si implicit au fulgul.

                Daca a avut cineva Vredestein Quatrac 3 sau Quatrac 2 il rog frumos sa spuna impresiile sale, mai ales pe zapada m-ar interesa.
                Logan GPL 1.4

                Comment


                • MCV:
                  iarna: kleber krisalp hp2
                  vara: debica passio
                  Berlina:
                  vara/iarna: kormoran (sport extrem)
                  Click! - http://www.youtube.com/watch?v=P9IGaLsK4s4

                  Comment


                  • Log. 1,6 vara Debica 640 lei [160 buc.] cu montajul gratuit,iarna, oferta Motrio 700 lei[175 buc.] cu montajul gratuit!!!
                    P.S Foarte multumit de Motrio!!

                    Comment


                    • Eu am folosit iarna asta Firestone WinterHawk si Yokohama.
                      Bunicele firestone pe zapada.
                      Yokohama din pacate pe zapada sunt senile ca sunt mult prea late, insa pe astfalt rece sunt parfum.

                      Comment


                      • salutare tuturor,
                        azi mi-am luat niste anvelope Dayton D320 195/60/15, made in Franta. Are cineva? ce parere aveti de ele?

                        am citit pe net ca sunt facute de Bridgestone. Pe mine m-a incantat profilul si protectia de janta.
                        Last edited by ionutzzz; 13 March 2011, 11:04. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • 1. intreaba si tu(si altii, daca aveti nevoie de pareri) inainte sa cumparati ceva, dupa....
                          2. Mi-am luat saptamana trecuta de la unul din linkurile puse de Niki, BF goodrich 185/65/r15, g grip DOT 5/2011, cu 200 RON/buc.

                          Comment


                          • Originally posted by ionutzzz View Post
                            salutare tuturor,
                            azi mi-am luat niste anvelope Dayton D320 195/60/15, made in Franta. Are cineva? ce parere aveti de ele?

                            am citit pe net ca sunt facute de Bridgestone. Pe mine m-a incantat profilul si protectia de janta.
                            Asa cum si Debica sunt facute de Goodyear.
                            Marca o fi fost cumparata de Bridgestone, asta nu inseamna ca ai cumparat Bridgestone. Le-ai luat probabil din Carrefour, numai astia au putut fi convinsi sa le vanda. Nu-s rele, dar de banii dati pe ele, aveai alternative. Una dintre ele era BF Goodrich .

                            Comment


                            • niste cauciucuri low cost neresapate,sh,ce imi recomandati?
                              Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                              Comment


                              • @micutzu666

                                vezi mai sus ca dat Vllad un super pret pentru anvelope foarte bune. Mai ieftin de atat nu cred ca gasesti.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google