Anvelope (iarna/vara) si tot ce tine de ele

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Exact astea au fost si cuvintele mele: "mai redus".
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • Si eu mi-am pus Debica Frigo si mi se par O.K. Ma rog, n-am apucat sa merg prea mult cu ele, de-abia le-am pus, dar in ce priveste raportul calitate-pret sunt foarte bune. Le-am luat din METRO cu 142 lei / buc.

      Comment


      • Buna seara baieti
        Recomand GoodYear Vector 5 195/65/R15 , merg extraordinar pe jentile de tabla si am trecut si ITP cu ea

        Am uitat sa va spun pret
        225ron (tva inclus) de la Autozone cu tot cu montat si echilibrat
        Cumparate acum o luna jumate

        nu mai posta consecutiv. foloseste butonul "edit"
        Last edited by Seba; 3 December 2008, 01:49.

        Comment


        • Lol )
          adica sunt de 195 dar sunt ITP-iste
          eu unu vad ca multi recomada/folosesc dunlop , sincer am vazut si de debica frigo vrobinduse dar din cate am inteles nu-s stralucite ptr ca profilu nu arunca zapada afara deci se cam umplu cu zapada...

          sigpic

          Comment


          • @sonykel- Micutule, nu ne-ai spus daca ai montat "cizmulitele" pe masina(masini)... Sau n-am fost eu pe faza.
            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

            Comment


            • Le-am montat vineri seara la marele fix... Ptr ca sambata in ct a nins si ce sa zic sunt multumit nu am pierdut controlu desi dimineata pe la 6 e putin polei pe jos dar merg si destul de grijuliu(nu ca as conduce eu de felu meu preventiv , dar am niste suparari in familie si daia)...
              oricum ideea e ca sunt foarte multumit de investitie.Acum sa dea domnu si la primavara sa vin cu ceva bun bun de vara si jenti de aliaj

              sigpic

              Comment


              • Am si eu o intrebare care sunt mai bune anvelopele de iarna Debica figo directional sau Tigar ca nu stiu pe care sa le aleg va rog sa ma ajutati?

                Comment


                • Debica zic eu

                  sigpic

                  Comment


                  • http://www.webtire.eu/index.php?p=gumiabroncs_talalat

                    Ce stiti de anvelopelel astea ?

                    85/65R15 T 92 XL
                    Toyo S942 snowprox
                    iarnă autoturisme
                    T:190 km/h

                    Preţ: 191.95 LEI

                    Comment


                    • Eu in locul vostru nu as sta cu ochii pe rubrica meteo de la tv...Ca pe protv zice ca e soare si pe antena ca ploua....

                      Yahoo weather.....E cel mai bun.Cand a zis ca ploua a plouat.Cand a zis ca e soare asa a fost.
                      Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                      Comment


                      • Dragilor vreau si eu o recomandare.Ce gume la dim. 205/60/15 vara sa pun pe Logan?Sunt satul de aderenta, NU a Kormoranelor.Merci

                        Comment


                        • toyo proxes, marangoni mangusta, uniroyal, bf goodrich, bridgestone, vredestein, kumho...
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • in aceasta ordine?
                            Ma gandeam si la Kuhmo caci au importator in Timisoara si la review-uri sunt tari, dar si la toyo
                            Last edited by Juristul2000; 26 January 2009, 08:56.

                            Comment


                            • nu musai in ordinea rspectiva...dar toyo proxes r888 ar fi preferata mea si a lui mareom
                              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                              Comment


                              • mi-am pus goodyear eagle nct 5 205/60/15 sper sa fie bune, oricum data viitoare masina vede un set de Toyo

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google