Anvelope (iarna/vara) si tot ce tine de ele

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by IancuMIC View Post
    Crezi ca esti singurul care are snur in anvelope? Eu as spune ca n-ai motive sa fii stresat pentru asta; daca tii neaparat poti sa pui rezerva, daca e de aceleasi dimensiuni, dar daca vei face alta pana ce faci? La nr. asta de km. anvelopele sunt ca si noi.
    stai linistit nu are nimic.eu am mers cu un snur aproximativ 15000 si nu s-a intamplat nimic.nici daca se incalzesc prea tare nu o sa ai probleme din cauza acelui snur.

    Comment


    • Ce te face sa crezi ca sunt nelinistit? citeste cu atentie postul meu sa intelegi recomandarea facuta colegului.
      Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

      Comment


      • Daca doreste cineva ( a nu se considera a reclama ) este oferta de anvelope Debica in Cora si ai 50% rambursat la al 2 lea produs cumparat.

        Comment


        • Sub forma unui bon de cumparaturi pe care il poti folosi in magazin. Nu primesti bani fizic Daca tot oferim informatii, sa le oferim in mod corect!

          Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

          Comment


          • corect ,nu primesti bani fizic,primesti un tichet si poti cumpara absolut orice vrei tu inclusiv anvelope. dar, este valabil de a doua zi,si in final ramai cu un tichet de 115 lei,care tot bani sunt.
            deci azi cumperi doua maine doua.
            pana una alta ramane cea mai buna oferta fata de alti lacomi de pe piata.
            p.s
            maine ma duc sa-mi iau si genti din selgros cu 105 lei/buc(nu sunt de origine dar arata bine,banuiesc ca sunt asam iasi, distribuite de conex;nu s-a intors nimeni cu ele inapoi,s-au mai vandut si anul trecut ).n-am bani de fite.

            Comment


            • genti ?? pleci in excursie si nu ai in ce sa pui bagajul ?? sau vrei sa faci un cadou sotiei ??

              Comment


              • @ cos.t. cumpara asam si la anu iei altele. In fiecare an o sa cumperi JANTE de tabla

                Sent from my GT-B5330 using Forum Runner

                Comment


                • usurel tinere,nu te mai repezi.
                  mai gresesc si eu.

                  am inteles alessandro!
                  Last edited by COS.T; 11 October 2012, 19:31. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Originally posted by COS.T View Post
                    corect ,nu primesti bani fizic,primesti un tichet si poti cumpara absolut orice vrei tu inclusiv anvelope. dar, este valabil de a doua zi,si in final ramai cu un tichet de 115 lei,care tot bani sunt.
                    deci azi cumperi doua maine doua.
                    pana una alta ramane cea mai buna oferta fata de alti lacomi de pe piata.
                    p.s
                    maine ma duc sa-mi iau si genti din selgros cu 105 lei/buc(nu sunt de origine dar arata bine,banuiesc ca sunt asam iasi, distribuite de conex;nu s-a intors nimeni cu ele inapoi,s-au mai vandut si anul trecut ).n-am bani de fite.
                    Acel tichet este valabil dupa 2 saptamani decand ai cumparat anvelopele. Asa a fost acum 1 an cand am cumparat eu, poate acum e posibil sa se fii schimbat.

                    Comment


                    • Am cumparat eu 4 anvelope din Cora si a 2 a zi m am dus si am luat de haleala pe tichet.

                      Sent from my GT-B5330 using Forum Runner

                      Comment


                      • Dar puteai daca vroiai sa mai cumperi anvelope de acel cupon?

                        Comment


                        • Originally posted by bad_hrc View Post
                          Ele oricum se desumfla in timp, daca scapa aer se desumfla mult mai repede, ori eu ma uit la roti cand plec cu masina si nu sunt diferente vizibile.
                          Fără supărare, dar una este să te uiţi şi alta este să le verifici presiunea !

                          Comment


                          • Daca scapa presiune, pana se lasa vizibil 3 cauciucuri, aia cu snur e deja pe janta, nu am nevoie de barometru sa-mi dau seama ca-mi intra masina in asfalt.
                            Din cate vad eu voi ati tras o concluzie tare proasta. Daca ai facut pana si ti-a pus snur nu inseamna ca anvelopa respectiva e buna de aruncat.

                            Comment


                            • Originally posted by Ampt View Post
                              Am şi eu o anvelopă reparată prin tehnica aceasta şi tot din cauza unui şurub mai zdravăn !
                              Este vorba de anvelopa de pe partea dreapta spate, pe faţă dacă ar fi fost vă spun sincer că nu aş fi mers cu ea !

                              Deşi a trecut mai bine de 1 an peste ea, nu am avut niciun fel de probleme, în timp nu se desumflă deloc, deşi ştiind-o cu şnur am monitorizat-o strict !
                              @bad_hrc: Dacă nu citeşti tot mai întâi ... !
                              Eu la altceva mă refeream !

                              Comment


                              • Salutare!
                                Am avut si eu un surub in roata dreapta fata, s-a pus snur si acum are 5 ani si aproape 40.000 km, timp in care nu a pierdut aer .Si a mers mereu pe fata.
                                revenind la topic, de pe 17 intra la Selgros in oferta Sava Eskimo la 210 Ron. Mi se pare mai mult decat bun pretul.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google