Anvelope (iarna/vara) si tot ce tine de ele

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sunt ceva mai ieftine pe site-ul asta gasit de @vitriol:

    Nu am găsit ce căutati - Magazinul tau online de anvelope si jante. Oferte si promotii pentru anvelope de iarna, anvelope de vara si anvelope all season.


    300lei vs 340-350lei....da' tot e mult ptr. un cotetz de aproape 9 ani.

    si au dot 2014, mai asteptam, ne gandim, ne razgandim

    Comment


    • promo-anvelope.ro, eu de acolo am ts-urile
      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

      Comment


      • pai, tot dai vreo 260-270 pe unele premium. n-ar fi un capat de tara.

        vad ca n-au michelinuri.
        Last edited by B997NDL; 12 February 2015, 00:19. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • mumuse, n-au la aia din linku' tau, bluresponse.

          Comment


          • Ce ma nu mai gasiti opinci premium?!
            Anvelopeweb...de la ei am luat eu bridgestone turanza pt sfanta octavia. M-au surprins placut anvelopele nipone. Ma rog erau pe 195...


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Keep walking...

            Comment


            • De Matador Elite3 ce stiti?
              Au aparut la un pret foarte bun (153 lei) pe un site destul de cunoscut.

              Comment


              • cat crezi ca pot fi de bune la 150 de lei ?!
                uite aici cateva pareri...
                Will the Matador MP 44 Elite 3 suit your car? Find the best tyre for your car read 16 reviews for the Matador MP 44 Elite 3 and compare to other Economy Comfort tyres at tyre reviews

                Comment


                • Majoritatea parerilor de acolo sunt destul de pozitive, le-am citit si eu. Speram sa le fi incercat cineva de prin Romania, unde drumurile nu-s asa bune ca in afara. Oricum la 150 lei am vazut mai mult anvelope chinezesti...

                  Comment


                  • nu as pune mare baza pe parerile de acolo. aceiasi oameni se plang ca anvelopele de vara nu au aderenta pe zapada si pierd usor controlul in giratorii, intra abs-ul prea usor pe zapada, etc.

                    Comment


                    • matador am avut eu pana anu asta, de iarna, matador nordica mp59 parca, au fost foarte ok, nu am avut absolut nici o problema cu ele. in 5 ani uzura a fost minima, am facut numai vreo 30 de mii de km in total cu ele, le-am dat la un cunoscut in iarna asta si am trecut la barum polaris 3, de asemenea foarte multumit si de ele.

                      intre barum polaris 3 si matador nordica de 5 ani nu am sesizat/simtit nici o diferenta notabila, poate doar ca barumurile sunt o idee mai moi

                      eu as merge pe matador elite 3 fara ezitare

                      Comment


                      • Originally posted by vitriol View Post
                        Pai din astea am si sunt cele mai tari anvelope cu care am mers pana acum. Sunt singurele anvelope cu care simti ca masina se lipeste pur si simplu de asfalt.
                        Pai mai Hitleras, la un moment dat, Sp01 parca nu se mai fabricau. Sau cel putin nu pe dimensiunea Logan-ului.
                        Intr-adevar, sunt super anvelope. Am si eu pe "masina de serviciu", dimensiunea 235/xx/17. E o placere s-o alergi.

                        In alta dezordine de idei, dac-ar fi sa caut acum anvelope, m-ar cam tenta astea. Raportul calitate / pret este imbatabil pentru anvelopa asta. Ii trimit link si Alinei?
                        ...sau o cadorisesc cu niste Uniroyal RainExpert din 2011?
                        If it ain't broke, don't fix it!

                        Comment


                        • Si eu stiam ca nu se mai fabrica, dar... am vazut si eu ce v-am aratat voua.

                          Sunt mai bune RainExpert-urile cadou!
                          Last edited by vitriol; 13 February 2015, 14:09.
                          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                          Comment


                          • Originally posted by Niki View Post
                            In alta dezordine de idei, dac-ar fi sa caut acum anvelope, m-ar cam tenta astea. Raportul calitate / pret este imbatabil pentru anvelopa asta.
                            o fi din cauza dimensiunilor 185/55 sau a vitezei (v) dar costa cat oricare anvelopa premium. ba chiar mai mult decat energy saver (259) si conti premium contact (255). unde e raportul ala avantajos ?

                            Comment


                            • Pai nu e niciun raport, bre Nedelescule, ca nu fac parte din aceeasi categorie. Nu poti sa scazi mere din prune. Alea sunt anvelope pentru Corsa C.

                              Daca dai un "sărci" pe "gugăl", o sa vezi ca 270 lei este un pret bun pentru dimensiunea aia.
                              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                              Comment


                              • aha... nu detineam toate datele.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google