Anvelope (iarna/vara) si tot ce tine de ele

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • uniroyal rallye, bfgoodrich profiler, toyo proxes t1r, conti sportcontact.
    @ladislau: marfa corespunde cu factura, doar ca n-au comentat ca nu e ce trebuie pt logan, cum au facut alte firme.
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • mi-am luat doua anvelope de vara pirelli P6 , am auzit ca sunt bune raport calitate pret , asa sa fie ?
      si tot doua de vara goodyear excellence made in germany toate 4
      dimensiunea 195/55/16

      ce stiti despre ele ? citeam pe un forum ca sunt destul de bune ...acum vad dupa ce le pun sus
      Its just a car ...

      Comment


      • Despre GoodYear Excellence, numai de bine, mi s-au parut un pic zgomotoase dar nu e problema. Dar Pirelli, in afara de P Zero, toate mi se par slabe...
        Bineinteles, toate le compar cu Dunlop SP Sport 01, care sunt cele mai bune anvelope cu care am mers si merg in continuare.
        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

        Comment


        • GoodYear Excelence sunt anvelope foarte bune,asa ceva am si eu pe masina,doar ca ale mele sunt MADE IN CHINA,si totusi sunt multumit de ele.
          Pirelli P6 iarasi sunt niste anvelope ok,daca nu sunt MADE IN TURKEY...
          Dar acuma daca le-ai luat ,sa le stapanesti sanatos si la cat mai multi km !

          Comment


          • Haideti sa va zic o treaba, ca tot am auzit pareri cu privire la anvelope, care sunau cam asa: "eu sunt multumit de ele". Indiferent ca e vorba despre Kormoran sau Michelin.
            E o mare diferenta intre: "mie imi place ce mananc" si "eu mananc ce-mi place".
            Last edited by vitriol; 9 April 2010, 23:23.
            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

            Comment


            • Originally posted by ladislau View Post
              Pirelli P6 iarasi sunt niste anvelope ok,daca nu sunt MADE IN TURKEY...
              Dar acuma daca le-ai luat ,sa le stapanesti sanatos si la cat mai multi km !
              made in germany toate ...
              Its just a car ...

              Comment


              • Foloseste cineva noile gume Motrio Impulsion? O parere-doua-trei?
                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                Comment


                • despre anvelopele de la nokian aveti vreo parere am comandat un set de 4 anvelope nokian i3 direct de la producator

                  Comment


                  • @Gusi, Motrio Impulsion sunt produse de Renault. nu stiu performante efective ale anvelopei, insa am inteles ca se uzeaza mai lent. si asta nu e neaparat un lucru bun, ma duce cu gandul spre montana/kormoran. sper doar sa ma insel.

                    Comment


                    • nokian de vara destul de ok, adica bune. nokian de iarna, doar bunicele. cel putin asa reiese din ultimul test al gumelor de iarna, facut prin noiembrie 2009. la gume de iarna, conti inca "rulez". dunlop si bridgestone pe locurile 2 si 3, cu punctaj foarte apropiat.
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • Am prins azi pe ultima sută de metri oferta DACIA pentru anvelope Continental EcoContact3 la 209 lei. Pe lângă că arată super şi că au scorul 2,13 în tyretest.com confirm că au o aderenţă excelentă.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Gusi View Post
                          Foloseste cineva noile gume Motrio Impulsion? O parere-doua-trei?
                          a mea a venit echipa cu Motrio Impulsion. Le-am forta de cateva ori si pot spune ca au o aderenta buna si nu sunt zgomotoase.
                          Nu-i bai...

                          Comment


                          • de BARUM Polaris 2 ce parere aveti ? is de iarna
                            am prins o pereche ca NOI fabricate in luna a 4-a 2009 pe un bmw adus de dincolo 100lei bucata(folosite vreo 5000km max),noi is pe la 200 si ceva de lei
                            Its just a car ...

                            Comment


                            • am o intrebare ,daca rulez pana la mare si inapoi cu anvelope de iarna acum in august (aprox 1500km) dus intors in conditii normale pe transfagarasan ma duc incolo si pe autostrada se uzeaza tare ? vizibil ?
                              acum va dati seama pe transfagarasan curbe si pe autostrada viteza(in limita bunului simt..pt logan 1.4,aproximativ 150km/h viteza maxima
                              Its just a car ...

                              Comment


                              • daca faci treaba asta inseamna ca la iarna o sa circuli cu cele de vara...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google