Anvelope (iarna/vara) si tot ce tine de ele

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce spinning misto fac cauciucurile bmw-ului )

    iar cel cu golfu...de tot rasu. oricum, cei care incercau sa-l "tina" in frau stau cam degeaba acolo, daca e s-o ia la vale o ia si cu ei si fara ei
    Last edited by cristi....; 7 December 2016, 15:07.

    Comment


    • Originally posted by Socrate70 View Post
      https://youtu.be/7HMnX4ro560
      Aviz amatorilor de anvelope proaste

      Trimis de pe al meu GT-I9295 folosind Tapatalk


      Buna seara,ce camera folosesti?multumesc

      Comment


      • Asta e camera.O am si eu.Isi merita banii
        Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!! sigpic

        Comment


        • Nu cred ca merita 600 de lei. Ce este si ce face "senzor G" ala?

          Comment


          • Retine 10 sec inainte si dupa accident cand esti lovit din dreapta,stanga sau fata.Are 3 senzori.Daca setezi prea sensibil,inregistreaza orice soc cat de mic(groapa)

            Trimis de pe al meu SM-G388F folosind Tapatalk
            Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!! sigpic

            Comment


            • Salutare! Detin din 2010 (cumparate de noi Debica Frigo2), am observat ca la o franare mai serioasa, nu mai ofera aderenta ca la inceput pe carosabil umed, desi au carne destula pe ele. Vreau sa le schimb cu ceva mai bun. Voi ce imi recomandati?
              Am vazut oferta la Emag la Michelin Alipn A4 Grnx, dar nu stiu ce inseamna acel Grnx, deoarece la unele anvelope tot din clasa Michelin nu scrie acele litere, ma puteti ajuta?


              sau de Continental WinterContact TS 860, Ce parere aveti? Va multumesc!

              Comment


              • Mai bine Continental WinterContact TS 860.

                Comment


                • Jelly, ia ce e mai bun, mai ales ca am înțeles că mergi mult extraurban.
                  Mergi pe Continental, o guma premium noua merita toți banii.
                  După 6 ani, chiar dacă n-au rulaj mare și carne kklau, orice guma, chiar și premium își pierde considerabil din proprietati, se rigidizeaza, etc.
                  Așa am pățit și eu cu Dunlop winter sport m3, le-am dat după 5 ani.
                  Last edited by Kojak; 18 December 2016, 13:54.

                  Comment


                  • le-am dat după 5 ani.
                    Le-ai dat ca nu mai erau bune. Nu era mai bine sa le arunci? Si te mai uiti la un leu.
                    Le-ai dat ca sa bei cafea la Starbucks?
                    Last edited by Fanez; 18 December 2016, 14:04.

                    Comment


                    • Nu bre, de banii aia mi am luat redline, io nu vând lucruri cu preț de-o cafea...fie ea și de la Starbucks
                      Ce n-a mai fost bun ptr. mine, a fost ptr
                      altcineva. Ne e așa întotdeauna?
                      Îo n am mai fost mulțumit de aderenta lor. Altu care a mers ani de zile doar cu kormoran, le.a considerat încă excelente, probabil mai merge și acum cu ele

                      Comment


                      • Dar despre Michelin aplin4, ce parere aveti?

                        Sent from SM-G920F using Tapatalk

                        Comment


                        • Sunt ok, însă dacă mă întrebi pe mine, as merge fără dubiu pe Conti TS860. Am impresia ca A4 sunt o idee mai scumpe.decat TS860.
                          Vezi ca si-a luat Vitriol anul ăsta, dacă vrei niște păreri mai avizate.

                          Comment


                          • Baieti, nu stiu ce sa zic, tocmai am vorbit acum cu un baiat care are masina incaltata cu Continental TS860, anvelopele au o vechime de 2 ani si cand e carosabilul umed (mazga aia pacatoasa) a zis ca se duce cam sanie...masina e Logan fara ABS.

                            Sent from SM-G920F using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by jelly View Post
                              Dar despre Michelin aplin4, ce parere aveti?

                              Sent from SM-G920F using Tapatalk


                              Am eu pe Lighean. Sunt sub Conti TS830 din toate punctele de vedere. Am de noi 2 Conti TS830 si 2 Michelin A4.
                              Eu te-as sfatui sa iei fie Conti TS860, fie Goodyear UG 9-10. Am avut GY UG 7+ si se comportau ca niste senile.
                              Keep walking...

                              Comment


                              • Mazga e slăbiciunea tuturor cauciucurilor, chiar și a celor premium.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google