Anvelope (iarna/vara) si tot ce tine de ele

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by vdingo11 View Post
    Stie cineva unde pot gasi in Iasi Anvelope debia Frigo 2 185/65/r15 la niste preturi rezonabile?
    Au fost in carrefour la 190 dar s-au terminat. Am gasit la 220 dar la 2 anvelope se aduna 50-60 ron destul de mult in vremurile actuale.
    Poate nu or fi la 190 dar pe la 20 ar fi excelent.

    Multumesc anticipat.
    Cauta la Dedeman sau la Baumax. Cu toate ca eu am vazut si la Carrefour ERA si nu erau putine. Ia la rand zona de la Metro pana intri in oras.

    Comment


    • @user2000 -Eu am Dunlop Wintersport de trei ani, foarte multumit.
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • Dunlop Wintersport M3 am folosit si eu pe fata, 2 ierni si nu am avut probleme, le recomad.

        Ideea e ca pe spate am lasat pt iarna asta dunlop sport sp 01, care sunt de vara si tot stau si ma gandesc daca in conditii de iarna, nu o sa se comporte mai rau decat kormoranele - cu care imi mai fugea spatele uneori.

        Comment


        • Mai rau decat Kormoran de vara pe timp iarna nu se vor comporta Dunlop-urile alea de vara.

          Comment


          • oricum spatele va dansa cu gume de vara
            sigpic

            Comment


            • sper sa fie asa, adica sa nu se comporte mau rau decat kormoranele. Loganul e usor si tare am impresia ca fuge spatele iarna, chiar daca ai cauciucuri de iarna si pe spate.

              Comment


              • Sunt anvelope de vara care se pot comporta mai rau iarna decat Kormoran. O spun din proprie experienta. Conti Eco3 sunt mai schiuri pe zapada decat Kormoran K801. Cum Conti Eco 3 au profil asemanator cu Dunlop SP 1...trageti concluzia.
                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                Comment


                • Originally posted by cris_iasi View Post
                  Cauta la Dedeman sau la Baumax. Cu toate ca eu am vazut si la Carrefour ERA si nu erau putine. Ia la rand zona de la Metro pana intri in oras.
                  Merci
                  La carrefour era nu erau de iarna pentru dimensiunile mele (asta saptamana trecuta)

                  O sa caut si saptamana asta sa vad ce mai este.

                  Comment


                  • vdingo şi ceilalţi care mai caută... daţi telefoane înainte, la fiecare magazin. Carrefour şi alte magazine mai mult sau mai puţin de profil au softuri de gestiune a stocurilor şi vă pot spune dacă au, câte au, ce dimensiuni, eventual când mai aduc. Nu faceţi drumuri degeaba :-)

                    Comment


                    • si tot asteptam zapada si tot nu mai vine .. iarna grea :>
                      Its just a car ...

                      Comment


                      • debica

                        ce imi puteti spune de anvelopele debica de iarna? as vrea sa imi cumpar...

                        Comment


                        • bunicele, dar sa nu astepti minuni. incearca la banii aia un sava eskimo....

                          Comment


                          • Eu am Debica Frigo2 si sunt multumit de ele. Merita banutii.
                            sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                            Comment


                            • GOODYEAR ULTRAGRIP 7+ 185/65R15 82T,
                              DUNLOP SP WINTER SPORT 3D MO 185/65R15 88T sau
                              BF GOODRICH

                              Comment


                              • GOODYEAR ULTRAGRIP 7+, cu siguranta.
                                sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google