Idei modificare stopuri cu led

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am niste stopuri pe care am vrut la un moment dat sa le modific si eu. Daca vrei ti le pot da. De pret nici nu stiu. Daca ai nevoie de ele imi zici si un pret si vorbim. De asemenea iti pot trimite un corel cu ceva poze sau idei ce aveam atunci. Un mail mishu_28nmv@yahoo.com si se rezolva! Numai bine tuturor!

    Trimis prin Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by ioniy View Post
      in vreo 2-3 saptamani as dori sa imi fac si eu stopurile cu led dar am un vid imens in cap ,nu stiu cum sa le fac si anume designul pe care sa il aleg nu parte practica , am facut eu ceva in corel dar , daca sunt doritori si cunoscatori de autocad etc, sa asi expuna aici creatiile si gandurile cum ar crede ei ca ar da bine
      multumesc
      in primul rand trebuie sa-ti placa tie .modele sunt destule.saptamana viitoare ma apuc si eu de ele.cel mai interesant mi se pare modelul lui dragman

      Comment


      • in sfarsit m-am hotarat sa ma apuc si eu de stopuri,dar nu stiu ce model sa fac.ceva idei ?
        Attached Files

        Comment


        • Ultima pare interesanta.
          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

          Comment


          • sau asta ?
            Attached Files

            Comment


            • Depinde cum se vede prin sticlă. Semnalul e cel de jos?

              Sent from my ZP1000 using Tapatalk
              My Ride ! B - 29 - TmT

              Comment


              • da,semnalul e cel de jos.o sa se vada bine pentru ca o sa fie si sticla modificata

                Comment


                • Poti cumpara sticla de pe net la 25 lei parca si i-o trimiti baiatului care repara plexi si cred ca o poate face alba sau ce tenta vrei tu. Cel putin asa era in mintea mea cand am vrut sa modific stopurile

                  Sent from Tapatalk

                  Comment


                  • unde gasesc sticle clare sau macar normale cu semnal clar de ph 1 ? am terminat stopurile si nu gasesc sticle
                    Attached Files

                    Comment


                    • Magazin online de piese si accesorii auto, pachet schimb ulei, kit ambreiaj, amortizoare, cerere ofertă personalizată. Livrare rapidă prin curier oriunde în țară.

                      Primul rezultat de pe google. Incearca sa cauti dispersor logan si poate gasesti mai ieftin. Numai bine

                      Sent from Tapatalk

                      Pune o poza si pe lumina sa vedem cum arata[emoji4]

                      Sent from Tapatalk
                      Last edited by MishuOT; 27 March 2015, 21:37. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • e bun pretul,numai ca nu au cu semnal clar

                        Comment


                        • Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.

                          Comment


                          • are doar 1 bucata

                            Comment


                            • aproape gata.
                              Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.
                              Attached Files

                              Comment


                              • Foarte frumos. Bravo. Eu as face sticlele putin fumurii sa nu se vada cum sunt dispuse led-urile. Cat a costat investitia?

                                Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google