Idei modificare stopuri cu led

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Nu l-am copiat pe mateo...se aprind diferit.Si nu le fac in culoarea masini,vor fi fumurii.
    sigpic

    Comment


    • #77
      mai bine zis nu l.ai copiat 100% oricum e mai bine asa, fiecare cu ideile lui, sper ca vei pune ceata si mers inapoi si pe stanga si pe dreapta...
      sigpic

      Comment


      • #78
        Iti dai seama ca am incercat sa fac ceva diferit...cat s-a putut.Ceata e pe stanga,la locul ei...marche arriere e si pe stanga(in mijlocul celui de ceata) si pe dreapta in tot spatiul alocat.Oricum,cu ledurile Nichia se va face ziua in spate...
        sigpic

        Comment


        • #79
          baga ceata si pe dreapta!!!
          sigpic

          Comment


          • #80
            Pentru?...cat mergi cu ceata pusa?
            sigpic

            Comment


            • #81
              pai da, dar daca tot faci marche arriere.ul simetric e bine sa fie si ceata la fel!
              sigpic

              Comment


              • #82
                nu tin neaparat...alea sunt ricum mai mult de utilitate.Nu stau mult aprinse.
                sigpic

                Comment


                • #83
                  In primul rand, se scrie "tuning" nu "tunning".

                  In al doilea rand, se poate folosi cuvantul "modificare", ca suntem romani doar

                  In al treilea rand, Dragman putea copia 100% ideea lui Matheo, nu e cu suparare

                  In al patrulea rand, nu mai intrebati atata cat costa, pentru ca aici nu e vorba de costuri, e vorba de pasiune. Oricine poate intra pe un site cu leduri si face un calcul. Colegul DRagman a fost modest cu cifrele aici, uita sa puna la socoteala curentul electric consumat in timpul lucrarilor, buchetul de flori si cutia cu bomboane pentru perechea dumnealui (sa nu se supere ca e neglijata), pastile pentru durere de cap, etc
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    ai dreptate design ..ai uitat de berea ptr. baieti..
                    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by dsign View Post
                      In primul rand, se scrie "tuning" nu "tunning".

                      In al doilea rand, se poate folosi cuvantul "modificare", ca suntem romani doar

                      In al treilea rand, Dragman putea copia 100% ideea lui Matheo, nu e cu suparare

                      In al patrulea rand, nu mai intrebati atata cat costa, pentru ca aici nu e vorba de costuri, e vorba de pasiune. Oricine poate intra pe un site cu leduri si face un calcul. Colegul DRagman a fost modest cu cifrele aici, uita sa puna la socoteala curentul electric consumat in timpul lucrarilor, buchetul de flori si cutia cu bomboane pentru perechea dumnealui (sa nu se supere ca e neglijata), pastile pentru durere de cap, etc
                      1 si 2: am luat legatura cu un moderator, sper sa rezolve cat mai repede!
                      3: ti se pare tie ca am zis ca e cu suparare? si nici macar nu aveam eu dreptul sa ma supar ca doar nu sunt stopurile mele.
                      4: asta nu mi.e adresata
                      sigpic

                      Comment


                      • #86
                        4. Asta mie adresata mie! Fara suparare nu vad cu ce a deranjat faptul ca am intrebat la cat a ajuns lucrarea! Sigur oricine poate intra pe un site de leduri sa isi faca totalul dar sa nu uitam si o sti foarte bine ca in functie de calitatea ledurilor difera si pretul acestora. Nu vreau sa intru in discutii cu nimeni pentru o intrebare la care probabil 99% din cei care au intrat pe topic cu siguranta s-au gandit.

                        Ca sa fiu si la subiect jos palaria in fata a ceea ce ati facut si pentru efortul depus multi si-ar dori asa ceva dar prea putini au indemanarea necesara si sa nu uitam de buget!

                        Comment


                        • #87
                          Multumesc Dani pentru completari!la cheltuieli s-ar adauga benzina arsa(am facut carare catre stii tu cine),berile catre mine.altceva nu imi mai vine acu in cap...oricum cand e ambitie si pasiune,probabil peste cativa ani o sa ma minunez ce nebun eram la tinerete.
                          Si ca o adaugare...Matheo impreuna cu Dsign vor ramane parintii stopurilor cu leduri pentru loganel ...parerea mea...eu doar am vrut sa imi demonstrez MIE ca pot...si sper sa pot ca inca nu am terminat
                          Last edited by Dragman; 26 February 2012, 02:15.
                          sigpic

                          Comment


                          • #88
                            pai dupa cum se vede in poze, chiar mai poti
                            si nu am uitat ca tu erai si esti maestru plafonierelor, asa ceva ai facut/faci?
                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              stopurile lui matheo mi se par foarte ok imi place cum au iesit...daca se poate un pret aproximativ (cat a costat toata operatiunea)
                              MY CLA

                              Comment


                              • #90
                                Uei mama, ueeeeiii...
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google