Difuzor Bara Spate Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Mai sunt unii care asteapta ziua de 11 pt salariu, dar nu-l dau pe niste plastice...
    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

    Comment


    • #62
      Asta inseamna un singur lucru: ai un salariu mic de tot Muta-te
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • #63
        Off-topic: si de-as castiga 200 euro/zi, tot n-as da 100 pe un plastic fara valoare "tehnica"
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment


        • #64
          Sunt sigur ca nu ma ajuta sa merg mai repede sau sa am stabilitate mai buna dar ajuta putin la aspectul exterior al spatelui care ai destul de porcos la logan bara spate este facuta fara nici o imaginatie la PH1.Cat despre pret belive me ca nu am salar fantastic de mare dar investesc in ce ma face fericit daca acuma catva ani eram fericit cand bagam bani in comp acuma s-a mutat pe masina chiar daca nici masina nici compul nu produc bani.

          Comment


          • #65
            Am difuzor din-asta de la DACIA de 7 luni şi e super ok. P.S. Colegilor loganişti care vă uitaţi insistent la semafoare la difuzoru maşinii mele.... îndrăzniţi şi întrebaţi vă rog..... Hi...Hi...Hi
            Acum serios: - e bun, valoare estetică (crescută pentru un logan de serie) şi valoare practică... Pe cât posibil în contextul dat (mi-a protejat ceva timp maşina de bucăţi de zăpadă îngheţată, zgârieturi în zona unde este aplicat, lovituri bordură, etc.). ÃŽntr-adevăr, se poate şi (mult) mai bine, dar e bun că totuşi există

            Comment


            • #66
              - caut acasa prin facturi si postez maine si pretul cu tot cu montaj. Mentionez ca nu l-am vrut vopsit, e negru iar masina albastru marin (deci nemetalizat). Per total da bine.
              - meşteru în service mai întâi m-a întrebat "ce-i ăsta?" şi abia apoi l-a montat
              - maine si poza (dacă nu saptamana viitoare sigur);
              - până atunci vedeţi aici: http://www.loganclub.ro/forum/acceso...cia-t1685.html
              este identic

              Comment


              • #67
                Na ca am luat difurozul de la mapetii aia de langa podu din mehala PS pret 380 (exagerat) dar daca tot m-am dus pana acolo ..... http://www.loganclub.ro/forum/tm11yy...220#post147220
                Last edited by blaze2k; 11 July 2008, 21:55.

                Comment


                • #68
                  te rog eu ai cum sa imi iei si mie asa ceva???
                  cum am putea face sa imi trimiti si mie unul...sau niste date de contact de la firmaa respectiva daca trimite si in alta localitate

                  merci mult
                  Last edited by rbu_tuninq; 12 July 2008, 13:08.

                  Comment


                  • #69
                    Am un prieten care si_a cumparat un difuzor de fibra de pe langa Pitesti si nu mai sunt deloc incantat de el pt ca este destul de greu,nu prea se potriveste pe bara si sistemul de prindere este prin suruburi.Nu se compara cu cel original care este din plastic si parca se potriveste mult mai bine.....

                    Comment


                    • #70
                      Pozeeeeeeeeeeee.......
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by marius_b81wbm View Post
                        Am un prieten care si_a cumparat un difuzor de fibra de pe langa Pitesti si nu mai sunt deloc incantat de el pt ca este destul de greu,nu prea se potriveste pe bara si sistemul de prindere este prin suruburi.Nu se compara cu cel original care este din plastic si parca se potriveste mult mai bine.....


                        da ala de fibra am auzit ca e naspa ..Si mai si trebuieste vopsit si sare vopseaua de pe el...

                        astept pe blaze2k sa-mi dea un raspuns cu difuzorul original

                        Comment


                        • #72
                          O sa trec maine poimaine pe acolo, mi-au dat 2 calendare cu reclama lor dar le-am aruncat.Puteti sa sunati sa intrebati daca trimit prin curier. Pana atuncea cateva poze cu bolidul.....http://www.loganclub.ro/forum/tm11yy...521#post148521

                          Comment


                          • #73
                            Acuma am venit de la Auto Rocko si mi-a zis respectivul de acolo ca difuzorul ce l-am luat eu era ultimul de pe stock si ca a comandat iara si cica au marit cei de la Pitesti pretul la 490 deci LOL. Eram interesat de calandru ala din kit dar pretul lui ai 401RON , eleron luneta 266,eleron portbagaj 266 ,prag 343buc..... Cine mai vrea acuma difuzor
                            Datele de contact ale firmei sunt: tel 0256-475518 / 0740-238091 / 0740-238063
                            Last edited by blaze2k; 15 July 2008, 14:28.

                            Comment


                            • #74
                              am sa sun si eu....Merci

                              nu mai da "quote" la ultimul post.
                              Last edited by Seba; 16 July 2008, 12:55.

                              Comment


                              • #75
                                am sunat...La auto rocko l-au facut 5 mil...E exagerat

                                nu mai da "quote" la ultimul post...e greu?
                                Last edited by Seba; 18 July 2008, 10:05.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google