Difuzor Bara Spate Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Pai eu ce ziceam , a zis mapetu ala ca aia de la pitesti l-au facut atata ca el a facut comanda la cateva bucati si il scumpisera mapetii ca nainte era 3.8 si acuma ai 4.9

    Comment


    • #77
      Am vesti prosapete. Difuzoru spate s-a ieftinit:
      difuzor spate 2mil cel din fibra
      bara fata 3 mil
      eleron luneta 1,5 mil
      eleron portbagaj1,5mil
      prag 2,5 mil
      daca vreti tot kitu e 8 mil!
      poze nu am pt ca astia nu au facute ca s-au vandut si au doar matrita si cum primesc comanda , le fac atunci!

      Comment


      • #78
        pai cel original ma intereseaza au ? Ai? Asa ceva?
        sunt cele originale?..Sunt toate din fibra?
        Last edited by Seba; 18 July 2008, 10:06.

        Comment


        • #79
          Dap, sunt toate din fibra, copie dupa cele originale! Oricum, ramane la alegerea fiecaruia daca vrea sa dea dublu, chiar triplu pe un element de design!

          Comment


          • #80
            Depinde cat ai de mare diferenta de calitate intre original si copie, eu mai vreau pragurile din kitul de origine dar sunt descul de scumpe 340ron bucata insa am o oarecare teama sa cumpar dastea junk. Am luat cotiera junk din piata 60ron pe ea si am dato moca si mi-am luat originala pt ca mi-am dat seama ca nu se compara cu cea originala ca si calitate.N-am nevoie de praguri dalea indoite pe toate partile parca cioplite cu toporu de mai vezi la unele masini ""tunate"" , eu vreau genul ala de praguri sa acopere tablaria aea urata de jos si ami plac si pt ca sunt scurte si nu scad garda

            Comment


            • #81
              Niste poze ceva? Un pret exact si unde se poate gasi?

              Comment


              • #82
                Blaze 2k: de ce vb de kit ca ar fi junk? L-ai vazut pus pe vreo masina ca sa spui asa ceva? Normal ca acest kit de fibra nu vine ca cel din fabrik, gata de pus pe masina, ca de aia e la juma de pret!Dar si asta de fibra in 10 minute inainte de vopsire se scot porii si gata , e bun pt vopsit! Tu vrei si bun si ieftin(no way)
                Poze nu am pt ca baietii au matrita si le fac la comanda!Preturile le-am afisat mai inainte! De gasit se gasesc la mine pe PM!

                Comment


                • #83
                  M-ai inteles gresit , nu am cum sa spun ca ai junk ceva ce nu am vazut (dar am vazut multe amatorii pe diferite marci de masini).Dar din propria mea experienta si din a altor cunostinte ale mele care au cumparat accesorii pt logan de prin piata sau din alte locuri calitatea a fost destul de proasta ,nu s-au portivit cum trebe si alte chestii de genu asta

                  Comment


                  • #84
                    Astea se potrivesc pt ca le-ma vazut cand le montau!

                    Comment


                    • #85
                      Pragurile m-ar interesa dar nu prea se renteaza 2.5mil vs 3.1 cele originale , plus ca tre sa platesc si transport pe cand cele originale le cumpar de pe stoc , plus ca nu cunosc calitatea si nu stiu exact ce cumpar.Nici grila fata nu ar fi rea dar ai 410on deci ma abtin
                      Last edited by blaze2k; 23 July 2008, 12:55.

                      Comment


                      • #86
                        Pai din cate am inteles eu la dacia un prag e 300 ron deci 2 ajung cam 600 ron cu aproximatie....Iar astea din fibra sunt 250 ron setul....Gresesc???? :-?
                        0.9 tce SL plus

                        Comment


                        • #87
                          Corect iooon

                          Comment


                          • #88
                            ""Am vesti prosapete. Difuzoru spate s-a ieftinit:
                            difuzor spate 2mil cel din fibra
                            bara fata 3 mil
                            eleron luneta 1,5 mil
                            eleron portbagaj1,5mil
                            prag 2,5 mil
                            daca vreti tot kitu e 8 mil!
                            poze nu am pt ca astia nu au facute ca s-au vandut si au doar matrita si cum primesc comanda , le fac atunci!""

                            Asa mai mere, dar stiancu a scris preturile prag 2,5mil nu praguri
                            Last edited by blaze2k; 23 July 2008, 21:25.

                            Comment


                            • #89
                              Asa e, mai greseste omu!

                              Comment


                              • #90
                                470 roni original de plastic...Azi mi-a venit coletul cu difuzorul..L-am si montat..E perfect..By renault :P

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google