Serigrafie Bord M-2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by maddoc View Post
    Arata foarte bine.Te bagi si sa le montezi pe masina?
    Nu. Mie mi-e teama sa le schimb la mine!

    Comment


    • #77
      Eu am 2 maini pe stanga in chestii tehnice . Dar poate dau de cineva sa schimbe si culoarea bordului,si se baga si la montaj .

      Comment


      • #78
        din pacate nu sunt mai aproape ca va ajutam eu...
        sigpic

        Comment


        • #79
          si eu v-as fi luat banii pt montaj

          Comment


          • #80
            Se gasesc tutoriale. Este floare la ureche.
            MY CLA

            Comment


            • #81
              Originally posted by romeo-alex View Post
              si eu v-as fi luat banii pt montaj
              Fara bani chitra
              sigpic

              Comment


              • #82
                O folie ca cea din postul #72 m-ar tenta si pe mine ...dar sa fie de calitatea celei din poza !
                Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                Comment


                • #83
                  Luni, in 22 voi trece prin Bucuresti si sper sa gasesc materialul potrivit pentru ce facem noi si totodata sa vorbesc cu o firma pentru facut serigrafie, sa vedem cat costa cu modelul nostru!

                  Comment


                  • #84
                    Hai ca abia astept sa fie gata si comand si eu una.
                    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                    Comment


                    • #85
                      Si eu astept dar sper sa nu va suparati pe mine. Eu am vrut sa ajut cu ceva design-uri custom sau noi dar dureaza pana gasesc un material ca cel original si de aceea sper sa gasesc ceva prin Bucuresti unde sunt firme mai mari care au tot felul de materiale. Odata ce gasim materialul zic ca va fi mai usor. Daca e cineva de prin Bucuresti si poate da o fuga la o firma cu materiale sa-i arate cel original (asta inaintea mea) ar fi super. Poate aflam dracu cum ii zice la materialul ala blestemat!

                      Comment


                      • #86
                        @MishuOT : Ai PM de la mine si te rog sa imi raspunzi cat de repede poti la el.
                        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                        Comment


                        • #87
                          Salutare. Am gasit material cat de cat apropiat cu cel original (EVC AR 0,5 mm de la Geplast.ro Sibiu). Problema este ca la un print normal trece lumina cam prin orice. Am gasit si o firma care face serigrafie adevarata dar costa 150 lei o sita. Noua ne trebuie la cel original cel putin 4-5 site zicea nenea de acolo. La cele custom habar n-am. Ramane sa incerc la cutter plotter dar sunt detalii foarte mici pentru decupaj. Este mult mai greu decat mi-am imaginat sa faci chestii d-astea. Cred ca d-aia nu s-au facut pana acum alte modele. Eu sper sa reusesc sa fac ceva vreodata ca nu imi place sa renunt asa usor la o treaba. Numai bine!

                          Comment


                          • #88
                            Daca aflati vreodata denumirea exacta a materialului din care sunt confectionate serigrafiile originale, eu am sa incerc sa va ajut cu un pret, eventual si o comanda.


                            Sau... daca e cineva din Bucuresti care are o serigrafie la indemana si se poate lipsi de ea cateva zile, sa ma contacteze pe privat.
                            If it ain't broke, don't fix it!

                            Comment


                            • #89
                              Caut eu serigrafia mea original si ti-o trimit daca crezi ca te ajuta.

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by Niki View Post
                                Daca aflati vreodata denumirea exacta a materialului din care sunt confectionate serigrafiile originale, eu am sa incerc sa va ajut cu un pret, eventual si o comanda.
                                Cam asta ar fi materialul putin mai mat ne-ar trebui dar cu o folie d-aia gen geam sablat e ok. http://magazin.geplast.ro/folii-pvc/...00x1000x0-5-mm
                                Daca gasiti exact materialul de la cea originala ne trebuie cineva care printeaza fata-verso sa fie totul ok.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google