Serigrafie Bord M-2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Consola Ph1

    Originally posted by MishuOT View Post
    Se poate face, dar sunt in cautare de un material bun de printat! Eu cand mi-am stricat folia de la climatizare am pus 2 folii de autocolant una peste alta printate in casa. Cam aiurea de pus dar le-am dovedit. Asa ca dupa ce gasesc un material bun fac si pentru vanzare! Cateva poze din timpul lucrului la climatizare:
    Consola centrala Ph1 pe alb. Nu stiu cine vruia dar am facut-o si poate o mai si vrea
    Attached Files

    Comment


    • #92
      Cat vrei pe ea?
      sigpic

      Comment


      • #93
        Originally posted by nicu_rcn View Post
        Cat vrei pe ea?
        45 pe alb cu iconite transparente + taxe transport (posta);
        35 pe negru cu iconite transparente + taxe transport (posta).

        Comment


        • #94
          pe argintiu nu poti face ?
          Logan by Renault Pure Blood
          Nothing beats Low Cost

          Comment


          • #95
            Originally posted by CriSTI68 View Post
            pe argintiu nu poti face ?
            Ti-am trimis un PM!

            Originally posted by MishuOT View Post
            Luni, in 22 voi trece prin Bucuresti si sper sa gasesc materialul potrivit pentru ce facem noi si totodata sa vorbesc cu o firma pentru facut serigrafie, sa vedem cat costa cu modelul nostru!
            Serigrafie cu modelul nostru admirable: 240 lei la ceasuriplasma.ro (foarte scump pentru mine, asa ca zic pas).
            In schimb, am gasit material in Sibiu si am facut cutting dar numai alb si negru. Revin cu ceva poze diseara!
            Last edited by MishuOT; 5 August 2013, 18:24. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • #96
              Nu e perfect. Lipsesc ceva detalii care sunt foarte mici si nu prea ies la decupare, 80 de la km, dar e un inceput!
              Attached Files

              Comment


              • #97
                frumos :x ...
                Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
                Cine este interesat ma poate contacta pe privat
                sigpic

                Comment


                • #98
                  Frumos,abia astept finalul ca sa dau comanda de una,bafta.

                  Comment


                  • #99
                    Cand sunt gata modele? Nu as vrea sa cumpar din comert pt ca au un pret prea mare plus ca modelul din postul #96 imi place foarte mult.

                    Comment


                    • Ma abonez si eu la thread'ul asta .. Au iesit super cele "Logan" Admirable abea astept sa dau si eu comanda .
                      http://www.loganclub.ro/forum/ct_03_fie-t42314.html ..My Ride

                      Comment


                      • Este frumos dar ceva nu-mi place totusi. Cred ca folia este prea transparenta.
                        I HAVE A !sigpic
                        fara linkuri externe in semnatura

                        Comment


                        • Originally posted by monsterXcat View Post
                          Cand sunt gata modele? Nu as vrea sa cumpar din comert pt ca au un pret prea mare plus ca modelul din postul #96 imi place foarte mult.
                          Vedem cum e la final

                          Originally posted by X@by View Post
                          Este frumos dar ceva nu-mi place totusi. Cred ca folia este prea transparenta.
                          Zici de iconitele de jos? Alea sunt intr-adevar transparente dar voi folosi o solutie super ingenioasa sa matuiesc acolo (smirghel ). Cat despre aia alba e de la telefon. E mult mai continua lumina in realitate.
                          Last edited by MishuOT; 6 August 2013, 13:50. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Felicitari Mishu pentru tot ce ai realiat pana acum si te asteptam sa le scoti la vanzare.
                            Serigrafia asta este cea mai frumoasa din seria Dacia, dupa parerea mea. Daca ai putea sa o faci, as fi primul care ar cumpara-o
                            Attached Files

                            Comment


                            • Originally posted by Teo_730 View Post
                              Felicitari Mishu pentru tot ce ai realiat pana acum si te asteptam sa le scoti la vanzare.
                              Serigrafia asta este cea mai frumoasa din seria Dacia, dupa parerea mea. Daca ai putea sa o faci, as fi primul care ar cumpara-o
                              Multumesc. Am mai primit poza asta. Deocamdata lucrez la niste "serigrafii" consola pt ceva useri si apoi ma apuc si de stepway

                              Comment


                              • Originally posted by Teo_730 View Post
                                Felicitari Mishu pentru tot ce ai realiat pana acum si te asteptam sa le scoti la vanzare.
                                Serigrafia asta este cea mai frumoasa din seria Dacia, dupa parerea mea. Daca ai putea sa o faci, as fi primul care ar cumpara-o
                                Doar desenul
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google