Vopsire Interior Portiere

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    fetele de portiere sunt imbracate,doar zona din spatele oglinzilor retrovizoare este vopsita.

    Comment


    • #77
      flytomefly ledurile de la gurile de aer si de la manerele de la usi unde le-ai montat si cat te-a costat? sau daca ai facut u asta, cum ai facut?

      Comment


      • #78
        le-am realizat singur,e nevoie de multa rabdare si indemanare.

        Comment


        • #79
          pai detaliaza si tu in legatura cu ledurile, te rog

          scuze pentru off
          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

          Comment


          • #80
            sunt inele din plexic care difuzeaza lumina ledurilor.Rezulta o lumina discreta,excelenta noaptea...

            Comment


            • #81
              de unde ai luat aceste inele din plexic ?

              Comment


              • #82
                le-am bricolat !

                Comment


                • #83
                  vopsire interior,pe langa portiere !
                  Attached Files

                  Comment


                  • #84
                    Excelenta treaba. Felicitari! Poţi pune mai multe poze cu interiorul? E foarte inspirat.

                    Comment


                    • #85
                      sunt poze mai inapoi !

                      Comment


                      • #86
                        Eu nu inteleg cum ai vopsit aeratoarele .. adik sa nu murdaresti si restul bordului si sa nu se depuna si prin masina cand pulverizezi ..

                        Comment


                        • #87
                          am izolat foarte bine imprejurimile.Ti-am spus ca e nevoie de multa rabdare ! Si sunt 4 straturi de vopsea ! E nevoie de un foen !

                          Comment


                          • #88
                            banuiesc ca ai pierdut o gramada de timp cu izolatul zonelor care nu trebuiesc vopsite, dar a iesit o treaba buna dupa cum se vede din poze.Imi permit o singura sugestie ,pentru ca te vad pus pe treaba:nu lasa restul gri;cred ca o combinatie negru-bej ar fi super ok.Parerea mea.

                            Comment


                            • #89
                              multumesc pentru sugestie dar inca astept sa-mi vina o ideie simpla de imbracare a bordului in piele.

                              Comment


                              • #90
                                Trust me my friend,fara un meserias in domeniu,nu cred ca vei reusi sa faci treaba cum trebuie,si material stricat si timp pierdut si etc.;e adevarat ca este treaba ta ,dar eu iti spun din experienta,asa ca faci cum crezi;oricum succes!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google