Despre Camera Video Auto DVR

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Kojak View Post
    Io
    Si daca tot avem public cinefil , urc o ultima filmare in seara asta, cu o "cursa infernala" pe DeNe1 in plin cod portocaliu (asa anuntasera pe PH) cu urme de galben pe IF :
    Dacă ai avut antemergător, normal că nu ţi s-a părut greu drumul...

    P.S Până unde te-a "condus"?

    Comment


    • Originally posted by Kojak View Post
      ...da-i mah-n kkt ca minte! nici nu stiu chinejii ce vand
      rectific, chienjii n-au nici o vina, romanii-s idioti:


      "1920-1080P-30FPS", da?


      Originally posted by Ivan Marian View Post
      Mai,,,dar sunetul unde este ? Nu ai sunet la film, am crezut ca mi s-au ars boxele la laptop)
      l-am cenzurat, ce vrei si tu...era de serbatori, mancasem picant si cu usturoi, aveam incalzire naturala-n scaun

      Originally posted by Ampt View Post
      Dacă ai avut antemergător, normal că nu ţi s-a părut greu drumul...

      P.S Până unde te-a "condus"?
      daca nu ma-nseala memoria, pana la intrarea in sinaia, el pe varianta, eu prin oras
      oricum, dupa posada era lux d.p.d.v. al conditiilor meteo.
      pe comarnic - ploiesti am mers constant cu 120, ca de obicei, pe jos era usor umed, fara pic de depunere si ningea linistit, slab ca intensitate.
      In schimb la iesirea de pe ocolitoarea Ploiesti, s-a nasolit, ningea mai abundent, cu intensificari de vant si depunei neuniforme pe carosabil. tipic ptr. zona de ses.

      am prins vreme mult mai nasoala, de ex. pe dn 17 in zona sucevei cu ani in urma, ningea de rupea, carosabil acoperit cu gheata si polei si peste un strat inselator de zapada proaspata. la ora cand am trecut eu, chiar nu daduse nimeni cu nimic pe jos.
      parca atunci nu se daduse niciun cod la TV, sau nu m-am informat eu.
      Last edited by Kojak; 20 January 2015, 23:35. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Originally posted by Kojak View Post

        Si daca tot avem public cinefil , urc o ultima filmare in seara asta, cu o "cursa infernala" pe DeNe1 in plin cod portocaliu (asa anuntasera pe PH) cu urme de galben pe IF :

        ultimul si la mine http://youtu.be/b5wKbjBTZ2M
        macar pe fundal sa pui o melodie, ca-i plictisitor de urmarit :P
        Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

        Comment


        • ...un albatros, ceva
          voi lua in considerare propunerea.
          Last edited by Kojak; 20 January 2015, 23:41.

          Comment


          • Popavlm cu ce program editezi filmuletele?
            sigpic
            !

            Comment


            • powerdirector 11
              Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

              Comment


              • din acelasi calup...vrem zapada!

                videoclip, distribuire, telefon cu cameră, videotelefon, gratuit, încarcă

                Comment


                • Asta am filmat-o azi, e proaspata, si asa se vede seara camera mea de 50 lei, ziua se vede foarte bine. https://www.youtube.com/watch?v=PHQTOEmKApo Eu aveam 70 la ora.

                  Si asa se vede ziua. https://www.youtube.com/watch?v=l4NQ2iba34k
                  Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                  Comment


                  • Pt 50 de lei e ok, decât deloc... Dar să zici că filmează foarte bine e cam mult spus. . Despre ce cameră e vorba?
                    http://www.youtube.com/watch?v=pvSt-c_YkTQ

                    Comment


                    • Foarte bine ptr 50 ron, am avut si mai scumpe si filmau mult mai rau.

                      Modelu' nu il cunosc, fac poza maine, daca nu uit.

                      Nu uita ca pe you tube se vede mai prost, nu cu mult, da filmu' e mai prost decat in realitate.
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • ...incepand cu min. 1:20

                        videoclip, distribuire, telefon cu cameră, videotelefon, gratuit, încarcă

                        Comment


                        • De ce l-au luat?
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • A taiat curba, pe dubla continua (se vede la 1:30 - 1:32)....io d'aia cred, sau era filtru' si el a fot primu' sosit, primu' servit.
                            Last edited by Kojak; 3 February 2015, 16:43.

                            Comment


                            • Bah,,dar ce dr@cu ”ochi de noapte” avea Garcea ala, ca sa vada masina aluia de la peste 300 de metri ca a trecut putin peste linia dubla continua?

                              Un calcul simplu spune asa.....La o viteza de 60 la ora mergi cu 16,66 metri pe secunda.
                              Apoi 16,66 ii inmultim cu 22 de secunde (locul unde era Garcea... 1:30 - 1:52) si ne da 366,66 metri.
                              Daca mergeai cu 70 ... deja avem 427 de metri,,,deci e clar,,,avem SUPER GARCEA pe strazi cu night vision.

                              Mai degraba zi mersi ca ai fost al doilea,,ca erai tu tras pe dreapta si tratat ca atare.

                              Comment


                              • Corect. Eu cand e posibil in afara orasului imi aleg un inaintas, ma salvat si de radar.
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google