Despre Camera Video Auto DVR

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• mirceammd
    replied
    Asta o folosesc eu. Exact la 369 cat e aia de pe "supermisto", am gasit doar test cu SM700 si mi se pare o gluma camera aia...nu stiu SM900 cum va fi.
    Cautati Viofo A119 V3 si va veti convinge. Camera, pe amazon e 120 USD, pe viofo . ro este 485 lei cu modulul gps inclus. Eu la 369 zic ca e best of the best deal.
    Acest model de camera auto cu DVR Viofo A119 V3 este echipat cu un senzor Sony STARVIS IMX335, ce poate realiza inregistrari la rezolutia maxima de 4 Megapixeli. Lentila este alcatuita din 7 elemente de sticla (7G) si ofera un unghi generos de ....

Leave a comment:

• mirceammd
    replied
    Pune un clip filmat cu ea, te rog!
    Last edited by 77sky; 4 weeks ago.

Leave a comment:

• lucian h
    replied
    Salut. Eu folosesc din luna noiembrie aceasta camera pe oglinda dublă. Ce imi place cel mai mult la această camera ca se montează pe oglinda mașinii și nu este mare (2 cm mai mare ca oglinda.) Nici nu se observa.
    https://www.supermisto.ro/camera-aut...mag100429.html

Leave a comment:

• mirceammd
    replied
    VIOFO A119 V3 GPS + CPL Filter, card Sandisk High Endurance 128 Gb + kit alimentare HK3.
    Urmeaza sa o montez. Poate ma ajuta cineva la sigurante:

Leave a comment:

• mp74
    replied
    Actual foloses ca si cameră principală XIAOMI 70MAI PRO GPS. La ce calitate are și la preț e pe AliExpress consider că e cea mai bună achiziție la 250 lei cu card de până la 64GB

Leave a comment:

• puimik
    replied
    Ca solutie de buget ( 2 camere ) cred ca este ok. Mie personal nu imi place absolut deloc cum inregistreaza, daca are calitatea din filmuletul postat pe site, prefer oricand un Yi dashcam.

Leave a comment:

• Fanez
    replied
    Stie cineva detalii despre asta?
    http://www.cel.ro/camere-video-auto/...SQ3PTMq-l/poze

Leave a comment:

• sadicu
    replied
    Ca de obicei vorbesti doar ca sa te aflii in treaba, la misto. Sau sa mai faci un post. O iei pe urma lui K.

Leave a comment:

• Fanez
    replied
    Originally posted by sadicu View Post
    ... Ce mai faci in situatia asta?
    Cobori din când în când si te arunci pe capota ca sa se reactiveze.

Leave a comment:

• sadicu
    replied
    Pai ala e prost ca noaptea. Am alte pretentii de la un hot...
    Daca vrei tu iti dau si eu alt exemplu, poti sa ai camera de bord si la iarna cand or sa fie -10 grade o sa vezi ca se opreste automat, ca functioneaza doar la o anumita temperatura. Ca sa nu zic vara, daca bate soarele direct in ea la fel, se opreste automat. Ce mai faci in situatia asta?

Leave a comment:

• TopCat
    replied
    Inainte sa te arunci pe capota citeste intai aici:
    https://stirileprotv.ro/stiri/social...prietarul.html
    Si asta e doar un exemplu.
    Toate cele bune!

Leave a comment:

• sadicu
    replied
    Daca vrei incercam pe mașina ta

Leave a comment:

• Fanez
    replied
    Originally posted by sadicu View Post
    ... ar trebui sa fiu mort de beat si sa ma arunc pe capota ca sa ma înregistreze. Orice alt scenariu e SF pentru camerele astea
    Si daca te arunci pe capota treaz nu te filmeaza?

Leave a comment:

• sadicu
    replied
    Nu cred... să fim serioși. Îți fac mașina franjuri de la spate până la aripi și camera de bord n-o sa "vadă" nimic. Că sa nu mai zic că noaptea fara lumină filmează de nu mai poate. Și fără alimentare continua,majoritatea înregistrează când se produce un șoc dar și așa ar trebui sa fiu mort de beat și să mă arunc pe capotă ca să mă înregistreze. Orice alt scenariu e SF pentru camerele astea

Leave a comment:

• TopCat
    replied
    @sadicu, nu e vorba de antiefractie ci de neplacerile care pot fi create intr-o parcare (lovituri, zgarieturi etc).

Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google