Despre Camera Video Auto DVR

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fanez
    replied
    Stie cineva detalii despre asta?
    Cumpara camera auto dubla cu gps iuni dash x3000 plus display 2.7 inch unghi 120 grade inregistrare video 10201 iefin de la cel.ro. ✅ Ai livrare rapida in toata tara.

    Leave a comment:


  • sadicu
    replied
    Ca de obicei vorbesti doar ca sa te aflii in treaba, la misto. Sau sa mai faci un post. O iei pe urma lui K.

    Leave a comment:


  • Fanez
    replied
    Originally posted by sadicu View Post
    ... Ce mai faci in situatia asta?
    Cobori din când în când si te arunci pe capota ca sa se reactiveze.

    Leave a comment:


  • sadicu
    replied
    Pai ala e prost ca noaptea. Am alte pretentii de la un hot...
    Daca vrei tu iti dau si eu alt exemplu, poti sa ai camera de bord si la iarna cand or sa fie -10 grade o sa vezi ca se opreste automat, ca functioneaza doar la o anumita temperatura. Ca sa nu zic vara, daca bate soarele direct in ea la fel, se opreste automat. Ce mai faci in situatia asta?

    Leave a comment:


  • TopCat
    replied
    Inainte sa te arunci pe capota citeste intai aici:

    Si asta e doar un exemplu.
    Toate cele bune!

    Leave a comment:


  • sadicu
    replied
    Daca vrei incercam pe mașina ta

    Leave a comment:


  • Fanez
    replied
    Originally posted by sadicu View Post
    ... ar trebui sa fiu mort de beat si sa ma arunc pe capota ca sa ma înregistreze. Orice alt scenariu e SF pentru camerele astea
    Si daca te arunci pe capota treaz nu te filmeaza?

    Leave a comment:


  • sadicu
    replied
    Nu cred... să fim serioși. Îți fac mașina franjuri de la spate până la aripi și camera de bord n-o sa "vadă" nimic. Că sa nu mai zic că noaptea fara lumină filmează de nu mai poate. Și fără alimentare continua,majoritatea înregistrează când se produce un șoc dar și așa ar trebui sa fiu mort de beat și să mă arunc pe capotă ca să mă înregistreze. Orice alt scenariu e SF pentru camerele astea

    Leave a comment:


  • TopCat
    replied
    @sadicu, nu e vorba de antiefractie ci de neplacerile care pot fi create intr-o parcare (lovituri, zgarieturi etc).

    Leave a comment:


  • sadicu
    replied
    90% sunt chinezarii ieftine, fara suport daca ceva nu merge. Nu se fac modificari, se conecteaza la USB bine asta dac anu vrei sa ii dai alimentare continua. Si presuunand ca nu ai si pe cea de spate la care trebuie sa tragi firul pana la luneta si s-o prinzi cumva acolo. EU am vazut vreo 2 modele si nu mi-au inspirat incredere.Cele mai ca lumea sunt peste 400 RON

    Leave a comment:


  • puimik
    replied
    Oglinda aia e o prostie. Am incercat una similara si era de toata jena. Intai vezi live una si deabia dupa iti faci singur o parere.

    Leave a comment:


  • Fanez
    replied
    Foloseste sau a folosit cineva ceva de genul asta?
    merita, trebuie modificari majore etc?

    Leave a comment:


  • sadicu
    replied
    Camera e de bord nu antiefracție deci nu are sens s-o alimentezi continuu. Hotul nu intra prin parbriz că sa poate fi filmat. Camera are unghi de 140 de grade parca. Deci lateralul și spatele nu sunt acoperite. Plus că timpul e limitat când poți verifica până să fie ștearsă înregistrarea.

    Leave a comment:


  • TopCat
    replied
    @manujupanu, daca e mai bine sa fie alimentata permanent sau nu depnde de fiecare. Pune in balanta cat de des circuli cu ea, pe unde stationezi etc.

    Leave a comment:


  • Fratello
    replied
    ...oricum cea recomandata de mine nu mai e pe stoc ...

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google