Despre Camera Video Auto DVR

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • camere cu chip Novatek NTK96650 nu gasesti sub 50$ nici pe site-uri din china
    pe de alta parte, noul setup
    Attached Files

    Comment


    • @kkhheelloo: Cât a costat noul setup?

      Comment


      • cam asa

        F64, magazinul pasionatilor de fotografie, va ofera cea mai variata gama de echipamente fotografice, aparate foto, camere video, obiective si accesorii.

        Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.


        un tub de plastic, niste banda adeziva textila si elbow grease ))

        Comment


        • După ce o instalezi, te rog să "urci" şi nişte filmuleţe făcute cu ea.
          Mersi frumos!

          Comment


          • instalata e din mai
            uite niste filmulete facute de un tip din olanda cu acelasi model de camera si filtru cpl
            Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

            Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

            Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

            Comment


            • Ce stiti despre Black Box Novatek G30 ? Merita aproape 200 lei ?
              Sau altceva mai bun in maxim aceasta suma ?!?
              Multumesc anticipat !
              Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

              Comment


              • Nu am gasit prea multe despre camera G30, dubioasa, senzorul optic poate sa fie de calitate joasa, noaptea sa ai integistrari proaste. Uita-te dupa camera recomandata de mine G1WH T sau G1WH, pe my ride, club sandero, bormasina lu oti ai un review.

                trimis de pe mobil

                Pun si aici review-ul, poate foloseste. Pe "my ride" sunt mai multe filmulete ca sa aveti o comparatie. Cine vrea lamuriri, sfaturi suplimentare, sa scrie.

                https://drive.google.com/file/d/0B1q...ew?usp=sharing
                Last edited by Oti; 28 January 2016, 13:50. Reason: Automerged Doublepost
                „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                Comment


                • Wow ! Asta da parere avizata ... Multumesc ! Voi tine cont.
                  Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                  Comment


                  • Am accidentat un "pieton in patru labe", l-am vazut cu coada ochiului, reactie 0 din partea mea.
                    https://youtu.be/ZB3tnBkPRsw
                    „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                    Comment


                    • Ai facut-o pastrama , filmeaza destul de ok camera.
                      sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                      Comment


                      • cam asa face un diesel cand o ia pe ulei
                        Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                        Comment


                        • un G1WH din asta poate fi demontat usor cand te dai jos din masina? Voi le lasati permanent in parbriz?
                          Ma gandesc ca postatul pe trafic tube alm taranilor m-ar mai putea scuti de nervi.
                          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                          Comment


                          • eu o tin permanent in masina ca am garaj, da' daca vrei sa o iei in casa se scoate usor...
                            Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                            Comment


                            • La o "prima vizualizare" pe youtube (clipuri ale persoanelor fizice !), filmarea pe timp de noapte cu G30 pare a fi mai "sharp" decat cea cu G1 ... Nu sunt insa convins ca ce se vinde pe "plaiurile mioritice" este exact camera din clipuri ! ÎNSĂ ... firma de la care as lua G30 ofera posibilitatea de retur, fiindca voi face achizitia on-line.
                              Ma mai gandesc ...
                              Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                              Comment


                              • Demontarea din suport este cam greoaie, la mine sta permanent, o demontez cand si cand daca am un filmulet de salvat. Cand o sa fie foarte cald (*vara) cred ca am sa o demontez, sper sa nu uit, nu cred ca rezista in bataia soarelui.

                                Atentie cu lumina soarelui, am vazut cum vede o camera de supraveghere cu senzorul busit, imagine granulata, cu multi pixeli morti.
                                @ Fratello - daca ai nevoie de un film pt comparatie, neconvertit, in formatul original MOV din camera, trimite-mi PM sa pun pe Drive.
                                Sa spui cum il vrei noaptea sau ziua. Ce am acum in calc, cam toate sunt prelucrate si nu sunt multumit de calit.
                                Last edited by Oti; 29 January 2016, 20:12. Reason: Automerged Doublepost
                                „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google