Despre Camera Video Auto DVR

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • camere cu chip Novatek NTK96650 nu gasesti sub 50$ nici pe site-uri din china
    pe de alta parte, noul setup
    Attached Files

    Comment


    • @kkhheelloo: Cât a costat noul setup?

      Comment


      • cam asa

        F64, magazinul pasionatilor de fotografie, va ofera cea mai variata gama de echipamente fotografice, aparate foto, camere video, obiective si accesorii.

        Anunturi gratuite , peste 4 milioane: anunturi imobiliare, anunturi auto, telefoane mobile, locuri de munca, apartamente de inchiriat, masini second hand, haine.


        un tub de plastic, niste banda adeziva textila si elbow grease ))

        Comment


        • După ce o instalezi, te rog să "urci" şi nişte filmuleţe făcute cu ea.
          Mersi frumos!

          Comment


          • instalata e din mai
            uite niste filmulete facute de un tip din olanda cu acelasi model de camera si filtru cpl
            Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

            Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

            Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

            Comment


            • Ce stiti despre Black Box Novatek G30 ? Merita aproape 200 lei ?
              Sau altceva mai bun in maxim aceasta suma ?!?
              Multumesc anticipat !
              Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

              Comment


              • Nu am gasit prea multe despre camera G30, dubioasa, senzorul optic poate sa fie de calitate joasa, noaptea sa ai integistrari proaste. Uita-te dupa camera recomandata de mine G1WH T sau G1WH, pe my ride, club sandero, bormasina lu oti ai un review.

                trimis de pe mobil

                Pun si aici review-ul, poate foloseste. Pe "my ride" sunt mai multe filmulete ca sa aveti o comparatie. Cine vrea lamuriri, sfaturi suplimentare, sa scrie.

                https://drive.google.com/file/d/0B1q...ew?usp=sharing
                Last edited by Oti; 28 January 2016, 13:50. Reason: Automerged Doublepost
                „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                Comment


                • Wow ! Asta da parere avizata ... Multumesc ! Voi tine cont.
                  Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                  Comment


                  • Am accidentat un "pieton in patru labe", l-am vazut cu coada ochiului, reactie 0 din partea mea.
                    https://youtu.be/ZB3tnBkPRsw
                    „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                    Comment


                    • Ai facut-o pastrama , filmeaza destul de ok camera.
                      sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                      Comment


                      • cam asa face un diesel cand o ia pe ulei
                        Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                        Comment


                        • un G1WH din asta poate fi demontat usor cand te dai jos din masina? Voi le lasati permanent in parbriz?
                          Ma gandesc ca postatul pe trafic tube alm taranilor m-ar mai putea scuti de nervi.
                          Nu contraziceti moderatorii, iti iei ban daca ai dreptate.

                          Comment


                          • eu o tin permanent in masina ca am garaj, da' daca vrei sa o iei in casa se scoate usor...
                            Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                            Comment


                            • La o "prima vizualizare" pe youtube (clipuri ale persoanelor fizice !), filmarea pe timp de noapte cu G30 pare a fi mai "sharp" decat cea cu G1 ... Nu sunt insa convins ca ce se vinde pe "plaiurile mioritice" este exact camera din clipuri ! ÎNSĂ ... firma de la care as lua G30 ofera posibilitatea de retur, fiindca voi face achizitia on-line.
                              Ma mai gandesc ...
                              Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

                              Comment


                              • Demontarea din suport este cam greoaie, la mine sta permanent, o demontez cand si cand daca am un filmulet de salvat. Cand o sa fie foarte cald (*vara) cred ca am sa o demontez, sper sa nu uit, nu cred ca rezista in bataia soarelui.

                                Atentie cu lumina soarelui, am vazut cum vede o camera de supraveghere cu senzorul busit, imagine granulata, cu multi pixeli morti.
                                @ Fratello - daca ai nevoie de un film pt comparatie, neconvertit, in formatul original MOV din camera, trimite-mi PM sa pun pe Drive.
                                Sa spui cum il vrei noaptea sau ziua. Ce am acum in calc, cam toate sunt prelucrate si nu sunt multumit de calit.
                                Last edited by Oti; 29 January 2016, 20:12. Reason: Automerged Doublepost
                                „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google