Despre Camera Video Auto DVR

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Asta o folosesc eu. Exact la 369 cat e aia de pe "supermisto", am gasit doar test cu SM700 si mi se pare o gluma camera aia...nu stiu SM900 cum va fi.
    Cautati Viofo A119 V3 si va veti convinge. Camera, pe amazon e 120 USD, pe viofo . ro este 485 lei cu modulul gps inclus. Eu la 369 zic ca e best of the best deal.
    Acest model de camera auto cu DVR Viofo A119 V3 este echipat cu un senzor Sony STARVIS IMX335, ce poate realiza inregistrari la rezolutia maxima de 4 Megapixeli. Lentila este alcatuita din 7 elemente de sticla (7G) si ofera un unghi generos de ....

Comment

• Originally posted by mirceammd View Post
      Asta o folosesc eu. Exact la 369 cat e aia de pe "supermisto", am gasit doar test cu SM700 si mi se pare o gluma camera aia...nu stiu SM900 cum va fi.
      Cautati Viofo A119 V3 si va veti convinge. Camera, pe amazon e 120 USD, pe viofo . ro este 485 lei cu modulul gps inclus. Eu la 369 zic ca e best of the best deal.
      La 330 de le gasesti xiaomi pro cu gps.

Comment

• Diferenta mare... intre una cu acumulator (Xiaomi) si alta cu supercondensator (Viofo).
        Module Electronice (Volt/termo,Interfete Sony/Pioneer/Alpine/Blaupunkt/Kenwood/JVC)

Comment

• Originally posted by Fratello View Post
          Diferenta mare... intre una cu acumulator (Xiaomi) si alta cu supercondensator (Viofo).
          asta e doar o diferenta...
          diferenta mare e in calitatea filmarii
          xiaomi pro nu inregistreaza datele gps pe filmare, viteza/coordonate...si altele.. mod parcare cu senzor miscare (pe langa senzor de soc)...etc

Comment

Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google