Schimbare Culoare BORD

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stai calm, nu zice nimeni nimic.
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • @dsign: Frumos arata masina ta imi place cum a iesit.
      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

      Comment


      • Originally posted by paultaxi View Post
        Se pierde garantia daca se umbla la iluminatul bordului?
        depinde ce o sa se strice la masina... La partea electrica o pierzi sigur... Eu am ledurile schimbate (de mine ) si cand am avut ceva probleme cu masina nu am putut sa schimb nimik pe garantie pentru ca cei de la Dacia Pitesti cer poza pentru orice piese. Problema e ca in afara de pozele cu piesa defecta cer poza si cu bordul masinii in care sa se vada cati km are masina. Surpriza mea a fost sa imi refuze schimbare piesei. Service-ul unde am facut reparatia era al unor amici asa ca din partea lor am avut tot sprijinul insa treaba s-a blocat la Pitesti. Ai grija...
        sigpic

        Comment


        • Offtopic: eu am schimbat bobina de inductie si catalizatorul si nu au facut nici o poza, doar au luat pe cele stricate si le trimit la pitesti
          sigpic

          Comment


          • Fiecare cu norocul lui
            :smokespliff:.....UNUL CU DE TOATE...:smokespliff:

            Comment


            • Garantie sau negarantie tot buleala fac astia in service!Asa ca vorba ui Paul fiecare cu norocul lui!
              sigpic

              Comment


              • Poze cu bordul si cd cu leduri albe.
                Attached Files

                Comment


                • Pentru cine vrea leduri pt bord si nu se pricepe am eu un prieten care se pricepe. 0765865760

                  Comment


                  • Salut..

                    unde ti-ai facut schimbarea de lumini la bord si cat te-a costat?
                    mersi

                    Comment


                    • Originally posted by dsign View Post
                      Pana una alta, iata cam cum arata masina mea si Ibiza lui Soran pozate cu un obiectiv Wide. De precizat ca s-au folosit numai leduri
                      in primul rand: FOARTE FRUMOS!!!
                      I-mi poti spune terog ledurile de la picioare pe ce (placa)suport le-ai prins??? Au intrerupator, sau la contact??

                      Comment


                      • @Mythica: unde, cum si cat a costat? Inclusiv CD-player? De cate leduri a fost nevoie? Dar fara butoane, ca deja sunt albe la mine.
                        Ai intors si folia pe display, nu-i asa?
                        Foarte frumos, asa o sa fie si la mine.
                        GL-22-TOF

                        Comment


                        • Le-am schimbat singur cu niste leduri din telefoane mobile, deci nu a costat nimic. La cd intra cam 20 de leduri, iar folia asa este ea intoarsa.

                          Comment


                          • Se pierde cumva garantie daca schimbi ledurile de la bord ? Numai bine
                            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                            Comment


                            • Normal ca se pierde garantia, doar dezmembrezi bordul si schimb ledurile
                              I HAVE A !sigpic
                              fara linkuri externe in semnatura

                              Comment


                              • Ne se leaga nimeni de viata ta poti sa le schimbi linistit.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google