Anvelope (iarna/vara) si tot ce tine de ele

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by samy0388 View Post
    darkule, nu te consuma, cu asta nu ajungi nicaieri ca omu n-are nicio treaba ... nu vezi ca vorbeste numai din teste ? n-a trecut un bulgare de zapada la volanul vreunei masini ...
    Important e sa treaca cu Michelin-urile alea o iarna si sa ne zica impresiile.

    Dar mai are 2 posturi si trece spre 100.

    Comment


    • io le stiu d-acuma impresiile ...
      urca partia de la poiana brasov de n-are treaba, trece pe unde tancurile se opresc, el e ala care a coborat de la cota 2 mii cu masina
      Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

      Comment


      • Originally posted by samy0388 View Post
        io le stiu d-acuma impresiile ...
        urca partia de la poiana brasov de n-are treaba, trece pe unde tancurile se opresc, el e ala care a coborat de la cota 2 mii cu masina
        nu mai fii asa sigur. o sa va spun la primavara. @darksid3 sunt de acord ca ug7 si ts 830 sunt f bune dar si mult mai scumpe. noi vbeam de un pret in jurul a 300 lei

        Comment


        • Mult mai scumpe in comparatie cu ce? Michelin sunt cele mai scumpe. Tu le-ai luat la pret mega ok. Si eu le-as fi luat fara sa ma uit, la 300 lei/ bucata, dar asta e un caz particular. Sunt anvelope foarte bune, da-le Doamne iarta-ma dar sa dai ~400 de lei/bucata, deja e snobism cand ai de unde alege cauciucuri si marci premium la pret mai mic.
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • pe site-ul de unde mi-ai dat link n-ai vazut ca erau cca 400 lei conti.. si good year?

            acum intr-adevar michelin sunt 360 dar era de asteptat ca pe ultima suta de m sa se scumpeasca
            Last edited by B997NDL; 25 October 2011, 12:19. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Tot pe site-ul ala, ia uite ce zice la Michelin: Cu noi doar 509,40 RON / bucata
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • ideea e totusi ce cauciucuri are ala din spatele tau ca nici sa stau cu ea pe la constatari nu-mi convine

                ce dimensiune?! pt ca cele stoc logan am vazut ca nu sunt disponibile...parca
                Last edited by B997NDL; 25 October 2011, 12:22. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • aaaa... ai dreptate dar sunt gnrx. acum m-am uitat. sorry

                  iti dau n link-uri unde sunt 330-360

                  http://www.compari.ro/anvelope-c3615...88t-p44256007/ dar sunt si altele
                  Last edited by B997NDL; 25 October 2011, 12:30. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • las ca am vazut la un momentdat unu cum iesea de nu stiu unde cu resapate, in timp ce alea premium zaceau
                    Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                    Comment


                    • acum normal ca aia cu tractiune pe spate si fara controlul tractiunii, au probleme dar au alte avantaje.

                      Comment


                      • vorba unui coleg, poate mi se opreste vreun tugurlan cu michelin in fundu meu, sa vezi ce-i dau in gura, numai premium !
                        Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                        Comment


                        • Originally posted by darksid3 View Post
                          Tot pe site-ul ala, ia uite ce zice la Michelin: Cu noi doar 509,40 RON / bucata
                          Lasa ca mai astept eu vreo 2 saptamani si le vand pe ale mele cu 600 de lei bucata.
                          Uite asa ma aleg si eu cu vreo 1200 de lei la afacerea asta,,,,of of of sa fi avut vreo 2000/3000 de euro asta vara , sa fi luat anvelope de banii aia si sa le fi vandut acum pe vremea asta!

                          Comment


                          • Eu am luat 2 Goodrich la 286 de lei bucata din Metro Palady.Montajul si echilibratul este gratuit.Cica ar fi bune.Celelalte 2 sunt Dunlop Winter Sport 3d.Dar acum erau prea scumpe sa iau tot Dunlop...
                            sigpic

                            Comment


                            • Pacco, sa pui Dunlop-urile pe fata.
                              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                              Comment


                              • pune dunlop pe stanga si goodrich pe dreapta
                                Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google