Ofertele S-h De Pe Autovit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E buna si aia.

    E mai buna decat orice Megane in banii aia. Instalatie GPL apoi pune-o la treaba.
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • Masina asta as fi luat-o si eu la banii astia . S-o stapanesti sanatos.

      Comment


      • Multumesc, multumesc! Nu am vrut 2.0. Dupa inscriere urmeaza GPL. Nu inteleg dc este data cu parafina....poate ca rugineste ))
        Last edited by Andyno; 1 June 2016, 09:54.

        Comment


        • mai bine gpl inainte de inscriere. nu te duci de 2 ori la RAR.
          felicitari
          o/____\o
          (i)
          .........

          Comment


          • Din imagini este Targul Vitan...locatie in care cu greu gaseam o masina care sa nu fie vopsita partial sau total, in care cu greu gaseam o persoana care sa nu scuipe seminte si care sa nu injure. Dar, uite ca exista si exceptii, si aici ma refer la masina (care te-a surprins placut si pe care ai luat-o), ca despre persoana de la care ai cumparat-o nu cunosc detalii.

            Comment


            • Persoana de la care am luat masina era un tiganel romanizat. Foarte de treaba. Nu ceafa lata care te i a cu boss,frate. Samsareul nici nu prea si a laudat masina. Mi a dat cheile si am mers singur prin spate la tragul Vitan. Unde in spate la targ sunt un fel de placi de beton si gropi. Cand am vazut cum merge si nu se aude nimic. Am facut in 30 min actele.
              Culmea este ca avem ''niste cunostinte'' comune prin Voluntari.

              Comment


              • Mda, invidia este mare! Prima sgarietura de cheie in prima zi! ce noroc !
                Are cam 6 cm..
                Attached Files

                Comment


                • nu e de suprafata, a fost cu sete daca a facut-o intentionat

                  Comment


                  • Atat ii duc capul . Macar sa ramai numai cu asta , sa nu mai apara si altele

                    Trimis de pe al meu SM-J100H folosind Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by Andyno View Post
                      Mda, invidia este mare! Prima sgarietura de cheie in prima zi! ce noroc !
                      Are cam 6 cm..
                      eu zic ca aia nu e de cheie, e de maturatori, pe care ii doare la basca cum umbla printre masini cu lopata cu care iau gunoiul.
                      unul care vrea sa-ti de o cheie, o da pe minim 20-30 cm. stiu ca am de toate felurile pe masina si deja le cunosc. nu cred ca te incalzeste cu ceva.
                      dar intareste-te ca vor mai urma.

                      Originally posted by zuzu85 View Post
                      nu e de suprafata, a fost cu sete daca a facut-o intentionat
                      o cheie n-o face atat de adanc.
                      Last edited by B997NDL; 2 June 2016, 18:23. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • S ar putea sa ai dreptate! In prima zi cand am parcat o...maturau pe langa mea! Fosta Laguna nu a primit zgarieturi. Ma cunosc cu vecinii pe la bloc....dar nu si masinia.

                        Comment


                        • eu zic ca am dreptate. nimeni nu zgarie pe 6 cm de sus in jos. zgarie lung si in trecere ca sa nu bata la ochi. zgarietura ar fi fost orizontala si sinusoidala.
                          iar cheia nu zgarie asa profund. daca avea lacul din fabrica, nu trecea nici de lac la un passat. ligheanul meu se zgarie si cu unghia.

                          Comment


                          • http://autovit.ro/anunt/opel-signum-...tml#9ddf626f42
                            Ceva pareri??

                            Comment


                            • Esti sigur ca vrei motorul ala?
                              Uite, asta e mai ieftina decat un Logan.
                              Last edited by mr.K; 3 June 2016, 08:57.

                              Comment


                              • Ce are motorul ala? Ceva bube la el?
                                Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google