[VAND] Componente PC şi Servicii IT&C

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    razvanamza :911YTM, te rog sa lasi si un pret, binainteles mai mic decat pretul de nou. valoarea unei astfel de placute nou-nouta este cam 70 lei, deci un pret de aprox 50 de lei ar fi acceptabil. Cum ai spus u , pretul este 50 de lei/placuta .placutele sunt noi . sal
    Last edited by 911 YTM; 10 February 2011, 12:06.

    Comment


    • #32
      Un pret pentru un procesor pe socket AM2 (nu + sau 3), nu conteaza frecventa si daca e x2 sau nu, ma intereseaza sa fie doar AM2.

      Mersic mult.

      Comment


      • #33
        AMD Phenom 8650 Triple Core, 2.3GHz, socket AM2+, 95W, BOX, la 350 lei conform ofertei de ieri. trebuie sa fii sigur daca se va potrivi. incerc sa-ti caut si un am2 sh sau uitat pe vreun raft in firma.

        socket am2 simplu nu se mai gaseste la vanzare.

        Comment


        • #34
          ma intereseaza o placa video de la nvidia sa fie de 1gb ram 128bit ddr2 sau ddr3

          Comment


          • #35
            tudor vasile, un target de pretz? banuiesti ca pot sa-ti dau de la 200 la 2000 de ron , nu?

            Comment


            • #36
              un mic up. laptopul lenovo plus geanta si mouse 1850 ron. pentru 1900 se ofera inca un incarcator 19V (pentru serviciu, sa zicem) sau incarcator auto!

              laptopul s-a dat

              Va asteptam cu cereri de oferta si servicii indreptate spre satisfactia dvs.!
              Last edited by razvanamza; 15 February 2011, 00:19. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #37
                am achizitionat laptop lenovo g550 de la razvan, super multumit ,recomand. ofera sfaturi bune si asistenta IT pe masura .

                Comment


                • #38
                  mai bine recunosti ca tu ma intrebai de filcor laptopu a fost ceva aditional....

                  oferta laptop mic: TEGRA AC100-10D, 1150 ron. 10inch, 1Ghz, 512 ram, 16GB SSD.
                  oferta laptop obisnuit pret mic: Toshiba Satellite C660D-10L, Sempron 2.3GHz, 2 GB , 250 GB, 15.6 LED, AMD shared video, DVD, Webcam-0.3,wireless bgn, Genchaku black w/ tops, KB Black genchaku, Li-Ion 6-cell,2 ani garantie!
                  =1650 ron

                  Oferta Lenovo nu mai este valabila, stoc 0. Va steptam cu cereri de oferta!
                  Last edited by razvanamza; 16 February 2011, 00:13.

                  Comment


                  • #39
                    servicii IT si produse la pret bun pentru membrii forumului. sus cu laptoapele!

                    Comment


                    • #40
                      sus cu produse IT si servicii...

                      Comment


                      • #41
                        sus cu produsele IT.

                        Comment


                        • #42
                          up!................

                          Comment


                          • #43
                            un invertor de minim 300w gasesc?vreau sa mearga si la 12v si la 24v.Astept un pm cu un pret..salut
                            Taria unui barbat nu consta in a iubi mai multe femei….ci in a ramane fidel unei singure femei

                            Comment


                            • #44
                              cam greu de gasit in Romania. dar daca imi spui la ce-ti trebuie poate exista si alata solutie. mai caut.

                              Comment


                              • #45
                                up cu componente si servicii IT

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google