Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • D-FENS
    replied
    Asta da feedback!

    Leave a comment:


  • cosmin_ruz
    replied
    Incercand sa gasesc cuvinte pentru a descrie caracterul lui aurelian68, gandul imi fuge catre superlative! Am intalnit un om in care, parca, s-au strans toate calitatile cunoscute de omenire. Daca aveti ocazia sa-i cereti sprijinul, nu ezitati sa o faceti, cunostintele sale sunt la acelasi nivel cu caracterul. Mie mi-a montat aer conditionat pe loganul "din dotare", iar rezultatul s-a ridicat la nivelul asteptarilor. Multa bafta aurelian!

    Leave a comment:


  • misumisul
    replied
    Pun si eu o vorba buna despre planetara are marfa de calitate si preturi bune.
    Am mai colaborat si cu Soran de la DaciaShop, TudorB si silviu_79. Chiar daca feedback-ul vine cam tarziu mai bine asa decat deloc. Multumesc baieti si ne mai auzim.

    Leave a comment:


  • ciprianeduard
    replied
    Nu recomand Alex-FlasH pentru ca mi-a vandut un set de jante in care titlu a scris : "Vand Jante 15'' 4x100 Logan " si nu e problema ca 2 dintre ele bat si trebuie roluite dar nici macar nu le pot monta pentru ca pe fata lovesc in etriere si distanteaza janta cam cu 12 mm fata de fuzeta chiar daca au et 50 . Jantele m-au dus deja 500 lei acum 2 trebuie roluite si ma mai coste cam intre 50 -80 lei de janta si trebuie sa-i fac flanse cu alte prezoane care ma mai costa cel purin 200 lei.
    Omul a spus ca sigur se potrivesc pe logan ca a facut proba (cred ca loganul nu avea etriere montate) dar nu a mers cu ea.... si ca sunt super ca nu bat .
    Oricum cand l-am sunat si i-am spus ca trebuie sa-mi dea bani inapoi a spus ca nu-i mai are si nu are de unde sa-mi mai dea...
    Un adevarat tepar cu tupeu ! ca e un pustan....

    Leave a comment:


  • danvul
    replied
    recomand "'MINDRUNER'" -navigatie 2DIN pe DACIA--SUPER GAGIU!!!!

    Leave a comment:


  • vladoi
    replied
    Acest silviu_79 pentru mine este un escroc,am comandat un set de capete de bara originale....pe dracu sunt cele mai proaste posibile,dupa 2 luni le-am dat jos ca erau terminate. Poate accesoriile sunt bune ca am mai luat dar la partea mecanica toate piesele sunt calitate minima,proaste. Deci de la mine primeste un mare Negativ.

    Leave a comment:


  • cosmin_ruz
    replied
    Feedback pozitiv pentru userul planetara. Am comandat mai multe piese pentru revizie, valoarea produselor fiind de 870 lei. Expedierea s-a facut prin intermediul postei si apreciez faptul ca expeditorul a trecut ca valoare a coletului valoarea minima, desi produsele aveau valoarea de mai sus, reiesind astfel un pret acceptabil al transportului, cu toate ca si-a asumat un risc foarte mare. Cu privire la comunicare si piese un mare plus!

    Leave a comment:


  • FLR
    replied
    Un user de care sa va feriti este IULYANCOSTY din tg jiu.
    imi comanda 2 sticle pt proiectoare le pun la posta.ajung la el nu le ridica.revin la mine,il sun imi zice ca a fost la mare ca bla bla,bun il mai intreb le mai doresti?da pune le la posta ca le ridic.azi imi vine coletul inapoi RETUR.
    deci teapa de 40 ron.plus ca nu are macar tupeu sa raspunda la telefon.deci aviz userilor care aveti de a face cu el.

    Leave a comment:


  • user2000
    replied
    recomand adrian200 pentru ca m-a ajutat cu niste leduri

    Leave a comment:


  • flavinho
    replied
    eu il recoman pe mario_09.a cumparat f multe de la mine si de fiecare data a fost foarte hotarat si a ridict coletele de cum au ajuns

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google