Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • razvan "neo"
    replied
    conteaza mai mult sau mai putin starea produsului daca se accepta pretul...dar sa schimbi pretul cand vezi ca ai cerere...e cam nasol.

    Leave a comment:


  • CataFOF
    replied
    Ce.mi place cuvantul "nerecomandate" , acuma daca trece si o luna de la data fabricatiei nu mai sunt recomandate. Vrei sa.ti arat gume de iarna din 2006 care sunt mai moi decat alte gume mult mai noi ca an?

    Sent from my GT-S6802

    Leave a comment:


  • razvanamza
    replied
    Nu il recomand pe userul asyone2001, care, dupa ce am vorbit chiar si la telefon, a schimbat pretul produsului "roti de iarna fulda" fiindca "l-am amanat" pe forum. Mai exact, am scris destul de clar ca-i cumpar rotile (99%) pe finalu lunii Martie. cum banii nu cresc in copaci, l-am contactat zilele trecute, cand am avut, ca sa aflu ca pretul rotilor este altul, mai mare.

    Vorbim despre roti SH, cu dot 2011 o pereche si dot 2009 o pereche (deja nerecomandate datorita vechimii, chiar daca profilul este "ca nou"). Ca o paranteza, am vazut la vanzare si cauciucuri dot 2001, deci 2009 nu era o crima. jantele nu sunt noi, doua din ele fiind de megane 1 (cel putin 7 ani vechime). Valoarea pe care i-am oferit-o acum mai bine de un an, de 900 de lei, este mai mare decat cere el acum (800 lei), dar a gasit motiv sa ceara 1000, desi scrie negru pe alb, pe pagina lui, pretul de 800. La nevoie, pot oferi unui moderator si mesajele private de la acest utilizator LoganClub, unde apar si ceva injurii, amenintari, ....

    Leave a comment:


  • cristiansens
    replied
    Îl recomand pe userul "Planetara", dar şi pe Axscu.Foarte ok

    Leave a comment:


  • Teo21Din
    replied
    Recomand adrian200 un baiat de nota 20

    Leave a comment:


  • turturel
    replied
    va multumesc pentru aprecieri si va recomand pe toti.

    stima,
    turturel

    Leave a comment:


  • bv06rmn
    replied
    recomand cu incredere userii:

    adrian24
    axcu
    planetara

    seriozitate si punctualitate din partea lor

    Leave a comment:


  • PRESTIGE
    replied
    Recomand si eu ana87 si tzaga.

    Leave a comment:


  • Raoulemilian
    replied
    Am comandat la Ana 87 si piesele mi-au venit a 2-a zi, recomand cu caldura. Sunt foarte seriosi si amabili.

    Leave a comment:


  • Nimeni
    replied
    Recomand userul adrian200 si nu recomand Posta Romana )
    Last edited by Nimeni; 15 March 2013, 22:10.

    Leave a comment:


  • bobbyred
    replied
    recomanda la fel si userul
    Doc

    Leave a comment:


  • Ioarre
    replied
    Recomand Evali_Daniel, Axscu si Doc

    Leave a comment:


  • leutzul
    replied
    Este de retinut acest user !

    Leave a comment:


  • cosmin_uau
    replied
    Pentru cine doreste sa colaboreze cu userul mickyblue_20 pe viitor ar trebui sa stiti,ma pus sai trimit un set de praguri de logan,iar cand a ajuns coletul la el mia zis ca nu plateste 40 ron(adik 20 ca ia ajuns coletul si 20 ca-mi vin banii inapoi)

    PS:multumesc baietii pentru aprecieri!

    Leave a comment:


  • danielriz
    replied
    Recomand Crististreulea

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google