Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ioarre
    replied
    Hai serios acum ca prea se face zarva de catre ambele tabere...
    E topic cu feedback despre membrii? Este! Ca sa nu mai zic ca daca cititi cu cateva posturi in urma erau pusi la zid cei fara sange in veioza ca nu dau nume. Acum ca s-a dat un nume a urmat viol in grup... S-a gresit de ambele parti si ca utilizator al formului as fi vrut sa vad o alta atitudine...

    Leave a comment:


  • Razvy
    replied
    Te faceam animal si eu, dar pentru alte posturi. Dupa bani am asteptt si eu 4 zile, vina bancii, nu a omului, dar deh, unii nu stiu cum lucreaza bancile, asa ca...
    Pentru dacia shop, cosmin si altii, tot respectul din lume. Ca mai sunt si unii ca tine, care vor piese de mertzi pe logan, e problema voastra.

    Sent from my Neura WIFI using Forum Runner

    Leave a comment:


  • usr1
    replied
    Originally posted by dsign View Post
    Babaiatule, ca sa nu te fac animal, ca mai sus... Ca incepusem sa-mi fac griji ca poate te-am jignit...
    Domnule va rog sa incetati sa ma calomniati...oricum eu aveam o parere buna despre dacia hop dar la felul cum reactionati ma intreb daca comandam eu de la dvs si eram nemultumit ma faceati cit va venea la gura nu?. Uitati de asta nu voi cumpara eu niciodata de la dacia hop (da am scris bine). E bine ca si ceilalti cumparatori sa se documenteze inainte de a comanda.

    ps: oare domnul moderator care mi-a dat avertisment si mi-a sters din posturi numai ca am avut curajul sa-mi exprim nemultumirea de ce nu va da avertisment si dvs. ca ma faceti animal.
    Eu m-am exprimat civilizat si cu bun simt.

    Dar ca sa incetz cu offtopic-ul problema mea a fost rezolvata. End of story.

    Leave a comment:


  • cosmin_uau
    replied
    nu este dar se face prea mare tam-tam pentru o greseala,care omul a zis ca si-o repara.

    Leave a comment:


  • Niki
    replied
    Axscu e fratele tau, sau ce?

    Leave a comment:


  • cosmin_uau
    replied
    prestige nu mereu ai timp sa faci colete,si mie imi mai face fratele meu colete,si a mai gresit,a mai trimis si la baietii pe forum si am rezolvato,pentru ca nu le are el cu asa ceva si noi luam piesele de la cineva, nu le facem noi mergem pe incredere,nu cred ca cineva vrea sa tepuiasca pe vreun user,eu inainte sa pacalesc pe cineva ma pun in situatia lui cum ar fi daca as fi eu pagubitul si dupaia ma gandesc ca decat sa dau o teapa ori i zic ca nu am ori nu i trimit.Eu sunt dispus sai pun acum lui "user1" suma de 1 milion online,asta in cazul in care nu a reusit axscu.

    Leave a comment:


  • PRESTIGE
    replied
    @usr1: Ai rabdare si tu, probabil ca omul este ocupat. Stai in aia 100 lei sau ce te agiti asa, baiatul ti-a zis ca o sa se rezolve! De ce trebuie sa faci atata scandal?
    @Axscu: Tu ar fi trebuit sa te asiguri ca piesele pe care le-ai trimis sunt ok, nu sa lasi pe mana altuia aceasta responsabilitate!

    Leave a comment:


  • dsign
    replied
    In fine eu am zis cea am avut de zis....daca cineva va vrea sa priceapa ceva din cea ce am patit eu bine de bine daca nu va ardeti pe raspunderea voastra...

    ps: se pare ca posturile mele ii deranjeaza pe unii si le denumesc mizerie... Eu pe forumul asta nu mai intru in veci.
    Babaiatule, ca sa nu te fac animal, ca mai sus... Ca incepusem sa-mi fac griji ca poate te-am jignit...

    Cine dreacu crezi ca sta ma dupa c.urul tau sa-ti faca tie transfer de 100 lei instantaneu? Pai nu primesc eu zeci de mii de lei asa repede...

    Du-te fratica si fa-ti un control, ia niste calmante. Arunca-ti tastatura la gunoi, de fapt, arunca-te tu, ca tastele n-au nici o vina.

    Ia fugi tu la tine in camaruta, n-avem nevoie de tine pe nici un forum.

    Omul cu care te certi a promis public ca se rezolva. Crezi ca isi risca pielea pentru un amarat de milion? Crezi ca rezolvi ceva cu Politia?
    Iti scriu adresa mea sa vii cu Politia la mine? Sa le spui ca te-am jignit, ca te-am facut "animal".

    Leave a comment:


  • vitriol
    replied
    Ti-am dat cartonas ca sa incetezi cu spam-ul pe alte topic-uri. E de ajuns sa scrii aici despre problema ta.
    Daca vrei s-o dai in extreme, scrie pe un carton si plimba-te cu el prin oras, nu te apuca sa scrii pe fiecare topic de pe forum ca nu ti-ai primit tu banii pana la ora 14.

    Leave a comment:


  • usr1
    replied
    In fine eu am zis cea am avut de zis....daca cineva va vrea sa priceapa ceva din cea ce am patit eu bine de bine daca nu va ardeti pe raspunderea voastra...

    ps: se pare ca posturile mele ii deranjeaza pe unii si le denumesc mizerie... Eu pe forumul asta nu mai intru in veci.

    Leave a comment:


  • mr.K
    replied
    Banii intra in cont cam in 2 ore de la depunerea lor.
    Ceva asemanator am patit si eu, ca intermediar, cu niste anvelope. Cand au ajuns, una din gume avea un sant pe talon.
    Vorbit la telefon, pus gumele la curier, primit banii inapoi in cont. Intr-un timp rezonabil, cred ca 2 zile.
    Cei neseriosi nu incearca rezolvarea problemei, zic eu.
    Last edited by mr.K; 14 June 2013, 14:34.

    Leave a comment:


  • usr1
    replied
    In fine va voi tine la curent cu evolutia cazului....mai bine zis realist nu paranoic ;)

    Leave a comment:


  • B997NDL
    replied
    cred ca esti si putin paranoic. ai rabdare. daca are omul serviciu, ce sa faca ?
    nu se mai duce la munca ca sa trimita banii ?!

    Leave a comment:


  • usr1
    replied
    @dsign e ora 14 si nu am primit nici un leu in cont. Chiar acum am venit de la banca. Nu prea pare rezolvare eleganta nu-i asa?

    Mai astept pina la ora 17 cind se inchid bancile (ca asa a fost intelegerea ca azi primesc banii) dar credema ca sunt 80% sigur ca banii sunt pierduti si trebuie sa incep demersurile cu politia. Nu vreau sa se stearga posturile....vreau sa vada si altii la ce pot sa pateasca daca comanda de internet de la persoane necunoscute. Nu zic ca toti vinzatorii sunt de rea credinta si dau tepe dar printre cei 20 % corecti care au magazine on-line si se respecta sunt si multi care traiesc din tepe.

    Leave a comment:


  • dsign
    replied
    Vezi cat de elegant se putea rezolva? Acum ar fi si mai elegant sa ceri stergerea postarilor tale cu litere cat capul... Nu iau aararea lui axscu, n-am interes, insa asa e frumos sa faci.

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google