Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • slamhard
    replied
    Filtru habitaclu - axscu

    Salut,

    Am cumparat filtru de habitaclu de la axscu, mi l-a si montat.

    Recomand cu incredere!

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Soran mi-a montat led-uri in consola si bord.

    Recomand cu incredere!
    Last edited by slamhard; 21 October 2015, 22:23. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • Ampt
    replied
    Nici eu nu am avut probleme cu user-ul planetara, servire promptă şi orientare faţă de client.

    Leave a comment:


  • popavlm
    replied
    eu am cumparat de foarte multe ori de la planetara si intotdeauna am primit ceea ce am cerut si original si la preturi rezonabile... la capitolul timp sta cam prost, in rest tot respectul...

    Leave a comment:


  • Fanez
    replied
    Acum am descoperit si eu acest topic. Vreau sa-l laud pe ibuzescu. Serios si cunoscator (stie ce face si face ce stie ). Ramane sa mai colaboram si cu alte ocazii.
    P.S. N-am citit chiar tot ce scrie pe aici, nu stiu daca l-a mai laudat cineva.

    Leave a comment:


  • Tetelu1980
    replied
    Nu recomand userul planetara.
    User neserios, chiar nu recomand. Asa cum se poate observa pe topicul http://www.loganclub.ro/forum/showth...91#post1688091 am comandat niste piese urmand ca astazi sa merg sa le ridic. Mi-a fost comunicata o adresa de unde sa le ridic ce nu avea nicio legatura cu acest user. La respectiva adresa am dat peste o doamna care atunci cand a iesit din curte pentru a pleca undeva chiar a reactionat destul de neplacut fiind oarecum suspicioasa si panicata. M-a luat la impins vagoane iar pana in momentul in care am plecat s-a tot invartit prin zona tinandu-ma sub observatie, chiar cred ca la un moment dat a dat telefon la politie. Chiar a fost o situatie de cacao pe care chiar nu mi-o doream. Aiurea rau. Am dat de asemenea report, sper ca un moderator sa ia masurile pe care le considera potrivite pentru a nu se mai intampla o astfel de situatie cu un alt user. Eu unul m-am lamurit si de acum incolo voi avea mari rezerve vis-a-vis de vanzatorii de pe acest forum.
    Multumesc de asemenea domnului crististreulea pentru redirectionarea nemultumirii mele catre topicul acesta.

    Leave a comment:


  • micutzu666
    replied
    Am lucrat si eu cu primii doi,recomand de asemenea!!

    Leave a comment:


  • catiboss
    replied
    Oameni seriosi pentru mine sunt:Silviu_79.Axscu,Hellcat si Cristi Streulea.Promptitudine,seriozitate ,ajutor pentru montaj,tot ce vrei.In afara de asta coletele de la ei vin la timp si impachetate ireprosabil.Bravo baieti!!!

    Leave a comment:


  • Midnighte
    replied
    Menczel A. Patrik

    Nu stiu daca este membru sau nu ( de asta, i-am scris numele...), deoarece m-a sunat direct pe numarul de telefon.
    Oricum, baiatul asta, habar nu are de piese. De exemplu, el are nevoie de carenaj, dar cumpara aparatori de noroi ( cod 8201235609 + poza ). Si el, chiar insista ca in poza respectiva, vede carenajul si nu l-a primit ( daca ar fi asa, conform pozei ar fi trebuit sa-i trimit o bucata de spoiler, o roata + cauciuc pe langa...). Mai presus de asta, observa ca nu este "CE ARE NEVOIE", dar totusi deschide coletul, ca sa fie si MAI SIGUR ! ( poate s-a turtit carenajul si s-a redus )

    Leave a comment:


  • jelly
    replied
    Recomand pe @adrian24

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

    Leave a comment:


  • dsign
    replied
    Chiar si profesional, tre sa ai grija cu oamenii astia.

    Cu aceasta ocazie vreau sa-i multumesc inca o data, public, lui Sebita colegul nostru de la Brasov care a avut grija de mine si m-a ajutat neconditionat acum aproape 3 ani, cand participam la etapa locala din Campionatul National de Indemanare. Fara ajutorul lui as cam fi ramas fiul ploii. M-a ajutat enorm chiar daca muncise toata noaptea de dinainte.



    PS: Pt cine nu cunoaste povestea, dupa o serie de ghinioane si piedici am ajuns cu chiu cu vai la etapa din Brasov. Colegul Golan91 abia a ajuns cu masina pe roti pana la Brasov, pt ca avea o problema cu aprinderea la Clio-ul lui si am stabilit ca mergem amandoi in concurs cu masina mea. Numai ca in ultimul antrenament din ziua precedenta concursului am reusit sa fac o planetara bucati. N-am gasit o planetara ieftina si repede (nu mai raspundea nimeni la telefon sambata seara, dupa ora 21.00). A doua zi am mers in concurs cu Clio-ul bolnav, am reusit chiar sa obtinem puncte, iar Golan un loc 3 pe podium la clasa lui. Sebita a sarit in ajutor imediat dupa cursa, am urcat masina mea pe platforma si am adapostit-o la el acasa pt 3-4 zile. M-a ajutat cu scule, cu munca fizica, sfaturi... La 12 noaptea in miezul saptamanii nu te poate ajuta oricine sa montezi o planetara, pe sub o masina plina de vaselina. Asadar, cuvinte de lauda, plecaciuni si mult respect din partea mea pt Sebita.

    Iata ce face vorba buna, prietenia sincera si bunul simt ! Poate ca intr-o zi voi putea sa intorc favorul catre el sau catre oricare alt coleg care ma va solicita.

    Leave a comment:


  • bv06rmn
    replied
    Doar profesional de acum in colo...

    Leave a comment:


  • dsign
    replied
    Colegul tau merita apostrofare. Asa ceva nu se face. Suferi tu din cauza lui. Nu se stie cand avem nevoie unii de altii si stii cum e : vorba dulce mult aduce.

    Aveti-va ca fratii!

    Leave a comment:


  • bv06rmn
    replied
    Originally posted by planetara View Post
    nu trimiteti colete user-ului b06rmn .eu un nesimtit si un mincinos
    nu a ridicat coletul timis prin posta romana
    de aici rezultand o paguba de aroximativ 35 lei
    mai mult cand l-am sunat mi-a spus ca a fost plecat ....
    si a lasat vorba parintilor dar nu au primit nici un aviz .
    mi-a promis ca pune banii in cont si sa trimit cu curierat rapid .
    dupa multe telefoane si mesaje nu s-a concretizat absolut nimic

    din cauza acestui nesimtit:
    am sa cer banii in avans in cont anumitor useri care nu au comandat nimic de la mine ,dubiosi ,noi sau au postari putine.
    In primul rand iti multumesc pentru reclama facuta, in apararea mea am sa scriu urmatoarele:

    acest colet a fost pus pentru un coleg de munca nu pe numele meu, nu a fost prima data cand am facut lucrul asta sa comand si pentru altii, insa nu au fost probleme, acest coleg ma mintit si pe mine spunandu-mi ca a ridicat coletu dar nu a avut bani sa si le monteze pe masina, conversatii telefonice intre userul planetara si acest nesimtit au fost, conversatii de care eu nu am stiut pana azi cand mumus mi-a atras atentia de acesata reclamatie, dl planetara putea foarte bine sa ma sune pe mine doar eu sunt userul bv06rmn si puteam lamurii problema fara sa imi faca reclama proasta, in toate tranzactiile mele de pe bursa nu am avut niciodata o reclamatie la vanzare sau cumparare, va rog pe toti cei care a-ti avut de a face cu mine sa le confirmati acest lucru.

    O zi buna.

    Originally posted by Niki View Post
    Nu cred ca este vorba de Bucuresti, ci de Brasov. Mai exact despre userul bv06rmn.

    Planetara, poti sustine cu o dovada fizica, ceea ce ai scris mai sus, pentru a lua masuri impotriva userului presupus ca fiind neserios?

    te rog citeste comentariul de mai sus dupa care decide daca merit sau nu sa fiu banat definitiv.

    Multumesc.
    Last edited by bv06rmn; 28 April 2015, 16:37. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • mumus
    replied
    Ai dreptate, ar fi trebuit sa vb cu el. Va rog sa imi sterge-ti postul acesta si cel anterior, multumesc.

    Leave a comment:


  • Niki
    replied
    Pune-le, te rog!

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google