Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Razvy
    replied
    Cu parere de rau trebuie sa-l bag si eu in oala cu NU pe alex125
    Daca ii trimiteti ceva colete, puneti cu ramburs sau plata in avans.

    Leave a comment:


  • Kojak
    replied
    Recomand pe @evali_daniel

    Are marfa si preturi bune, apelati cu incredere!

    Leave a comment:


  • retro 590
    replied
    Luni o sa fac poze cu acele hartii si le voi posta aici, asta doar sa va demonstrez ca nu am nici un interes sa nu sustin adevarul. Pozele se vor face luni pentru ca atunci il voi ridica de la posta (pt carcotasi).

    Leave a comment:


  • B 83 RMJ
    replied
    cand iti vine retur ti se elibereaza o factura pentru taxa de magazinaj pe perioada cat coletul a stat la destinatar, si o alta factura pentru taxa de transport retur.

    Leave a comment:


  • retro 590
    replied
    @fof: ce dovezi vrei?
    Cred ca mai am inclusiv factura de la posta, cat si mesajele private de la el

    Leave a comment:


  • CataFOF
    replied
    Originally posted by retro 590 View Post
    Salutare colegi.
    Mi-am luat si eu prima "teapa" de la userul john_Q.
    In urma cu 2 saptamani m-a contactat pe threadul deschis, pe PM si la telefon in legatura cu 2 boxe pe care eu le aveam la vanzare. Am stabilit tot si in ziua urmatoare coletul era deja la posta. Astazi coletul a venit "retur". In tot acest timp individul nu a mai raspuns la absolut nimic. Aveti mare grija cu specimenele astea....din pacate sunt tot mai multi :-(
    Cer sa se ia masuri impotriva individului.
    ai dovezi ?

    Leave a comment:


  • Kojak
    replied
    Feedback pozitiv din partea mea ptr. @Matheo66c!

    Leave a comment:


  • retro 590
    replied
    Salutare colegi.
    Mi-am luat si eu prima "teapa" de la userul john_Q.
    In urma cu 2 saptamani m-a contactat pe threadul deschis, pe PM si la telefon in legatura cu 2 boxe pe care eu le aveam la vanzare. Am stabilit tot si in ziua urmatoare coletul era deja la posta. Astazi coletul a venit "retur". In tot acest timp individul nu a mai raspuns la absolut nimic. Aveti mare grija cu specimenele astea....din pacate sunt tot mai multi :-(
    Cer sa se ia masuri impotriva individului.

    Leave a comment:


  • jelly
    replied
    Feedback pozitiv pentru userul @adrian24!

    Leave a comment:


  • cristiansens
    replied
    Deşi toţi ştim cine sunt şi ce fac, vreau să le mulţumesc lui Soran şi Dsign
    pentru felul în care arată iluminarea maşinii mele la interior! Mulţumesc, băieţi!

    Leave a comment:


  • cosmin_ruz
    replied
    Feedback pozitiv pentru VlaD2803. Sunt multumit pentru implicarea venita din partea sa, comunicare si modul de ambalare a coletului. Am achizitionat de la el un far. Multumesc pe aceasta cale!

    Leave a comment:


  • faraonw
    replied
    recomand pe Razvy am facut schimb pe schimb cu el prin curier si totul a fost mai mult decat ok..el a trimis o statie cb+antena iar eu un subwoofer si o statie..imi cer scuze fata de el ca sa ivit problema la costul transportului..dar asa am fost informat

    Leave a comment:


  • Soran
    replied
    La posta e cum ai noroc + ca au conditiile alea tampite vis a vis de ambalare si de scris pe colete. In caz de probleme nu primesti nici o despagubire. Am avut contract cu posta (prioripost) si am renuntat pentru ca pot pune o lista intreaga de probleme care au aparut. Asa ca trimiti un colet odata la o luna e posibil sa fie ok, dar daca trimiti zilnic colete inevitabil apar probleme si nu sunt competitivi.

    Leave a comment:


  • florin_dnf
    replied
    Eu nu am avut probleme cu posta de cand livrez..dac sunt ambalate corect si platestj o mica taxa de fragil e ok..si ajung in 3 zile coletele...

    Leave a comment:


  • cosmin_ruz
    replied
    Varianta pentru expediere a fost aleasa de el, iar eu am fost de acord avand in vedere ca mai primisem un far tot prin intermediul postei si a ajuns intreg. Parerile sunt impartite cand vine vorba de serviciile postei, pana in prezent eu neavand probleme in acest sens, desi am primit/expediat colete cu produse pentru acvaristica din sticla sau plastic.

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google