Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • razvanamza
    replied
    Lasa ca te recomand eu, ca mereu te tii de cuvant, inclusiv ma astepti pentru diverse maruntisuri.

    Leave a comment:


  • dsign
    replied
    NU ma recomand pe mine, am promis ceva userului mario09 si nu m=am tinut de cuvant. Mea culpa.

    Leave a comment:


  • Nimeni
    replied
    pusesem "mister" legat de preturi pentru ca sa stie lumea , sa nu ma streseze pe pm Dar ca sa va zic ca pret , e acelasi ca si la altii din tara + curierul dus intors . Avantajul colegului de la etapiterie , este ca el este din Bucuresti . Montajul /demontajul + pielea pe volan se fac intr-o zi (5-8 ore dureaza)....

    Leave a comment:


  • 77sky
    replied
    Originally posted by Nimeni View Post
    ...userul etapiterie (interioare piele ) , chiar nu stiu de ce i-ati sters topicul de aici de pe forum...
    N.B.! Topicul userului etapiterie NU a fost sters, a fost mutat la sectiunea Anunturi Bursa Neaprobate, conform Regulamentului.

    Leave a comment:


  • Nimeni
    replied
    Recomand Planetara si userul etapiterie (interioare piele ) , chiar nu stiu de ce i-ati sters topicul de aici de pe forum . Am imbracat volanul in piele , mansonul + nuca schimbator . Pot spune ca sunt mai mult decat multumit , iar ca preturi ...mister... Desigur toate astea de mai sus cu o victima (si anume cotiera rupta in momentul demontarii nucii ) )

    PS: Pe planetara l-am sunat la 17:00 ca vreau piesele , la 19:00 ajunsesem in zona in care era si mi-a dat piesele . Deci Nota 10
    Last edited by 77sky; 9 December 2012, 13:00. Reason: Reclama!

    Leave a comment:


  • Nimeni
    replied
    Recomand cosmin_uau , FLR ....

    Leave a comment:


  • rudy_grf
    replied
    recomand si eu pe Silviu79,gaboneygg, dannyx78 ( am luat stopurile de la el si sunt ca noi).
    Last edited by rudy_grf; 30 November 2012, 12:04.

    Leave a comment:


  • popavlm
    replied
    Nu recomand userul tica eugen. Am vorbit cu el sa-mi trimita un colet cu oglinzi de mcv, intrebandu-l daca sunt promise cuiva, a zis sa-i trimit adresa printr-un sms iar azi cand l-am sunat a zis ca a venit cineva si i le-a luat de acasa. Dupa parerea mea "un mare papagal".Pecomand userii axscu, evali_daniel, florin dnf, oameni seriosi care au cuvant....
    Last edited by popavlm; 26 November 2012, 10:40.

    Leave a comment:


  • jelly
    replied
    Recomand, Dragman, Evali_daniel, Axscu

    Leave a comment:


  • ghiaurul
    replied
    Originally posted by shobo26 View Post
    NU recomand pe userul ghiaurul ,am mai scris o data, dar vad ca mi s-a sters postul este un neserios si un tepar !!! cine vrea sa ma asculte si sa se fereasca de el e ok, cine nu e pe pielea lui!
    multumesc de laude! esti o clona penibila! ai luat ceva de la mine? si nu stiu eu?citeste pe posturile mele! vezi ca avem moderatori care stiu cu ce se mananca netul!

    tot ce am cumparat, a fost platit! tot ce am dat a fost apreciat!
    Last edited by ghiaurul; 19 November 2012, 22:22. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • Augustin-Yng
    replied
    Originally posted by shobo26 View Post
    NU recomand pe userul ghiaurul ,am mai scris o data, dar vad ca mi s-a sters postul este un neserios si un tepar !!! cine vrea sa ma asculte si sa se fereasca de el e ok, cine nu e pe pielea lui!
    Salut.
    Recomand pe ghiaurul...............un om de mare caracter.Am facut o afacere cu el si a decurs cum trebuia.
    Numai bine.

    Leave a comment:


  • alexgrasu
    replied
    Inca un vot pozitiv de la mine pentru userul turturel!

    Leave a comment:


  • B-64-MVP
    replied
    Recomand Dragman, Mdaniel76, Evali_daniel, Axscu si Cosmin_uau baieti de forum, nota 10 !!!! Nu recomand in continuare pe "bisnitarul de autovit" Planetara, care tot continua el sa stie cine are arici la buzunar si cine nu, si oricum nu o sa inteleaga niciodata ce inseamna un forum.

    Leave a comment:


  • darksid3
    replied
    Originally posted by shobo26 View Post
    NU recomand pe userul ghiaurul ,am mai scris o data, dar vad ca mi s-a sters postul este un neserios si un tepar !!! cine vrea sa ma asculte si sa se fereasca de el e ok, cine nu e pe pielea lui!

    Usere 2000, ia argumenteaza putin, sa nu-ti aplic Regulamentul la sectiunea Clone!

    Leave a comment:


  • CataFOF
    replied
    Argumenteaza prietene, nu doar arunca cu noroi !

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google