D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ciudat e ca la 2 revizii diferite mi-au pus norme diferite printre care si acest 5w30
    Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

    Comment


    • lasa-mi un link cu rulmenti roata fata cu abs pentru logan dupa 03.2007
      sigpic

      Comment


      • @micutzu666 - pun si ei ce au in stoc probabil. 5w30 e un ulei gandit pentru economia de carburant.

        @gogoasha69 http://www.daciashop.ro/mecanica/rul...rulment-48poli
        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

        Comment


        • multumesc pt link. care ar fi pretul special pentru achizitionarea a doua bucati ?
          sigpic

          Comment


          • Nu exista pret special pentru acest produs. Daca exista era mentionat pe site.
            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

            Comment


            • Originally posted by Soran View Post
              @stefan.dse Ce te intereseaza despre anvelopele alea? Nu imi e tocmai usor sa le fac poza acolo unde sunt depozitate.
              Voiam sa vad cum arata, pentru ca peste tot e pusa aceeasi poza cu 195/50 R15. Dar daca nu poti, nu e nici o problema.
              sigpic

              Comment


              • Se pune poza cu profilul ca ala conteaza, ce scrie pe lateral apare in datele din descrierea de pe site.
                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                Comment


                • Multumesc si pe aceasta cale Daciashop pentru produse si pentru promptitudine!
                  I don't ride low, I fly high...

                  Comment


                  • @ Macs Multumim si noi pentru increderea acordata!


                    Banda izolatoare pentru evacuari din nou in stoc:
                    ThermoTec 2,5 cm/15M 150 ron, 5cm/15M 245 ron
                    Izoterm Germania 5cm/13M 220 ron (in limita stocului mai sunt 2 bucati)

                    Pentru cine nu cunoaste avantajele acestor produse:
                    - se reduce temperatura in compartimentul motor;
                    - evacuarea mai rapida a gazelor fierbinti = umplere mai buna a cilindrilor;
                    - mareste durata de viata a componentelor din compartimentul motor care lucreaza la temperaturi mai scazute (fise, UCE, bobine inductie, conducte etc);
                    -reduce condensul acumulat in toba finala si ajuta contra coroziunii acesteia;
                    - in cazul motocicletelor ofera protectie contra atingerii evacuarii fierbinti;
                    Attached Files
                    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                    Comment


                    • multumesc Daciashop pentru promtitudinea in livrarea coletului , ca de fiecare data.
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • Soran vreau si eu cate ceva :
                        - Buson magnetic baie de ulei pentru 1.6 mpi
                        - Sprey curatare frane TRW
                        Le ai pe stoc, m-ar interesa saptamana viitoare. ori la poli sau in seara asta la fulger la biblioteca nationala daca vii. Respect !!!
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • ma intereseaza sa schimb o bieleta directie, si as vrea sa stiu ce imi recomanzi dintre cele de pe site, le-am schimbat in primavara amandoua (cica erau de origine) si deja una face urat cand merg pe drum mai accidentat.
                          ma gandesc ca ar fi bine sa le schimb pe amandoua, dar nu sunt destule fonduri.

                          Comment


                          • @MVP busoane intra saptamana asta in stoc, spray-uri am. Mai greu cu ajunsul la intalniri in perioada asta.
                            @24MAP iti recomand bieletele Swag schimba-le pe amandoua ca tot faci geometria ca sa sti o treaba.
                            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                            Comment


                            • Salut Soran,

                              Se poate pe miercuri sa vin la voi la sediu sa iau un set de OSRAM 2 X H4 COOLBLUE INTENSE?

                              Am vazut ca la disponibilitate este trecut "la comanda".

                              Mersi!
                              Just Hold Onnnnnn....

                              Comment


                              • Salut,
                                pot sa trec pe la sediu sa iau FILTRU HABITACLU MOTRIO PT. GRILA sau trebuie sa fac comanda pe net ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google