D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Becuri H4 MM Blue - lumina alb rece/albastruie - pret 20 ron/buc


    Bec H4 MM All Weather - lumina galbena perfecta pe ploaie si ceata - pret 25 ron/buc
    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

    Comment


    • vreau sa schimb discuri, placute frana,dar raman la discuri pline ca nu vreau sa schimb si etrieri. Ce combinatie recomanzi dintre produsele de pe site, ma intereseaza ceva durabil,silentios si eficient. + lichid de frana.

      Ms.
      Last edited by 24MAP; 18 October 2012, 18:18.

      Comment


      • Multumesc inca o data Dacia Shop pentru Busonul magnetic pentru baia de ulei si Sprey-ul pentru curatat frane TRW ! ! ! Promti si seriosi + marfa de calitate ! ! ! Recomand !!!
        sigpic
        The MVP

        Comment


        • @24Map ai PM-uri
          @MVP Multumesc de feedback, imi pare rau ca nu am fost si eu la birou ca mai stateam de vorba.
          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

          Comment


          • cat m-ar costa filtrele aer si motorina si ulei pentru un dci 70cp din 2009 ?
            dar kit distributie conitech sau de origine ? loganul e un laureate (deci are ac)
            multumesc !

            Comment


            • Multumesc Daciashop pentru piese. Discuri si placute ferodo, au inceput sa pasuiasca si sa scartaie finut. Buna treaba.
              Daca prostii ar zbura, ar fi intuneric.

              Comment


              • @827sam - da si tu cu niste ulei Motul si nu o sa mai scartaie
                @b997ndl - ai pe site preturi la tot ce ai solicitat, o sa iti trimit si pe PM link-uri directe.
                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                Comment


                • Pentru a veni in sprijinul clientilor nostri Daciashop are acum un punct de lucru si in orasul Brasov.
                  De aici pe baza comenzilor plasate pe magazinul virtual www.daciashop.ro se vor putea ridica mai usor si mai rapid produsele din stoc fara costuri aditionale de transport. (valabil pentru produsele existente in depozitul din Brasov).

                  Clientii care opteaza pentru ridicarea comenzilor de la sediul din Brasov vor fi contactati telefonic pentru confirmare; Optiunea pentru ridicare din Brasov va fi disponibila in scurt timp pe site.
                  Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                  Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                  Comment


                  • BUNA ZIUA,brat stanga dreapta si planetara dreapta,un pret va rog si firmele producatoare.
                    multumesc[logan 1.4 mpi,]

                    Comment


                    • @nelu -ai PM sunt prezentate si pe site produsele
                      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                      Comment


                      • protectii aripi late de mcv ai

                        Comment


                        • Se pot comanda de la uzina daca imi dai un cod pentru ele. In stoc nu sunt.

                          Pentru clientii din zona Brasov - va putem servi din stoc fara a mai plati curier cu urmatoarele produse:

                          Gama de lubrifianti Motul (inafara de uleiurile motorsport 300V si moto)
                          Antigel Febi typD
                          Lichid frana Ferodo
                          Kit-uri distributie Gates benzina / diesel 8V
                          Filtre de aer Mann, Febi, Clean diesel / benzina
                          Filtre de ulei Mann diesel / benzina, chei filtru ulei
                          Aditivi Protec
                          Placute de frana TRW / Ferodo gama Logan
                          Bujii scanteie Eyquem / Denso
                          Last edited by Soran; 1 November 2012, 14:33. Reason: Automerged Doublepost
                          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                          Comment


                          • Soran, de cand am masina(o5.2008) am mers numai cu DaciaOil, nu spun ca n-ar fi bun, n-am avut nici-o problema dar acum la intrarea in iarna as vrea sa schimb uleiul, cam ce ai recomanda la un 1,4 mpi?(in functie de recomandare uleiul il voi cumpara de pe DaciaShop).

                            Comment


                            • Pentru iarna iti trebuie un 5W30 sau un 5W40 sintetic de calitate. Eu la masinile mele folosesc Motul care am siguranta ca se face la fel pentru toata lumea intr-o singura fabrica din Franta. Iti recomand un 5W40 8100 Xcess sau daca iti place sa duci turometrul in rosu chiar un 300V Power. Daca vrei si o adoua recomandare ar fi un Castrol Edge
                              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                              Comment


                              • Anvelope de iarna productie recenta DOT 2012 ! Preturi avantajoase, disponibile din stoc!
                                Cotatii pe PM
                                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google