D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @faraonw ai PM!

    Brate 100% originale Dacia Logan in cutii Renault de origine si pungi cu mediu protector impotriva coroziunii - in stoc. Cu factura si garantie!


    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

    Comment


    • Multumesc pentru placute, lichidul de frana si pentru cadoul parfumat!
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • Cu placere, si noi iti multumim ca ai ales produsele noastre!
        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

        Comment


        • In stoc cu livrare din Brasov:
          Kit-uri de distributie, antigel, lubrifianti Motul 5W40, filtre Mann gama Logan, aditivi Protec, placute de frana (Ferodo Premier si TRW), lichid frana Ferodo, bujii scanteie Eyquem, Denso si duze spalare parbriz tip perdea.
          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

          Comment


          • Am comandat vineri, pe site, 2 capete de bara si o bieleta antirasturnare.
            Inca nu am primit nici un raspuns, la status apare " in asteptare".

            Pardon, sambata.
            Last edited by invisibleman; 11 February 2013, 20:20. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Din cate stiu, sunt plecati saptamana asta de la firma...

              Va multumesc din nou si din nou si din nou pentru cea mai buna colaborare si promptitudine!
              Attached Files
              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

              Comment


              • @invisibleman E un anunt cu rosu pe prima pagina a magazinului virtual care spune asa: Stimati colaboratori va informam ca in perioada 11-15 februarie 2013 nu se vor putea ridica produse de la sediul din Bucuresti, iar in procesarea comenzilor pot aparea unele intarzieri.
                Din data de 18 februarie programul revine la normal.

                Piesele au fost totusi livrate azi de la sediul din Brasov din cate am vazut, maine ar trebui sa ajunga la dvs. Multumim pentru comanda!

                @ Nzn Multumim si noi de comanda! Sa alergi sanatos si fara incidente cu noile piese.
                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                Comment


                • salut!cat costa un cablu de acceleratie,kit de ambreiaj si un corp clapeta originale la voi?mersi!
                  AdY_JmL_2015

                  Comment


                  • Preturi cabluri actionare:
                    Cabluri de actionare pentru ambreiaj / acceleratie

                    Preturi kit-uri ambreiaj 1.4:

                    Corp clapeta plastic OEM Dacia 750 ron cu factura si garantie.
                    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                    Comment


                    • Am primit piesele comandate. Multumesc.

                      Comment


                      • un burduf de planetara , cel dinspre cutie care contine si un rulment.....aduceti? un pret?

                        Comment


                        • Avem si de origine si AM. Ai preturile pe PM!
                          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                          Comment


                          • Stergatoare 50 cm recomandate pentru Dacia Duster: http://www.daciashop.ro/stergatoare-Logan-78039
                            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                            Comment


                            • Salutare Daciashop, multam pentru pachetul de revizie DaciaOIL l-am primit azi bine impachetat si toate la locul lor. O intrebare as avea pe bidonul de DaciaOil de ce nu apare data de fabricatie?
                              In rest filtrul de aer si ulei bune si originale - nu cum aduc altii de pe aici de pe forum "de la Pitesti"

                              Comment


                              • Bidoanele Dacia OIL sunt cele care il furnizeaza Dacia si se aduce la comanda in cantitati mici care se vand repede. La noi in stoc sta doar lubrifiant Motul si Ravenol in cantitati mai mari...mai departe nu stiu ce sa zic da si tu un email la producator si intreaba-i daca exista vreun marcaj care sa indice data de fabricatie. Eu personal am incercat sa iau legatura inclusiv telefonic pentru aceeasi informatie in legatura cu niste produse ELF insa nu am reusit sa gasesc pe cineva sa ma lamureasca.

                                Multumim pentru comanda si aprecieri!
                                Last edited by Soran; 20 February 2013, 01:18.
                                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google