D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma intereseaza un set de becuri H11 pentru proiectoare,dar ceva sa bata mai alb,sau spre albastru,cum sunt astea BlueVision,NightBreaker,Xenon nu stiu ce.Ce am vazut pe site,ceva la 75 ron bucata,ceea ce mi se pare aberant,sa dai pe 2 becri 150 ron.Poate aveti alte oferte.Sa fie cu led-uri sau normale,nu conteaza.Aa si inca ceva,vreau sa-mi pun becuri galbene pe pozitii.Gasesc la voi?

    Multumesc.
    Cumpar volan de Duster

    Comment


    • Daca te uiti la reprezentanta dupa becurile Valeo H11, n-ai sa mai spui ca 75lei e un pret aberant pentru niste becuri OSRAM

      Iar cu leduri, sa stii ca inca nu a avansat tehnologia atat de mult incat sa gasesti becuri cu leduri standard H11, sa fie 5 lei bucata si sa mai si faca lumina de 2 ori mai multa decat halogenul.


      Becul H11 este in general scump, oriunde ai cauta.


      Deci, preturile de pe site sunt corecte. Mai ieftin de atat iti putem oferi doar becuri no-name, xenon look, care nu lumineaza nici cat un licurici lesinat de caldura.
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • Salut ma intereseaza element inchidere bara fata dreapta am lovit un caine si mi sa crapat iar ce am gasit pe la magazine e in jur de 50 de lei daca aveti cv mai ieftin mi se pare mult 50 de lei pt o bucata de plastic. Asa arata acea bucata de plastic. Ms mult!
        Attached Files

        Comment


        • salut sorin,dany

          asa ceva se poate aduce si daca da la ce pret?


          Vas Spalator 77 01 207 666 ( renault megane 2 )

          mersi astept PM
          Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

          Comment


          • Am luat oglinzi MCV si arcuri sport Eibach... mersi DaciaShop
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by dsign View Post
              Mai ieftin de atat iti putem oferi doar becuri no-name, xenon look, care nu lumineaza nici cat un licurici lesinat de caldura.
              la ce pret stimabile? ca poate mi se arde vreunu si vreau sa pun "senoane" sa moara vecinu'

              Comment


              • cablu de aceleratie aveti ?
                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                Comment


                • @ Dany avem si cablu de acceleratie, vreo 60 ron.
                  @ razvanamza http://www.daciashop.ro/becuri-auto ne limitam la produse de calitate, dSign a dat doar un exemplu ce gasesti mai ieftin. In alta ordine de idei pe site este prezentat becul de top de la Osram gama H11. Iti pot oferi Hella daca doresti, H11 la pretul de 35 ron / buc

                  @ Narcisuc 20 nu cred ca iti pot gasi reperul respectiv mai ieftin. In principiu nu doar bucata de plastic costa ci si depozitarea si logistica necesara pentru a putea livra piesa cand ai nevoie de ea, unde ai nevoie de ea, dupa un cod. Daca ai lua-o din cutia in care cade din masina de injectat mase plastice ar avea un pret mult mai mic insa din pacate nici eu nu o pot lua de acolo.
                  Last edited by Soran; 26 August 2010, 11:39.
                  Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                  Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                  Comment


                  • Am intrat in posesia unui bec de marsharrier cu leduri. Merita pe deplin.

                    Comment


                    • Banui ca ai schimbat si sonda ... Ca ieri cand aveam 100km/h si vroiam sa pun in AR, nu prea facea lumina...


                      On topic: multumim pentru incredere.
                      _
                      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                      sigpic

                      Comment


                      • ms fain am gasito l cnv pe net si cu tot k livrare ma costat 25 de ron e mult mai bn decat 50 ms oricum

                        Comment


                        • Sh nu noua ;) 20 ron este doar curierul daca se trimite colet.

                          Nu uitati de oferta cu ulei Motul, filtru bucsa buson si montaj toate in 160 ron
                          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                          Comment


                          • Adica asta :






                            Pentru a veni in intampinarea nevoilor clientilor nostri am facut doua pachete avantajoase pentru schimbul de ulei, avand inclus in pret 4 litri ulei de cea mai buna calitate MOTUL fabricat in Franta, filtru de ulei MANN fabricat in Germania, garnitura de cupru pentru busonul de scurgere ulei OEM Dacia si MANOPERA DE SCHIMB INCLUSA IN PRET!

                            Pentru 10W40 diesel sau benzina pretul pachetului este de 160 ron
                            Pentru 5W40 diesel sau benzina pretul pachetului este de 205 ron

                            Oferta cu manopera de schimb inclusa este valabila pentru Bucuresti.
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by dsign View Post
                              Banui ca ai schimbat si sonda ... Ca ieri cand aveam 100km/h si vroiam sa pun in AR, nu prea facea lumina...


                              On topic: multumim pentru incredere.
                              Si eu am incercat, insa de la 120 km/h

                              Bre, al dracului de ieftin. Doar manopera de schimbat ulei si filtre e vreo 80 ron.

                              Comment


                              • Pasionatii de audio cat si cei care doresc sa imbunatateasca antifonarea autoturismelor au acum la dispozitie produse profesionale pentru aceste aplicatii. De la DaciaShop puteti procura KIT-urile pentru antifonare de la SilentCoat destinate sa reduca vibratiile fetelor de usi, sa atenueze pana la eliminare zgomotele parazite si sa imbunatateasca izolatia termica si acustica imbunatatind experienta audio din interiorulautomobilului dvs.

                                Mai multe detalii si poze despre produs aici:


                                Tot pentru cei care doresc sa-si monteze corect difuzoarele aftermarket in usi va oferim si inele de MDF pentru aceasta aplicatie. Inelele sunt destinate difuzoarelor de 16,5cm

                                Alte detalii aici:


                                Pentru alte detalii ne gasiti la:
                                021 / 324.04.44
                                0723.823.679
                                0753.254.964
                                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google