D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • de bujii astea vorbea sunt pe stoc

    Comment


    • Inca o data, multumesc DACIASHOP pentru piesele comandate.
      Toate bune!
      I don't ride low, I fly high...

      Comment


      • Salut. Ma poti ajuta cu grila stock ph2 (restilizat) ? Cea pe care vine emblema Dacia.
        Un pret?
        Multumesc..

        Comment


        • Chit Ixell, mastic etansare

          Chit-uri reparatie caroserie Ixell si mastic etansare in stoc:

          Attached Files
          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

          Comment


          • Achizitionat una bucata placute TRW si ulei Mothul pentru scuterica... Recomand again si revin cu cereri noi in scurt timp...

            PS: Revin cu un "feedback" la placute , mi-ati spus si mie si tatalui meu ca sunt "slabe" fata de cele de origine .

            Comment


            • multumesc si eu daciashop

              Comment


              • @Nimeni Da, sunt ceva mai slabe si clar mai ieftine
                @ mario Multumim si noi
                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                Comment


                • Salut Soran,

                  Am dat ieri comanda la K&N, dar apoi am renuntat. pe site aparea 230, iar azi cand m-a sunat o tipa, a spus ca filtrul e 250 si inca 20 transportul. Desi pe mess mi s-a spus ca pretul final e 230.
                  Spune-mi te rog ce e de facut.

                  Eventual, spune-mi te rog ce recomanzi intre K&N si Green Sport

                  Comment


                  • Salut,

                    Ti-a spus ca nu iti poate da transportul gratuit la acest produs asa cum ai solicitat, pentru ca filtrul s-a scumpit este 250 ron doar el. Comanda ta ramanea asa cum ai facut-o 230 ron filtrul + 20 ron transportul pentru ca era vorba de un produs care era in stocul nostru si era la pret vechi. La comenzi mici nu am cum sa va ajut cu transportul gratuit. Deci daca il vrei asa la 250 ron cu transport inclus ma anunti ca ulterior va fi doar 250 ron filtrul in sine.
                    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                    Comment


                    • Salut,doresc sa iau kit-ul ambreiaj Sachs, am vazut ca il aveti cu reducere fata de zilele trecute ,cind m-am mai uitat pe daciashop;pentru logan mcv 1.6 8v,fab.2006 il aveti pe stoc? Daca il aveti ,il pot ridica mine la o ora pe care o puteti hotari dvs.? Sau daca nu ,ce kit imi puteti recomanda pt mcv.?
                      Last edited by cipo; 17 July 2013, 17:30. Reason: completare

                      Comment


                      • Buna ziua, am nevoie de o vaselina termorezistenta ptr ungerea cilindrul de frana. Ce imi puteti recomanda? Ms.

                        Comment


                        • furtun intercoler logan ph1,1.5 dci,euro 3,ma intereseaza,as dori si o poza sa vad producatorul
                          http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=910

                          Comment


                          • Soran cat de curand trebuie sa iti fac o vizita,vreau sa imi recomanzi cate ceva pentru urmatoarele :
                            -miros neplacut dupa folosirea A/C
                            -pasta fluorata pentru fisele bujiilor
                            -lichid servodirectie mecanica logan 1.6 mpi 2006
                            Si mai vedem la fata locului daca mai am nevoie de ceva ! ! ! Respect DaciaShop ! ! !
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • @danielriz - serie de caroserie, intercoolerul are doua furtune. Se poate aduce de origine daca vrei ceva calitativ.
                              @MVP pasta fluorata nu este momentan in stoc. Fa-mi o lista sau da-mi un pm/email inainte sa vii ca sa pun produsele de-o parte sa fii sigur ca le gasesti aici.
                              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                              Comment


                              • Soran ai pm cu comanda !!!
                                sigpic
                                The MVP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google