D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Atunci sunt ok si Ferodo SL. Iti trebuie un set de sigurante pentru etrierele alea, le gasesti la noi pe site. http://www.daciashop.ro/frana/sigurante-etrier

    Un litru de lichid este suficient pentru schimb. Atentie la aerisire
    _
    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

    sigpic

    Comment


    • Cam ruginiti etrierii aia. Ai scos un pistonas sa vezi care e situatia inauntru?
      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

      Comment


      • Salut dacia shop
        Dupa ora 17:00 vreo sansa sa gasesc pe cineva sa ridic si eu piesele?

        @Soran o sa verific pistonasul sa verific. Multumesc de sfat
        From Miami 2 Ibiza
        Voucher
        http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

        Comment


        • Programul pt. Bucuresti in care se pot ridica produsele de la sediu este pana la 16:30. Se pot trimite prin curier produsele mai elegant.
          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

          Comment


          • Buna ziua!
            Am observat ca nu mai merge site-ul Dacia Shop

            As avea si eu de comandat de la voi urmatoarele produse :

            Filtru aer, filtru ulei, curea transmisie, termostat, senzor presiune ulei, suport motor si ulei.
            Cele mai bune piese vreau sa comand de la voi!

            Multumesc
            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

            Comment


            • Merge, nu stiu sa fi fost vreo problema de la noi. Serie de caroserie + precizari care suport de motor.
              Last edited by Soran; 9 April 2014, 15:06.
              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

              Comment


              • Am cumparat de curand de la DaciaShop un set de arcuri H&R + un set de placute Ferodo premier..Foarte multumit de produse,dar de de faptul ca trateaza cu seriozitate maxima orice comanda..
                O intrebare as avea daca se poate..patesc acelasi lucru cu orice fel de arcuri sport coboara mai mult de spate decat de fata?? o solutie sa ajunga egal in afara de taiat din ele..exclus asta.,,mentionez ca am si gaz cu butelie in locul rotii de rezerva!!
                Multumesc frumos si recomand !

                Comment


                • esti primul pe care il aud. am tot H&R si a coborat mai mult de fata, si la ce am eu nu se poate decat cu taiat arcul, dar n-o s-o fac. sper sa nu se supere Soran ca am raspuns si eu.

                  Comment


                  • Ai motorul mai greu ))..sper ca stii de gluma

                    Comment


                    • Cu toate ca aici este un topic de bursa si o astfel de intrebare trebuia pusa ori pe emailul nostru ori intr-un topic dedicat iti voi da un raspuns:
                      Arcurile nu sunt facute in nici un caz sa coboare mai mult in spate decat in fata. Daca ai echipamente suplimentare care modifica masa masinii pe puntea din spate, este normal sa fie mai lasata pe spate. Nu imi dau seama cat - trebuie masurat si vazut concret in mm.
                      Amortizoarele in ce stare sunt? Flansele in ce stare sunt? Suruburile de la basculele fata au fost desurubate si restranse cu masina pe sol? Nu astept raspunsuri aici, daca mai sunt alte nelamuriri continuam pe privat.
                      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                      Comment


                      • Buna ziua,

                        M-ar interesa un set complet (fata/spate) de protectii aripi si un set complet (fata/spate) de aparatori de noroi pentru un Logan din 2006.

                        Imi puteti spune daca aveti si cat ar fi?

                        Multumesc

                        Comment


                        • Ornamente originale 100 ron /set fata, 150 ron/set spate.
                          Aparatori noroi:
                          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                          Comment


                          • tavita pentru portbagaj pentru un sandero 2 din 2014?
                            My ride

                            Comment


                            • Buna dimineata!
                              O pompa de frana sau un set de reparatie pompa frana pt un logan 1.6 cu abs an 2005 cat ar ajunge?Momentan am pus un sh, dar pe viitor vreau sa nou.
                              Multumesc.

                              Comment


                              • KIT distributie SKF premium cu instructiuni de montare pret 165 ron TVA inclus!
                                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google