D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @ Fastfurious avem SKF originali foarte buni
    @Madutzu 190 ron/set
    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

    Comment


    • Salut, aveti cumva cablurile de la frana de mana(st. si dr.),daca da la ce pret ?

      Comment


      • Multumesc Daciashop!
        Attached Files
        Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
        Cine este interesat ma poate contacta pe privat
        sigpic

        Comment


        • @Alex2011 avem bineinteles, dar trebuie sa imi dai o serie de caroserie ca sa stiu si eu ce masina ai.
          @faraonw Multumim pentru increderea acordata!
          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

          Comment


          • Multumesc inca odata dacia shop
            Attached Files
            Mobila la Comanda(Pal melaminat de 18mm)
            Cine este interesat ma poate contacta pe privat
            sigpic

            Comment


            • Soran - Doar Tamburii (capacul in care vine prezonu infiletat) spate pentru un logan dci din 2006 cu ABS? La ce pret ar fi?
              Am vazut unii la voi pe site, dar...cum stiu ca sunt 100% compatibili pe masina mea?!
              http://www.daciashop.ro/frana/tamburi?product_id=1152 Pe acestia pot monta inelele de abs si rulmentii de pe actualii mei tamburi?
              Last edited by andrei_mircea; 25 June 2014, 17:52.
              My turbo lag, give your MPI, a chance

              Comment


              • @faraonw Multumim si noi pentru incredere.

                @andrei_mircea Poti masura sa vezi daca au 203 mm ai tai. Rulmentii odata scosi dupa tamburii vechi nu iti recomand sa ii remontezi pe tamburii noi. Se echipeaza cu rulmenti noi daca vrei sa faci operatiunea corect. Inelele ABS se scot cu grija si se remonteaza pe noii tamburi.
                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                Comment


                • far stanga ph1 d'origine vre-un discount pentru membri? ! poate transportul?!

                  Comment


                  • Salut Soran!

                    intre

                    si


                    care dintre cele 2 este buna, etanseaza mai bine, facand abstractie de pret?
                    Cea din clingherit necesita si silicon? Dar cea din otel, poate fi montata doar ca atare, fara silicon?
                    Cea din otel care probabil are o bavura, cum se monteaza, cu bavura in sus sau in jos, conteaza sau nu?

                    Merci!

                    Comment


                    • Am inteles. Masor diametrul ca sa vad daca au 203mm tamburii mei?!
                      Despre ASAM astia, ce poti sa imi spui....sunt precum conex-ul..la batrana dacie? adica proaste? sau spre ok?
                      My turbo lag, give your MPI, a chance

                      Comment


                      • ASAM...sunt ca logo-ul tau din semnatura pe fond negru, dar mai pune un "R" intre "P" si "A".
                        sunt, nu proaste, cele mai proaste!

                        Comment


                        • ASAM sunt produse lowcost unele chiar foarte proaste nici nu le includem in oferta. Unde nu am intampinat probleme cu ele si la diverse componente gen clipsuri plastic si capacele care nu au o importanta functionala prea mare le mai folosim si le comercializam.
                          Aceste produse exista pe piata din dorinta clientilor de a cumpara ceva cat mai ieftin facand abstractie de orice alta caracteristica.

                          @Kojak, eu as pune de clingherit. La cea de tabla trebuie multa atentie la montaj si curatare impecabila a suprafetelor + pasta etansare.
                          Se monteaza cu curbura in sus.

                          Noi in service in general punem o pelicula de pasta Elring pentru etansare oricum, ca sa fim siguri.
                          Last edited by Soran; 26 June 2014, 14:55. Reason: Automerged Doublepost
                          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                          Comment


                          • Stergatoare Flat Blade aero pentru Logan, Sandero sau Duster de la 27 ron. Livrare din stoc:
                            Stergatoare si brate stergator Dacia Logan, Sandero, Renault etc
                            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                            Comment


                            • Convertor de rugina Kelfos acum intr-un ambalaj nou mai usor de utilizat:
                              Attached Files
                              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                              Comment


                              • La Daciashop pe langa produsele specifice pentru Daci/Renault/Nissan, va putem servi cu majoritatea lubrifiantilor de origine BMW, GM, Mercedes, Ford, Toyota, VW si lubrifianti Motul(livrare din stoc), Castrol, Mobil, Total, Valvoline, Lukoil, Wolf, Aral + alte marci low cost destinate in principal pentru motoarele fara pretentii sau pentru functionarea in vederea curatirii interne.

                                La comanda aducem toata gama de lubrifianti specifici pentru cutii de viteze automate speciale Volvo, Mercedes, BMW, ZF atat pentru turisme cat si pentru camioane.
                                Furnizam din stoc sau la comanda lubrifianti Motul specifici pentru motoare de ambarcatiuni si pentru angrenajele acestora cat si pentru scutere, motociclete si ATV-uri!

                                Asiguram suport tehnic de specialitate in vederea alegerii lubrifiantilor in functie de specificatiile producatorilor auto. Majoritatea motoarelor moderne necesita lubrifianti specifici, iar utilizarea uleiurilor clasice cu vascozitati si proprietati standard duc in timp la uzuri premature manifestate prin lipsa de putere, zgomote si defectarea turbosuflantelor.

                                Pentru cotatii si alte intrebari folositi adresa de email:
                                office@daciashop.ro
                                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google