D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Soran, niste serpisori cat ma costa?
    as vrea ceva de uzina nu sport, poti sa-mi dai un pret aproximativ ?

    Comment


    • "De uzina" nu gasesti decat pe cei turnati, cei scurti care sunt si acum pe masina. Aia nu-s "serp[isori", aia e "galerie colectoare de evacuare"

      Acum, de care vrei? Pe cei cu care a venit masina din fabrica, sau ceva care sa imbunatateasca curgerea gazelor?
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • Rotor pompa inalte si rulment pt o pompa de injectie Logan aveti?

        Comment


        • Aceste repere nu vin separate de pompa.
          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

          Comment


          • dsign daca aveam bani, clar luam alta evacuare completa, dar din pacate trebuie sa ma limitez la prostia de uzina, si aia daca nu e prea scumpa.
            Am nevoie de galerie si de tablita aia de protectie. Daca aveti si suruburile alea cu tot cu piulite e belea

            Comment


            • Avem orice a echipat fabrica pe masina totu e sa dai si tu o serie de caroserie sau macar sa ne spui despre ce motorizare este vorba (la status vad 1.6 probabil mpi). Ai spus "serpisori" de aceea te-a intrebat dsign ce vrei defapt. Piesa originala se numeste colector de evacuare, iar "tablita" scut termic. Astept pe pm sau email datele solicitate pentru cotatie.
              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

              Comment


              • da, e 1.6 mpi, e din 2005, Seria presupun ca e UUILSDABH33784765
                Sincer o evacuare sport e cam mult pentru mine momentan, si sa iau doar serpisori si restul sa las stock e aiurea.

                Comment


                • Este treaba ta ce faci nu ti-am sugerat noi sa iti pui serpi doar te-am intrebat ce doresti defapt. Foloseste de acum te rog mesageria privata ca este totusi un topic de bursa! Oficial colectorul de evacuare este vreo 800 ron adica piesa originala cu factura si garantie sincer nu cred ca te avantajeaza asa ca probabil este mai indicat sa iti cauti unul sh.
                  Last edited by Soran; 8 May 2012, 23:44.
                  Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                  Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                  Comment


                  • Achizitionat de la daciashop discuri de frana, placute de frana si cheia magica de desfacut filtrul de ulei.
                    Multumit pe deplin atat de sfaturi cat si de produse! Recomand!
                    I don't ride low, I fly high...

                    Comment


                    • vreau si eu un pret pentru bielete si capete de bara (st+dr) + 4 bujii 2 sau 3 electrozi benzina, logam van 1.6 mpi
                      astept raspuns pe pm

                      Comment


                      • salut....parasolar sofer aveti cumva?..varianta de origine..adica sa nu aiba bratul care se prinde in clema negru neacoperit de material cu care este acoperita tot parasolaru

                        Comment


                        • Avem da! La comanda cu avans pe seria de caroserie.
                          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                          Comment


                          • la ce pret?

                            Comment


                            • Sistem bare de portbagaj LOGAN cu sistem antifurt de la CRUZE SPANIA 370 ron
                              http://www.daciashop.ro/thule/bare-cruz-berlina disponibil un singur set!
                              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                              Comment


                              • Inele MDF din material special pentru incinte acustice cu grosimea de 2cm prelucrate pe masina CNC - stoc permanent:
                                Attached Files
                                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google