D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cumparate de la voi , nu le-am mai trimis pentru acordarea garantiei pentru ca pierdusem certif. de garantie si factura , in fine.

    Suruburile nu au fost stranse niciodata la pistol.

    Nu stiu daca mai am pozele cu aceste suruburi care au fost sudate (am atasat acel cap tratat inapoi pe surub).

    P.S. Nu intotdeauna pomul laudat este si cel mai bun , cred ca se aplica foarte bine acestor McGard.
    Sa nu se inteleaga ca dau vina pe DaciaShop ci pe producator in sine ca vinde un produs mediocru la un pret ridicat.
    sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

    Comment


    • Se putea verifica pe site comanda pe baza contului, nu ne-am legat niciodata de probleme de acest gen mai ales pentru membrii forumului, puteai macar sa ne pui o intrebare in acest sens.
      Banuiesc ca acum nu mai ai suruburile si nici vreo poza cu ele.

      Produsele sunt foarte bune si imi mentin aceasta parere, am cautat mult timp ce sa vindem ca antifurt premium dupa diverse alte dezamagiri si descrierea din site ca la multe alte produse vandute de noi chiar are legatura cu realitatea. Mai departe putem continua discutia pe privat si te putem ajuta daca ajung la noi produsele reclamate ca fiind defecte. Nu contesta nimeni faptul ca poate fi un lot cu probleme de material sa zicem insa pe vorbe nu am cum sa te ajut.
      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

      Comment


      • Pose cu antifurturile McGard dupa o tentativa zadarnica de a mai incerca sa le folosesc , suruburile ar mai fi mers insa cheia era terminata deja.
        Attached Files
        sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

        Comment


        • ,,buton portbagaj logan cu butuc'' se poate monta si pe logan 2? Eventual se poate schimba butucul cu cel instalat pe masina?

          Comment


          • Cheia respectiva dupa mine din poza nu a intrat pana la capat in momentul cand ai desfacut odata si s-a deformat. Cheia trebuie plasata cu mana pana intra perfect in canal pentru a descarca forta corect pe toata suprafata. Inelele exterioare au iesit ulterior din cauza cheii care descarca forta pe margine in loc sa se opinteasca in canalul cu amprenta. Eu asa vad lucrurile din poza.
            Daca suruburile ajung la noi pot face o cerere de garantie la producator sa vedem ce zice.

            @ovidiu2007 nu am studiat acest aspect nu stiu ce sa iti raspund.
            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

            Comment


            • Cheia am incercat mai tot timpul sa fie plasata corect pe surub , totusi chiar atat de usor sa se desprinda acele inele ? suspect! oricum materialul din care este facuta acea "floare" din interior de cheie este suspect de moale , eu inteleg ca producatorul vrea repede sa cumperi alta cheie/set antifurturi dar totusi e cam bataie de joc la acel pret afisat.
              sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

              Comment


              • Haide sa lasam acest topic pentru destinatia lui cum te-am rugat.
                Sunt 107 seturi antifurturi vandute (m-am uitat acum) de cativa ani de cand le avem in oferta si este prima reclamatie deci nu cred ca producatorul vrea ceva anume in acest sens. Toata lumea care are o problema are impresia ca producatorii sunt niste hoti care vor sa ne vanda porcarii pe bani cat mai multi...aud asta tot timpul
                Din contra la fel cum am mai avut si alte discutii pe aici ne-am si oferit sa studiem problema in amanunt in ideea reclamatiilor aduse am nevoie de reperele deteriorate ca si la producator daca dau email imi spune acelasi lucru, respectiv ca are nevoie sa vada produsele.
                Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                Comment


                • ok , nici o problema.
                  Nu ma intelege gresit , de pe site-ul tau am comandat multe!!!! probleme am avut doar cu aceste antifurturi.
                  sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

                  Comment


                  • VIBE Black Death - difuzoarele care fac spectacol in masina ta, acum la pret redus:
                    Difuzoare Vibe dreptunghiulare coaxiale sau componente
                    Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                    Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                    Comment


                    • salut
                      aveti cumva element spate stanga si dreapta pt reparatie aripi ?
                      Its just a car ...

                      Comment


                      • Discurile ventilate ATE au acum o reducere substantiala de pret:
                        Discuri de frana ATE Premium pentru Logan / Sandero 259mm ventilate
                        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                        Comment


                        • De luni reincepem livrarile de piese dupa inventar. Urmariti pe site www.daciashop.ro pentru ca au aparut si vor mai aparea multe produse la preturi reduse pentru destocaj.

                          Pentru orice alte solicitari sau intrebari folositi cu incredere adresele de email unde raspundem cel mai rapid!
                          Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                          Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                          Comment


                          • Bidon 4 litri Dacia Oil DPF 122 lei - cel mai bun pret!

                            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                            Comment


                            • Pachet aprindere Logan / Sandero MPI la un pret bun! Bobina Valeo si fise Tesla - produse testate si recomandate de noi:




                              .
                              Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                              Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                              Comment


                              • Motoras pas cu pas pentru logan 1.6 16v,la ce pret este?Multumesc

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google