D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ati deschis magazinul? Unde este situat?
    If it ain't broke, don't fix it!

    Comment


    • Un difuzor spoiler spate la ce pret e?
      sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

      Comment


      • Placutele de VAN Ferodo Premier costa ~168 Ron Exista deasemenea si discuri demne de placuele astea!

        Magazinul va fi situat vis a vis de complexul sportiv Lia Manoliu, la fostul sediu Zexstar. Cam in doua saptamani se vor putea ridica produsele de acolo momentan inca muncim la amenajare.

        Difuzor spoiler spate din pacate nu iti pot aduce momentan la un pret avantajos; ia legatura cu userul Chroma pentru acest reper!
        Attached Files
        Last edited by Soran; 19 March 2010, 14:34.
        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

        Comment


        • Roata de rezerva cat e? )

          Comment


          • cat ar costa placute de frana de van, discuri brembo, si eibach daca aveti (daca nu, h7r)?
            My Ride - Prestige 1.6 16v

            Comment


            • Capete de bara (stg, dr) berlina....la ce pret/ .. firma producatoare....detalii. Garantie la nr de km? sau la zile calendaristice?
              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

              Comment


              • curea de distributie + role ( originale daca se poate ) la ce preturi ? multumesc
                " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                Comment


                • Aveti raspunsuri pe PM!
                  @Toxic Waste - e 15 inch! In alta ordine de idei daca chiar te intereseaza un pret zi-mi pentru ce masina ai nevoie.
                  Attached Files
                  Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                  Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                  Comment


                  • ulei motul, doar 300v power aveti? m-ar interesa un pret la 8100 x-cess 5w40.
                    Dacia Logan Prestige 1.6 16v - B 21 xxx

                    Comment


                    • Avem orice de la Motul, inclusiv lichid de frana, uleiuri pentru Moto sau alte spray-uri tehnice.
                      5W40 Xcess este 36 ron/litru, la 300V power era promotie cu 160 ron/2L
                      Attached Files
                      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                      Comment


                      • Hai la piese! Tratati-va masinile cu bunatati! 0723.823.679 office@daciashop.ro www.daciashop.ro
                        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                        Comment


                        • am si eu o intrebare oarecum , ciudata. discurile alea brembo din poza de mai sus , unde sunt facute? adica sunt Made In ???

                          sigpic

                          Comment


                          • Sunt facute in Europa, nu se spune concret unde. Posibil chiar in Italia. Conteaza asa mult? Este vorba totusi despre Brembo...nu am auzit pe nimeni sa fie dezamagit daca produsul era original!
                            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                            Comment


                            • Pana in prezent, discurile Brembo si placutele Ferodo Premier (le am de vineri) s-au comportat excelent pentru primii kilometrii.

                              Pasuirea s-a facut in doar cateva franari, tratamentul l-am facut mergand cativa km pe A2, acum am un raspuns prompt si sigur la pedala.

                              Recomand inlocuirea lichidului de frana la fiecare 2 ani si aerisirea sistemului conform manualului de service

                              EDIT : Discurile sunt specificatie de VAN, 260mm diametru cu grosime 22mm, ventilate. Diferenta fata de discurile de 259mm de pe berlina si MCV este data de grosime (disiparea caldurii se face mai eficient) si prezenta fantelor de aerisire inspre roata si nu inspre butuc.

                              Tin sa precizez ca aceste discuri se potrivesc pe orice Logan sau Sandero care are in echipare discuri ventilate
                              Last edited by dsign; 23 March 2010, 09:19.
                              _
                              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                              sigpic

                              Comment


                              • Aceste discuri se potrivesc si pe Loganurile 1.4 care nu sunt prevazute cu discuri ventilate? Daca da, presupun ca trebuie "inzestrata" si cu etrieri de van, corect ?
                                Cat ar costa toate astea (discuri brembo+placute ferodo + etrieri de van) la voi? Merci fain pentru raspuns!
                                I don't ride low, I fly high...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google