D A C I A S H O P - Magazin De Piese, Accesorii Si Tuning Dacia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Astept cu nerabdare comanda....upppp preturi foarte bune.
    sigpic

    Comment


    • Pacat ca nu ai ales 300 V power ca mergea pentru masina ta!
      Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
      Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

      Comment


      • Recomand,seriozitate maxima duminca noaptea am dat maill si azi am avut piesele,preturi fara concurenta Felicitari DaciaShop
        Soran,stiu,dar fiind o comanda mai maricica nu mi-am permis acea diferenta,sunt sigur ca isi merita bani,urmatoru schimb garantat va fi 300W Power,chiar daca nu va mai fi la promotie.....Spor la vanzare.
        DaciaShop pentru pilotul din tine))
        sigpic

        Comment


        • Up si de la mine !
          I don't ride low, I fly high...

          Comment


          • Macs sa ne spui ce parere ai de becurile respective! Multumim tuturor pentru comenzi si pentru interesul acordat celor care inca nu au facut comanda!
            Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
            Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

            Comment


            • Pentru ca am fost intrebat daca discurile Brembo pt VAN pe care le-am montat la mine pe masina sunt originale, tin sa precizez ca este vorba despre discuri ventilate 260x22mm, specificatie Renault cu prindere 4x100, fara gaurele sau striuri, absolut originale Brembo

              Faptul ca pe ele nu exista gaurele sau striatii nu inseamna ca nu sunt originale. Cele striate sau perforate au cu totul alt pret.



              In continuare, ne mentinem pozitia de respingere fata de piesele de origine dubioasa, impachetate cu marca si holograma producatorului masinii si fata de orice alta piesa sau accesoriu de slaba calitate.


              Multumim tuturor celor ce au avut incredere pana acum in DaciaShop si sper sa mai apelati la noi
              Last edited by dsign; 31 March 2010, 09:58.
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • @ soran cand zici 300v power te referi la motul ? daca da, ai preturi mai mici ca la importator ?

                Comment


                • 160 Ron 5W40 Motul 300 V Power bidonul de 2 litri este la promotie in limita stocului. Preturile pot fi mai mici in functie de cantitate, dar pentru cine cumpara sa isi schimbe uleiul la masina 4-6 litri nu se pot pune in discutie preturi de distributie!
                  Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
                  Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

                  Comment


                  • Merci pentru becuri. La o prima vedere, aseara sub un stalp, pareau cam la fel ca rivalii de la filips ... Curand voi avea prilejul sa rulez noaptea, in afara Bucurestiului si revin cu impresii.
                    I don't ride low, I fly high...

                    Comment


                    • Originally posted by tumpi View Post
                      As dori 3 litri de ulei pt cutia de viteze. Parca la 1.6 se foloseste ulei 75w80 API gl5.
                      Astept oferte.
                      Multumesc!
                      Ia ELF TRANSELF TRJ 75W80, cauta bidon la 5 l, vezi in magazinele Renault, la litru iesi scump, bidonul de 5 l tb sa fie aprox 100 de lei. Ramai cu destul pt completare in viitor.

                      Comment


                      • Originally posted by Soran View Post
                        160 Ron 5W40 Motul 300 V Power bidonul de 2 litri este la promotie in limita stocului. Preturile pot fi mai mici in functie de cantitate, dar pentru cine cumpara sa isi schimbe uleiul la masina 4-6 litri nu se pot pune in discutie preturi de distributie!
                        ma intereseaza 300v competition 15w50 sau 20w60.

                        Comment


                        • @cris_iasi, este un topic de anunturi, trebuie sa ne supunem unor reguli. Pentru astfel de comentarii si recomandari, exista mesageria privata.

                          In alta ordine de idei, vreau sa spun ca de fiecare data cand am pus in cutie ulei Elf 75W80, s-a schimbat comportamentul cutiei in foarte rau... Treptele agata, dimineata face zgomot specific, de zici ca merg cu o RABA, nu cu un turism. Inainte de schimb am avut uleiul pus de fabrica.

                          Tind sa cred ca uleiul din fabrica este cu totul altceva. Intentionez sa incerc un 75w90 de la un alt producator. Revin cu detalii si impresii
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • incearca un w90 tot api gl4 de la mobil gear, eu asa am si parca s-a schimbat in bine ...
                            sigpicMy ride

                            Comment


                            • dsign, eu nu ma confrunt cu asa ceva dupa schimb, am facut deja 10.000 de km cu uleiul elf in cutie, si merge la fel de bine ca si cu ala din fabrica, care cred ca era Dacia Powersteering. E bine ca sunt oamnei care ne impartasesc ce incearca, asa evitam sa dam banii pe ceva ce nu a mers. Toate bune.

                              Comment


                              • Salut,ma intereseaza discuri ventilate van,placute de frana,(brembo) si un filtru de motorina pt logan 1,5 ,e4 din 2007.Un pret te rog. Multumesc.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google