Jante MAM-GERMANY____DACIA Logan____CALITATE GERMANA LA SUPER PRETURI

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am scris si DUNLOP SP 3D WHINTER EU alea le am pe masina si vreau un pret in primul rand pt alea si dupa un pret si pt SYRON! POATE SUNT LA ACELASI PRET )

    Comment


    • Salut,

      Ma intereseaza o oferta pentru jante de 17" 7J 5x114.3 ET40-47 pentru o Laguna 3, cat mai usoare.

      Multumesc
      Last edited by madhorsefuzzy; 8 October 2013, 09:55.

      Comment


      • Originally posted by bogdy 84 View Post
        am scris si DUNLOP SP 3D WHINTER EU alea le am pe masina si vreau un pret in primul rand pt alea si dupa un pret si pt SYRON! POATE SUNT LA ACELASI PRET )

        Buna seara!

        Anvelopele solicitate de Dvs. au urmatoarele preturi.

        1.Syron Everest 1 229 ron/buc-5% discount 218 ron/buc
        2.Dunlop Sp Winter D3 310 ron/buc-5% discount 295 ron/buc

        Livrare gratuita!

        Va recomandam cu incredere anvelopele Syron!Sunt net superioare Debica,Tigar,Riken,Nankang,etc.

        Comment


        • Originally posted by madhorsefuzzy View Post
          Salut,

          Ma intereseaza o oferta pentru jante de 17" 7J 5x114.3 ET40-47 pentru o Laguna 3, cat mai usoare.

          Multumesc
          Buna seara

          Va rugam sa consultati oferta noastra cu privire la jante aliaj pt. Renault Laguna.

          1.Jante KINETIK Concept TAIWAN(nu confundati cu CHINA!!)

          LIFTER 7.5x17 ET40 argintiu 368 Euro/set-5% discount 350 Eur/set (poza 7)

          2.MAM GERMANY

          RS2 7.5x17 ET45(argintiu,gri,negru,gri matt) 540 Eur/set-5% discount 514 (pozele 1-4)

          W3 7x17 ET40(argintiu) 516 Eur/set-5% discount 491 Eur/set (poza 5)

          A4 7.5x17 ET38(argintiu) 540 Eur/set-5% discount 514 Eur/set (poza 6)


          Jantele cantaresc intre 8.5 si 10 kg/buc cu sarcina suportata de 690-720 kg/janta.

          Preturile includ TVA!

          Garantie 2 ani!

          Livrare gratuita,accesorii gratuite!Toate jantele sunt omologate TUV/KBA Germania,JWL,VIA,RAR.

          Se pot oferi si pachete la pret avantajos vara/iarna cu anvelope SYRON.


          Cu stima

          Echipa www.super-jante.ro
          Attached Files

          Comment


          • Originally posted by madhorsefuzzy View Post
            Salut,

            Ma intereseaza o oferta pentru jante de 17" 7J 5x114.3 ET40-47 pentru o Laguna 3, cat mai usoare.

            Multumesc

            Poza 6 cu MAM A4 o puteti vedea pe site ul nostru www.super-jante.ro

            Va dorim o seara placuta la toata lumea!

            Comment


            • Multumesc pentru raspunsuri.

              Mai cateva intrebari:
              1. In imaginile atasate ce culoare au jantele? Pe poze scrie matt grey dar pe site exista doar culorile gri si gri titan. Aveti 2 poze una cu gri si una cu gri titan din care sa ma edific asupra culorilor reale? (din pozele de prezentare nu imi dau seama cum arata in realitate pe masina, de aceea am si pus pozele cu masini). Eu mi-as dori modelul mai inchis.
              2. Pe site greutatea jantelor 17" RS2 apare ca fiind de 10.5kg iar in raspunsul de pe forum ati spus intre 8.5 si 10Kg au toate jantele prezentate, deci si RS2. 10.5Kg este greutatea maxima in functie de ET si prindere? Pe mine ma interesa strict greutatea pentru modelul RS2 5x114.3 17" 7.5J.

              Multumesc
              Attached Files

              Comment


              • asta`i gri titan... ;)
                sigpic
                Show your car off in public, ride her hard in private...
                http://www.loganclub.ro/forum/nt_89_...1.html?t=38851

                Comment


                • Jantele de pe golf aveti si in 4 prezoane?daca da la ce pret?mersi.

                  Comment


                  • Mă interesează un pachet, jante şi anvelope, pentru un Logan (dimensiunile standard, 185, 65,15).Aş vrea să ştiu preţul, dacă jantele pot fi folosite, fără riscuri, şi iarna şi , eventual, dacă aveţi ceva pe negru.Mulţumesc!

                    Comment


                    • spune-mi, te rog, la jantele Keskin KT3 solar (postul 125) pe 15 cat este latimea buzei?
                      "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                      Comment


                      • Originally posted by cristiansens View Post
                        Mă interesează un pachet, jante şi anvelope, pentru un Logan (dimensiunile standard, 185, 65,15).Aş vrea să ştiu preţul, dacă jantele pot fi folosite, fără riscuri, şi iarna şi , eventual, dacă aveţi ceva pe negru.Mulţumesc!

                        Buna seara

                        Pt. iarna va recomandam modelul MAM E1 si MAM W3.Aceste modele pot fi folosite fara nici un risc pe timp de iarna deoarece sunt dedicate si anotimpului rece!

                        Puteti vizualiza si site ul producatorului unde se specifica "WINTERFEST"!

                        MAM E1 1.085 Ron(argintiu)
                        MAM W3 1.330 Ron(argintiu si negru)

                        Toate modelele sunt pe stoc cu livrare imediata!
                        Anvelopele Syron sunt pe stoc!

                        Va recomandam cu incredere anvelopele Syron Germany la pretul de 229 Ron/buc(pret cu discount de forum de 5%).

                        In cazul unui pachet pretul este de 1.940 ron pentru E1 si 2.179 ron pentru modelul MAM W3.Pachetul include un discount de 3% in afara de discountul de 5% acordat pentru fiecare produs in parte!

                        Putem de asemenea sa va oferim si alte variante de anvelope la alte preturi!

                        Anvelopele vin montate pe jante si echilibrate gata de pus pe masina si vin insotite de prezoane noi,inele centrare,capacele logo,factura fiscala si garantie 2 ani!

                        Livrarea este gratuita!


                        Va dorim o seara placuta!

                        Cu stima

                        Echipa MAM Romania
                        0730587299

                        Originally posted by Moonshadow View Post
                        spune-mi, te rog, la jantele Keskin KT3 solar (postul 125) pe 15 cat este latimea buzei?

                        Buna seara!

                        Sincer....nu am montat decat 8 seturi din acest model dar nu am masurat niciodata latimea buzei.......la o apreciere ochiometrica intre 7-10 cm.


                        Cu stima

                        Echipa MAM Romania
                        Last edited by super_jante; 18 November 2013, 20:23. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • spune-mi, te rog, un pret pentru un set 4 jante Keskin KT3 Solar cu prezoane si kit antifurt (si inel de centrare, daca au) si insist daca poti afla latimea exacta a buzei
                          "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

                          Comment


                          • Vor fi ceva modele noi pt Logan pana in primavara? (pe 15" )
                            sigpic
                            Show your car off in public, ride her hard in private...
                            http://www.loganclub.ro/forum/nt_89_...1.html?t=38851

                            Comment


                            • Apropo... la latimea stock a anvelopei (185), ar fi mai bine cu 6.5J sau tot 6J ca si originalele?
                              sigpic
                              Show your car off in public, ride her hard in private...
                              http://www.loganclub.ro/forum/nt_89_...1.html?t=38851

                              Comment


                              • imi puteti recomanda un model de Jante 16" pentru Sandero Stepway II
                                multumesc

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google